Lekarze Ostróda

Edyta Zomkowska

Neurologopeda

Centrum Leczenia Zaburzeń Mowy
ul. Kościuszki 2 (budynek przychodni, I piętro)
Ostróda

Panią Doktor miałem przyjemność spotkać w Wojewódzkim Szpitalu w Elblągu. Byłem jednym z pacjentow Pani Doktor na oddziale. Muszę przyznać, że bardzo zaskoczyła mnie wielość pytań w trakcie wywiadu, które zawsze były trafne. Dzięki Pani Doktor wnikliwym badaniom odkryłem u siebie jeszcze dodatkowe schorzenie, które po przekierowaniu do szpitala w Olsztynie, gdzie również przejęła mnie pod swoją opiekę, udało mi się wyeliminować uciążliwą i niebezpieczną w dłuższej perspektywie dolegliwość! Dziękuję ...
Opinia dodana przez: Krzysztof S.

lekarz Wojciech Zdanowski

14-100 Ostróda

NAJLEPSZY Lekarz na jakiego trafiłam, troskliwy, empatyczny, traktuje pacjentkę z godnością i szacunkiem. Czułam się zaopiekowana podczas wizyt czy pobytu w szpitalu. Naprawdę godny polecenia, no i z dużą wiedza.
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Mahmoud Ali

14-100 Ostróda

Wspaniały,kompetentny lekarz z powołania.Cierpliwie tłumaczy,stawia trafną diagnozę,każdego pacjenta traktuje indywidualnie.Ze świecą szukać w dzisiejszych czasach takich lekarzy.Pełen zrozumienia dla potrzeb pacjenta,w każdej chwili pomocny.Empatia dla pacjenta,co niestety jest dziś rzadkością.Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Joanna

lek. dent. Violetta Borowik-Popławska

Prywatny Gabinet Lekarski
Wyspiańskiego 10A
14-100 Ostróda

Bardzo rzetelny lekarz. Wyleczyła to co była w stanie. Natomiast przy innych problemach poleciła innych specjalistów którzy również okazali się kompetentni. Godna polecenia.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Jarosław Żyta

ulica Racławicka 5/27
14-100 Ostróda

To profesjonalista w każdym calu a do tego wielką empatią dla pacjentów. Dobro pacjentów w tym gabinecie jest na pierwszym planie. Zawsze szybka i trafna diagnoza. Polecam w 100%
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Krystian Bojko

14-100 Ostróda

Jestem pod wrażeniem kompetencji,determinacji i traktowania pacjenta przez doktora.Z całego serca dziękuję za uratowanie życia mojej mamie,za uszanowanie pacjenta ,za kontakt podczas zabiegu,za serdeczność, za szybką reakcję,za troskę, za dobrą atmosferę podczas zabiegu,za przecudne umiejętności a zarazem bycie wsparciem dla pacjenta. Pokora nie duma czyni takich ludzi.Dzięki chęci poznawania indywidualnosci pacjentów można stworzyć taką atmosferę. Doktor, który wie jak zrobić by serce znowu biło.Każdemu życzę by walcząc nagle o życie ...
Opinia dodana przez: Beata

lek. dent. Krystyna Konstantynowicz-Biegańska

Czarnieckiego 19A/6
14-100 Ostróda

Super specjalistka od wszystkich przypadków, naprawia zęby które inni dentyści skazali na wyrwanie, miła, kompetentna, delikatna.Polecam
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Janina Zdrojewska

Pulmonolog, Internista

ul. Tadeusza Kościuszki 18/3
14-100 Ostróda

Jestem pod wrażeniem. Pani doktor jest lekarzem przez wielkie L i Człowiekiem przez wielkie C. Okazuje prawdziwą troskę o pacjenta. Jedyny lekarz, który rozpoznał chorobę i skutecznie leczy.

lekarz Bartłomiej Biedziuk

14-100 Ostróda

Pierwszy raz trafiłam na lekarza z taką kompetencją i podejściem do pacjenta.Życzyć sobie i innym pacjentom więcej TAKICH SPECJALISTÓW. Krótko mówiąc ....lekarz z powołania...wdzięczna pacjentka

lekarz Danuta Żyromska-Przelaskowska

14-100 Ostróda

Bardzo dobry lekarz i wspaniały człowiek podejście pani doktor do pacjenta jest naprawdę super bardzo gorąco polecam.

lekarz Piotr Cichecki

Niepubliczny Zakład Opieki Stomatologicznej "Uśmiech"
Jana Pawła II 16/33
14-100 Ostróda

Oby więcej lekarzy z takim zaangażowaniem i sercem, to i świat chorego, cierpiącego człowieka byłby łatwiejszy do zniesienia.

lekarz Mariusz Wapiński

NZOZ "SANUS"
Jana III Sobieskiego 3 C/42
14-100 Ostróda

Cudowne podejście do pacjenta, kompleksowa jakość usług. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, a nie byleby przyjąć. Stanowczy i delikatny.
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Dariusz Cetnarowicz

14-100 Ostróda

Jest rewelacyjny i bardzo kompetentny a do tego niezły z niego śmieszek świetnie zna się na tym co robi.jedyny minus to taki ze są do niego duże kolejki
Opinia dodana przez: Marcin

lek. dent. Małgorzata Banasińska-Mucha

Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Ostródzie
Kościuszki 2
14-100 Ostróda

Pani Doktor to złota Kobieta, która zajęła się moimi zębami niedawno, ale już wiem, że nie chcę chodzić do innego lekarza stomatologa. Wszystko przebiega w bardzo miłej atmosferze, a zęby leczone są bardzo dokładnie. Pełen profesjonalizm. Polecam Panią Doktor w 100%!
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Natalia Zając

14-100 Ostróda

Pani Doktor jest absolutnie oddana pacjentom, słucha (co się rzadko zdarza wśród innych lekarzy), tłumaczy na czym polega leczenie w danym przypadku, odpowiada na każde pytanie. Jest osobą ciepłą, uśmiechniętą i bardzo życzliwą. Dodatkowo jest konkretna i posiada bardzo dużą wiedzę. Naprawdę każdemu polecam. :)
Opinia dodana przez: Natalia

lek. dent. Jarosław Gobcewicz

Prywatny Gabinet Lekarski
Bolesława Chrobrego 1 D
14-100 Ostróda

Profesjonalizm pod każdym względem. Zaangarzowany, uprzejmy i godny polecenia. Świetny lekarz z poczuciem humoru. Najlepszy w okolicy (I nie tylko). Leczę się u doktora od lat. Jest the BEST

lekarz Tomasz Bartuzi

Lekarz rodzinny, Pediatra

NZOZ Sanus
wdqwdqadw
14-100 Ostróda

Znakomity lekarz można powiedzieć, że rodzinny na bogato . Żyję prawie 50 lat...kurcze już prawie pięćdziesiątka na karku, minęło jak pstryknąć palcami nie wiadomo kiedy..... i nie spotkałem w życiu lepszego lekarza tak bardzo ukierunkowanego na pacjenta. Empatyczny i konkretny zawsze trafna ocena dolegliwości, skuteczny w leczeniu co najważniejsze dla mnie jako pacjenta. Korzystamy z porad Pana doktora całą rodziną od lat i serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc w chorobie. ...
Opinia dodana przez: Arkadiusz

lekarz Katarzyna Sacewicz

ulica Jagiełły 5c/31
14-100 Ostróda

Bardzo dobry lekarz. Godny zaufania. Zawsze dobrze wytłumaczy,przedstawi wszystkie metody leczenia. Jak dla mnie to jeden z najlepszych lekarzy w Ostródzie.
Opinia dodana przez: Karolina

lek. dent. Joanna Szajowska

Centrum Uśmiechu Stomatologia
Wojska Polskiego 3
14-100 Ostróda

Bardzo miła Pani doktor, swoją pracę wykonuje profesjonalnie.Pozdrawiam Panią stomatolog i dziękuje za wyleczenie mojego zęba. Kazimierz.
Opinia dodana przez: Kazimierz

lekarz Elżbieta Antolak

ulica Racławicka 5/27
14-100 Ostróda

Jestem stała pacjentka od kilku lat, cenie Panią doktor za profesjonalizm i bardzo wysoki poziom świadczonych usług. Zawsze bardzo miła i pomocna! Szczerze polecam!
Opinia dodana przez: Monika