Ortopeda, Zakopane

dr n. med.Wojciech Kącki

9 opinii

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda, Traumatolog

Klinika Ortopedii i Rehabilitacji Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, Balzera 15, Zakopane

Dr. Kacki operowal mnie prywatnie w Krakowie w Ortopedicum, usuniecie instrumentarium po skoliozie a takze resekcja zeber tzw. Gibektomia. Zabieg przeszedl moje najsmielsze oczekiwania, ...

Mariola

dr hab. n. med.Maciej Tęsiorowski

5 opinii

Ortopeda, Traumatolog

Klinika Ortopedii i Rehabilitacji w Zakopanem, Oswalda Balzera 15, Zakopane 1 inna

Niesamowity ciepły człowiek, wyrozumiały, kompetentny, poświecą tyle czasu pacjentowi ile wymaga dana wizyta, odpowiada na wszystkie zadane mu pytania . Kompleksowo zajmuje się całym ...

Judytek7
person placeholder

prof. dr hab. n. med.Daniel Zarzycki

6 opinii

balzera 15, Zakopane

Super specjalista.Bardzo mi pomógł!Poświęca dużo czasu pacjentowi i naprawdę umie pomóc.

Anonim

lekarzPaweł Radło

2 opinie

Neurochirurg, Ortopeda, Traumatolog

Praktyka Lekarska AiP Radłos.c., Jagiellońska 34, Zakopane 2 inne

pierwsze moje wrazenie,po trzech lekarzach-prawidlowe rozpoznanie i zalecenie leczenia,dalsza opinia po wykonaniu zagiegu

Anonim

lekarzJoanna Lasota

Pardałówka 1/54, Zakopane

lekarzKrzysztof Łokas

Ortopeda

Szpital Powiatowy im. dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem, ul. Kamieniec 10, Zakopane 1 inna

lekarzWojciech Chowaniec

Ortopeda

Szpital Powiatowy im.dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem, ul. Kamieniec 10, Zakopane 2 inne

lekarzPiotr Ratułowski

Ortopeda

Wojewódzki Szpital Rehabilitacyjny im.dr S. Jasińskiego w Zakopanem, ul. Ciągłówka 9, Zakopane 7 innych
Umów wizytę online.
Wyszukaj lekarza w Twojej okolicy