psychiatra dębica

Prywatny Gabinet Psychiatryczny
3-Maja 29
Sędziszów Małopolski

Średnia ocen: 5/5

W końcu ktoś mi pomógł i dobrze ustawił leczenie. Jestem ogromnie wdzięczny Pani Ordynator za wyprowadzenie mnie z depresji.

Dziękuje

Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Elżbieta Grobecka

None
Paderewskiego 2

Średnia ocen: 5/5

Najwspanialsza Pani doktor jaką do tej pory spotkałam!!!! Niezwykle oddana pacjentowi, potrafi wysłuchac i zrozumiec a przede wszystkim Pomóc!!! Polecam

Opinia dodana przez: Anna

lekarz Grażyna Kawecka

Psychiatra   (+1 więcej)

kolejowa 34
Dębica

Świetny lekarz. Jest rewelacyjna. Stosuje nowoczesne i inspirujące do zmian techniki psychoterapii. Zdecydowanie polecam.

lekarz Roland Bombrych

Kolejowa 30c
Dębica

Bardzo dobry lekarz ,miły,bardzo dobre podejście do pacjenta.Poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba.

lekarz Anna Mytkoś

Dębica ul. Żołędziowa 26
Dębica

Jak najbardziej polecam. Pani Anna pomogła mi w dużym stopniu. Miałem objawy depresji. Po pewnym czasie poczułem zdecydowaną poprawę.

lekarz Krzysztof Kawecki

Psychiatra   (+1 więcej)

kolejowa 34
Dębica

Miły, uprzejmy lekarz do pacjenta podchodzi z uwagą, stara się poznać przyczyny choroby, widać, że zna się na rzeczach, lubię gościa i polecam :)