pajęczno

lekarz Anna Nowak-Lodowska

Szpital Powiatowy
ulica 1 Maja 13/15

Średnia ocen: 5/5

Jak najbardziej polecam D.Annę .. Bardzo miła , kompetentna lekarka .Oby było więcej takich . Osobiście jestem bardzo zadowolona . Pozdrawiam

Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Marek Grabowski

Szpital Powiatowy
ulica 1 Maja 13/15

Średnia ocen: 5/5

Lekarz godny polecenia; kompetentny, uprzejmy, rzeczowo omawia problem.
Podczas wizyty, czujesz się bezpiecznie.

Lekarz godny polecenia; kompetentny, uprzejmy, rzeczowo omawia problem.
Podczas wizyty, czujesz się bezpiecznie.

Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Witold Drab

Ginekolog położnik   (+1 więcej)

Gabinet Ginekologiczny Diagnostyka USG

Psycholog

Pracownia Psychologiczna
Wiśniowa 26
Pajęczno

Dobre podejście do pacjenta i kompetencja-jestem wdzięczny-zdecydowanie polecam a mam porównanie(poznałem wcześniej 2ch niekompetentnych psychologów)

lek. dent. Zofia Gładysz-Kowalczyk

Chirurg stomatolog

None
Mickiewicza 33
Pajęczno

Bardzo dobry i kompetentny lekarz.Od lat mi znany fachowiec na tym terenie Polecam wszystkim którym zależy na rzetelnej opiece stomatologicznej.Sam z rodziną tego doświadczyłem

Opinia dodana przez: Jerzy

lekarz Ewa Bilińska

Okulista

Wieluńska 6
Pajęczno

Pani doktor jest bardzo kompetentnąi uprzejma osobą. Koszt wizyty 80 zł w 2012roku- teraz wybieram się na kolejną wizytę i wiem, że oddaję swe zdrowie w dobre ręce. Gorąco polecam Panią doktor, śmiem twierdziś, że jest to najlepsza okulistka w Pajęcznie.

lekarz Urszula Błachowska

Pajęczno

jestem bardzo ale to bardzo zadowolona ze współpracy Pani doktor ze mną!!!!jest rewelacyjna i kompetentna!dzięki niej urodziłam śliczną córeczkę!

lek. dent. Rafał Mszyca

Strzelce Wielkie

Polecam w 100% Najlepszy stomatolog w Pajęcznie (wg mnie). Ratuje zęby, których inni "specjaliści" w Pajęcznie nie potrafią wyleczyć.

mgr Renata Szumigaj

Neurologopeda

Pajęczno

Moja córeczka uwielbia zajęcia grupowe z logopedii, które prowadzi pani Renata. Stwierdziliśmy, że wymowa naszego dziecka jest bardziej poprawna. Zajęcia prowadzone są profesjonalnie i sumiennie. Polecamy!

Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Edyta Flis

Lekarz medycyny ratunkowej

Pajęczno

Generalnie jestem i byłem bardzo zadowolony z obsługi u Pani doktor Miła sympatyczna gaduła. Wypytuje o wszystko dokładnie
pozdrawiam ...

pozdrawiam i polecam