Ilość placówek


Dostępność

Wyczyść

Filtruj oceny

Ocena ogólna
Wyczyść

Oceny cząstkowe

Uprzejmość
Godny polecenia
Kompleksowość podejścia
Poświęcony czas
Tłumaczenie choroby i leczenia
Zaufanie do kompetencji
Wyczyść

ostróda

- 132 lekarzy

Sortuj

lekarz Maria Bortkiewicz

Neurolog

liczba opinii: 2

None
Jana Pawła II 8/6
Ostróda

Średnia ocen: 3/5

Kulturalna osoba, która pisze prawdę i wydaje opinię o innych, powinna mieć odwagę podpisać się imieniem i nazwiskiem,pani "gościu"!!!
...

Kulturalna osoba, która pisze prawdę i wydaje opinię o innych, powinna mieć odwagę podpisać się imieniem i nazwiskiem,pani "gościu"!!!
Leczę się u P.dr.Marii Bortkiewicz już kilkanaście lat i nie mam najmniejszego zamiaru zmieniać na innego lekarza. Jest miła, uśmiechnięta, nie liczy czasu wizyty, wyjaśni wszystko o chorobie i ewentualnych skutkach ubocznych. Można z Nią porozmawiać nie tylko o chorobie. "Krzyczy"? Dr.Maria nawet, kiedy rozmawia, ma się wrażenie, że szepce!
Wszyscy pacjenci, a jest ich setki, dawno już zauważyli, że w prywatnym gabinecie stawka za wizytę u P.Marii obowiązuje taka, jak kiedyś-w XX wieku.
My,pacjenci czujemy, że to dla nas!

***** JEST NAM PANI BARDZO POTRZEBNA!!!*****

Prosimy nie sugerować się treścią wpisu jakiejś anonimowej furiatki!

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Janina Majewska

dr n. med. Janusz Szeluga

Psychiatra

liczba opinii: 17
+2 więcej

[psycholog-psychiatra
ostróda
Ostróda

Średnia ocen: 2,9/5

Jest OK!Wyrozumiały, spokojny.Polecam ,bardzo mi pomogła wizyta.

Jest OK!Wyrozumiały, spokojny.Polecam ,bardzo mi pomogła wizyta.

Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Stefan Szpruch

liczba opinii: 1
+1 więcej

None
Herdera 2/1
Ostróda

Średnia ocen: 1,8/5

Jedynym plusem to jest fakt, że poświęca pacjentowi dużo czasu. Po za tym wizyta w gabinecie jak dla mnie mija ...

Jedynym plusem to jest fakt, że poświęca pacjentowi dużo czasu. Po za tym wizyta w gabinecie jak dla mnie mija się z celem.
Zamiast dokładnie wytłumaczyć to posłał mi taką wiązankę, że się nie niczego nie nadaję i najlepiej jakbym była bezrobotna. Bo co? Bo mam dysfunkcję narządu wzroku? To jest powód do bycia bezrobotnym?

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Jan Stasiulewicz

Ginekolog położnik

liczba opinii: 1

Powiatowy ZOZ S.A. w Ostródzie
Kościuszki 2
Ostróda

Średnia ocen: 1,2/5

Lekarz niechętnie udziela odpowiedzi na pytania, potrafi być niemiły a nawet raz zaczął na mnie dosłownie krzyczeć. Używa kolokwializmów. Pierwszy ...

Lekarz niechętnie udziela odpowiedzi na pytania, potrafi być niemiły a nawet raz zaczął na mnie dosłownie krzyczeć. Używa kolokwializmów. Pierwszy raz spotkałam się z takim brakiem profesjonalizmu. Nie polecam.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Lucyna Stachyra

Internista

liczba opinii: 1

Niepubliczny Zakład Opieki Stomatologicznej "Uśmiech"
Jana Pawła II 16/33
Ostróda

Średnia ocen: 1,2/5

Pani doktor internista pracuje dla ZUS. Jest jednoosobową komisją, potrafi podważać kompetencje lekarzy specjalistów nie zapoznając się dobrze z dokumentacją ...

Pani doktor internista pracuje dla ZUS. Jest jednoosobową komisją, potrafi podważać kompetencje lekarzy specjalistów nie zapoznając się dobrze z dokumentacją medyczną. Przeprowadzając badanie młoteczkiem stwierdza, że pacjent jest ZDROWY, mimo stwierdzonej dyskopatii, lordozy i zmian zwyrodnieniowych. Ktoś chętny na cuda młotkiem.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Bogusława Kruszewska

Neurolog

liczba opinii: 1

None
Czarnieckiego 19A
Ostróda

Średnia ocen: 1/5

Kobieta z bardzo lekceważacym podejściem. Na objawy typowo neurologiczne wciska ludziom Wizytę u psychologa. Wysmiewa i bogatelizuje. Kwestionuje wyniki badań ...

Kobieta z bardzo lekceważacym podejściem. Na objawy typowo neurologiczne wciska ludziom Wizytę u psychologa. Wysmiewa i bogatelizuje. Kwestionuje wyniki badań i kompetencje osob je wykonujacych. Opiera się na jakichś przypadkach z doświadczenia a nie na konkretnym-uznaje ze skoro Kowalskiemu się nie pogorszylo to tobie tez.
100% odradzam!! Zyje w świadomości ze nikt jej nie zwolni bo nie ma osoby na jej miejsce i traktuje pacjentów jak śmieci

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Jacek Trętowski

Rehabilitant

liczba opinii: 1
+5 więcej

SOPAT sp. z o.o Medical Center w Ostródzie
ulica Kościuszki 20
Ostróda

Średnia ocen: 1/5

Nie polecam pana dr.Tretowskiego. Przyjmuje w poradni rehabilitacyjnej w Bartoszycach. Byłam u niego z córką która ma skolioze . Chciałam ...

Nie polecam pana dr.Tretowskiego. Przyjmuje w poradni rehabilitacyjnej w Bartoszycach. Byłam u niego z córką która ma skolioze . Chciałam żeby wystawił jej zaświadczenie ze nie widzi przeciwskazan żeby podjęła się leczeniu skolioze metodą FED . Nie miał nawet pojęcia co to za metoda leczenia..... Ja jako matka szukałam pomocy i skutecznej metody leczenia skolioze u mojego dziecka . Dużo o tym czytałam i najskuteczniejsza metoda to właśnie FED. Pojechałam z córką do Gdańska bo tam mają tą maszynę do fed . i odbyłysmy w prywatnej klinice 2 tygodniowy turnus rehabilitacyjny. Powiedziano tam nam ze prze 25 stopniach skrzywienie mija córka powinna już nosić gorset. Dali nam zaświadczenie o tym żeby wypisano nam skierowanie na gorset. Wiec gdy wrocilysmy do Bartoszyc znowu poszlysmy di dr.Tretowskiego po to żeby wypisał skierowanie na gorset bo z prywatnej kliniki nie będę miała go finansowanego przez NFZ . Na to on mi odpowiada ze on mi nie może takiego skierowania wypisać tylko może mi dać skierowanie do poradni rehabilitacyjnej do Olsztyna lub Ameryki za Olsztynem.... Dodam że do poradni w Olsztynie trzeba czekać na miejsce 2 midiace a potem znowu czekać na to żeby się zapisać na gorset. No nic. ... w takim razie skoro dr.Trętowski nie mógł wystawić nam skierowania na gorset to proszę go chociaż żeby wpisał zwolnienie dla córki z niektórych ćwiczeń na lekcji w-fu bo przy skoliozie dużo ćwiczeń nie można wykonywać. ..dostałam również zaświadczenie z tej kliniki w Gdańsku o tym czego nie powinna robić na w-fie ale znając życia nauczycielka będzie chciała zwolnienie. .. Na to dr.Trętowski odpowiedział ze zwolnienia również nie może wypisać. ...!!! To jest jakaś paranoja. Po co on tam siedzi w tej poradni ja się pytam ?! Nawet nie ma komputera żeby obejrzeć płytkę ze zdjęciem kręgosłupa! Pacjenta bada na oko i wysyła dalej.... Tragedia !!! Nie polecam.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Edyta

dr Eef Eef

Ortopeda

liczba opinii: 0

dsddd
ddddd
Ostróda

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘCopyright ©2016 RankingLekarzy.pl

Zapytaj lekarzaStrefa lekarza Zaloguj się
display statdisplay stat