Lekarze Pediatra Gorzów Wielkopolski

lekarz Maria Styka

tel. kom. 608-440-319
Niemcewicza 2e/6
66-400 Gorzów Wielkopolski

Ciepła , miła kompetentna Pani doktor. Dokładnie wykonuje badanie , słucha uważnie, tłumaczy dokładnie i wizyta przebiega bez pośpiechu.zawsze trafia z diagnoza a leczenie u nas zawsze było w punkt. Z czystym sumieniem mogę poleciec Panią Doktor bo mało jest teraz tak dokładnych i kompetentnych lekarzy .
Opinia dodana przez: Joanna

dr Ewa Jewusiak

Lekarz rodzinny, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ZDROWA RODZINA - B" s.c.
Mieszka I 42
66-400 Gorzów Wielkopolski

Lekarz godny polecenia. Miła i profesjonalna pani doktor, ma dużą cierpliwość do dzieci. Zawsze uśmiechnięta, wszystko dobrze wyjaśni, jak trzeba skieruje na badania. Polecam

lekarz Marta Putowska

Ośrodek Wczesnej Interwencji
Jana Dekerta 1
66-400 Gorzów Wielkopolski

16 lat 5 miesięcy i dni których liczyć nie bede walczyła, ratowała i uratowała mojego syna . Nie mam słów uznania dla pani Marty. Nie mieszkamy juz w Polsce od lat i mój syn zaczął juz college co bez pani Marty nigdy nie miało by miejsca . Najlepszy pediatra pod słońcem .
Opinia dodana przez: Anna Fostiak-Zagozda

lekarz Elżbieta Babiszkiewicz

Lekarz rodzinny, Pediatra

Przychodnia Lekarska "Osiedle Staszica"
Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 24
66-400 Gorzów Wielkopolski

Pani doktor jest znakomitym fachowcem, jest b. uprzejma i doskonale tumaczy stan chorobowy pcjenta. Nie ogranicza skierowań do lekarzy specjalistów w przypadkach oczywistych. Jest uprzejma i w razie nagłej potrzeby przyjmuje pacjentów poza limitem dziennych przyjęć.
Opinia dodana przez: Aleksander

lekarz Zdzisław Makowski

Kazimierza Wielkiego 43 lok. 1
66-400 Gorzów Wielkopolski

Mimo tego,że jest to już starszy wiekiem lekarz,polecam serdecznie.Nie przepisuje antybiotyków,chyba,że w skrajnych przypadkach.Zarówno ja,jak i moja siostra leczymy u niego swoje dzieci i obie jesteśmy bardzo zadowolone.Choć ma skromny gabinet w pełni mu wystarcza:) Polecam serdecznie.

dr Anna Hulak

Przychodnia Wielospecjalistyczna "AUDIOLAN" spółka jawna
Dekerta 59B
66-400 Gorzów Wielkopolski

Dziekuje Pani bardzo bardzo mocno. Gdyby nie Pani dr synek wyladowalby w szpitalu. Celna diagnoza sprawila ze synek wraca do zdrowia. Lekarze z NFZ beznadziejni.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Zofia Owczarek

Gorzów Wielkopolski

jedyny minus to to ze zawsze sie ciezko dostac i tylko to jest jedno male ale , polecam bardzo pania doktor zaznaczam nie jestes podstawiony do napisania tego co teraz napisze , jest moim lekarzem rodzinnym od moich narodzin an ten swiat od zawsze trafia z diagnoza i zawsze mnie skutecznie wyleczy przykladem jest obecna moja forma zdrowia jak wiadomo obecnie panuje pelno chorob wszystkie przychodnie zawalone nawet calodobowa i ...
Opinia dodana przez: dawid

lekarz Renata Paliga

Pediatra, Chirurg dziecięcy

Laboratorium Analiz Lekarskich ALAB Gorzów
marsz. Józefa Piłsudskiego 1 b/309
66-400 Gorzów Wielkopolski

Wspaniała osoba, kompetentna ,bardzo życzliwa , podchodząca sercem do dzieci....zawsze trafne diagnozy. Z całego serca polecam a Panią Doktor serdecznie pozdrawiam i cieszę się, że niedlugo będę mogła ponownie korzystać z porad Pani Doktor.
Opinia dodana przez: Wioleta

lekarz Maria Karczewska

66-400 Gorzów Wielkopolski

Pani doktor to nie tylko rewelacyjny lekarz, ale również wspaniały, pełen empatii człowiek. Jest super fachowcem, z rewelacyjną intuicją i podejściem do dzieci. Zdiagnozowała u mojego dziecka chorobę, kiedy wielu specjalistów nie potrafiło tego zrobić. Wydaje mi się, że te niektóre, niskie oceny wynikają z faktu, że opiekuje się nie setką, a tysiącem pacjentów i po prostu każdemu może trafić się gorszy dzień. Pani doktor To lekarz z powołania i ...
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Andrzej Sroka

Lekarz rodzinny, Pediatra

Laboratorium Analiz Lekarskich ALAB Gorzów
marsz. Józefa Piłsudskiego 1 b/309
66-400 Gorzów Wielkopolski

Super miły pan doktor zawsze stawia poprawna diagnozę. Nigdy nie odmawia wizyty i poświęca dużo czasu pacjentowi ,dziękuję Panu za okazała cierpliwosc,
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Andrzej Midloch

pulmonologiczna
Owocowa 30a
66-400 Gorzów Wielkopolski

Leczyłam u tego lekarza córkę,która często chorowała na zapalenie płuc,a jednak okazało się,że to alergia. Polecałam go wszystkim znajomym,byłam bardzo zadowolona z efektów leczenia,do pewnego razu. Potem urodziłam syna i nie zawsze było nas stać na prywatną wizytę z dwójką dzieci. Pewnego dnia córka zachorowała,doktor przypisał antybiotyk Zinnat,ale ten słabszy,miałam problem z podawaniem leków dla dwuletniej córki,połowę wypluwała,a musiała przyjmować aż 5ml,poprosiłam doktora przy wizycie kontrolnej (wizyty kontrolne są z ...

Alicja Dejnowicz

Przychodnia Dermatologiczna i Wenerologiczna
Walczaka 2E
66-400 Gorzów Wielkopolski

Z problemami zdrowotnymi mojej córki Pani doktor radzi sobie znakomicie, a moja córka jest trudna w postawieniu diagnozy objawy które wskazują na coś innego a na koniec okazuje się to zwykłą anginą. Ale do rzeczy Pani Dejnowicz jest bardzo kompetentnym lekarzem dokładnie osłuchuje dziecko z resztą i nie tylko bez żadnego problemu wyjaśnia dokładnie sposób leczenia pamięta swoich pacjentów. Gdy znalazłam się z dzieckiem w szpitalu zaglądała do nas czytała ...

Barbara Kacprzak

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Sienkiewicza 10/11
66-400 Gorzów Wielkopolski

Nie jestem w stanie zrozumieć tych wszystkich niemiłych opinii. Ludzie, wyobraźcie sobie że codziennie po kilka razy ktos przychodzi i prosi panią doktor by poświęciła mu chwilę. Pamiętam ostatnio jak przyszłam na umówioną wizytę a tu tłum ludzi. Ja weszłam od razu bo bylam umówiona a wiele osób spojrzalo się na mnie jakbym im dzieci zabijala. Jest to najbardziej kompetentny pediatra jakiego znam, a chodziłam do wielu. Mimo wszystko i ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Elżbieta Wawrzyniak

Pulmonolog, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnie Specjalistyczne PUL-MED Grażyna Szwankowska
30 Stycznia 15/3
66-400 Gorzów Wielkopolski

Pani Doktor była opryskliwa i bardzo starała się zrobić ze mnie idiotkę. Stwierdziła, że "okradam NFZ", ponieważ chcę zrobić badania w celu wykluczenia alergii na kota. Na co w takim razie Pani Doktor płacimy składki? :) Co za absurd. Ciekawe co by Pani powiedziała gdybym przyszła prywatnie? Wtedy zostałabym potraktowana bardzo milutko, prawda? Pozdrawiam serdecznie i równie serdecznie nie polecam :)
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Izabela Ostrowska

ul. Paderewskiego 14/2 Gorzów Wielkopolski
66-400 Gorzów Wielkopolski

problem u Pani doktor polega na tym iż porwała się z motyką na słońce nabrała za dużo pacjentów i teraz ma petensje do całego świata że ma tyle pracy nigdy nie można się doprosić skierowania na nawet najbardziej podstawowe badania najlepszym lekarstwem na wszystkie dolegliwości u Pani doktor jest augamentin

lekarz Ewa Gorczyca

Michała Kleofasa Ogińskiego 69/9
66-400 Gorzów Wielkopolski

bardzo miła, kompetentna pani lekarka. W czasie teleporady udzielała szczegóławych i zwięzłych porad i informacji. Dziękuję!
Opinia dodana przez: jolanta

lekarz Małgorzata Jarząbkowska

Endokrynolog, Pediatra

Nowa 1B/4
66-400 Gorzów Wielkopolski

Nie polecam. Chodzilam okolo roku prywatnie, stracilam mase kasy na prywatne badania a pani doktor nawet karty pacjenta nie zalozyla i kazda wizyta zaczynala sie streszczeniami poprzednich wizyt. Lekarka wiecznie znudzona i zmeczona, Nie nawiazuje nawet kontaktu wzrokowego z pacjentem. Poza tym wystawia bledne diagnozy a potem twierdzila ze to MOJA WINA bo zle opisalam chorobe. zenada. Nie polecam a wrecz radze omijac szerokim lukiem.
Opinia dodana przez: alicja

lekarz Bogusław Joniec