Filtruj terminy

Wyczyść

Lekarze Pediatra Wolsztyn

dr Artur Dolicher

64-200 Wolsztyn

Lekarz z powolania, bardzo pomogl mojemu synkowi kiedy wyladowalismy w szpitalu, jestem niesamowicie wdzieczna Panu doktorowi,jest bardzo uprzejmy, bardzo zaangażowany w swoja prace. Bardzo mało jest dziś tak wspaniałych lekarzy.

lekarz Marek Kamiński

Lekarz rodzinny, Pediatra

Gajewskich 43
64-200 Wolsztyn

Jestem pacjentką z Przemętu. Pan Kamiński naprawdę jest dobrym lekarzem .Wytłumaczy wszystkie badania bez żadnego problemu Zawsze miło się z nim rozmawia ,jest uprzejmy i zawsze pomoże gdyż za każdym razem leki zapisał które pomogły.

lekarz Krzysztof Handzewniak

SP ZOZ Wolsztyn
ulica Wschowska 3
64-200 Wolsztyn

Świetny lekarz. Kiedy byłam dzieckiem żaden lekarz nie potrafił mnie zdiagnozować, sugerując że zmyślam. Dopiero ten lekarz postawił prawidłową diagnozę i mnie wyleczył w ciągu kilku dni. Jestem pod wrażeniem jego wiedzy i podejścia do pacjenta.
Opinia dodana przez: N.

lekarz Agnieszka Bartnik-Florek

ulica Wodna 6
64-200 Wolsztyn

Konkretna Pani doktor. Dokładnie zbadała mi córkę, nie mam żadnych zastrzeżeń, a wręcz przeciw nie jestm miło zaskoczona przebiegiem całej wizyty. Polecam!

lekarz Jolanta Miśkowicz

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Lipowa 22
64-200 Wolsztyn

Kategorycznie odradzam wizytę u tego lekarza. Ta pani zaleciła szczepienia okresowe mojej chrześniaczce, która właśnie dopiero co wróciła ze szpitala po przebytej 2-tygodniowej antybiotyko-terapii!!! Nie wiem czy ta pani jest świadoma okresu karencji jaki powinien być zachowany przed szczepieniami i czy zapoznała się z ulotką na szczepionce?! Dziecko z obciążeniami po antybiotykach nie wzbudziło u tej pani podejrzeń o ryzyko o niepożądane odczyny poszczepienne. Takich ludzi nie nazywam lekarzami a ...
Opinia dodana przez: Maciej

lekarz Liliana Ratajczak-Grześkowiak

Słoneczna 4e lok. 12
64-200 Wolsztyn

Nie polecam tej pani, kilka razy źle doradziła i popełniła błąd w przypadku mojego dziecka i dziecka bliskiej znajomej. Odnoszę wrażenie, że brakuje jej POSTAWOWEJ (O ZGROZO!)wiedzy medycznej. Nie wiedziała np. o "podręcznikowej" reakcji na szczepienie i przez to niepotrzebnie wylądowałam zaniepokojona z dzieckiem u innego lekarza. Po tej "wpadce" zupełnie straciłam zaufanie. Polecam dr Dolichera lub dr Małuszek - wspaniali pediatrzy, których znam osobiście.

lekarz Sławomir Chrzanowski

Gabinet psychologiczny przy Zespole Szkół Zawodowych w Wolsztynie
ul. Kusocińskiego 1
64-200 Wolsztyn

lekarz bez serca moje dziecko bylo wystraszone a dr zreagowal okropnie zero podejscia do trudnych dzieci a takie tez istnieja

lekarz Maria Małuszek

lekarz Regina Musiał

Lekarz rodzinny, Pediatra

ulica Wodna 6

lekarz Jerzy Adamus

PSD Centrum Medyczne Maria Leśniczak, Iwona Zys s.c.
ulica Dworcowa 3