psychiatra jarosław

Sortuj wg:

lekarz Stanisław Czarski

Kościuszki 29a

Średnia ocen: 5/5

Cudowny człowiek! zyczliwy i skuteczny .

Cudowny człowiek! zyczliwy i skuteczny .

lekarz Ireneusz Kruzel

Grochowska 35
Jarosław

Nie znam drugiego takiego lekarza, wszystko na dużą piąteczkę. Jak najbardziej polecam, człowiek dusza (prawdziwy lekarz dusz), jego podejście do chorego, kompetencje i uprzejmość........ można by tak bez końca. A najważniejsze na koniec to jego wspaniałe efekty leczenia, od co najmniej 2,5 roku nie miałam nawrotu choroby, dzięki niemu wiem, że żyję i chcę żyć.

lekarz Teresa Adamczyk

SP ZOZ Jarosław
Lubelska 15 A
Jarosław

Pani doktor jest dobrym lekarzem. Jest życzliwa, uprzejma i odpowiedzialna. Życie i zdrowie pacjentów jest dla niej ważne.

Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Piotr Cisek

Specjalistyczny Psychiatryczny ZOZ
ul. Kościuszki 18
Jarosław

Cudowny lekarz, ujmujący wiedzą i kompetencją. Najlepszy jakiego znam w swojej dziedzinie. Warto było przejechać te 100 km.
oby ...

oby jak najwięcej takich.

Opinia dodana przez: Marta

lekarz Irena Mysik

ks. Lisińskiego 6
Jarosław

Pani doktor ma zwyczaj opowiadania pacjentom o stanie zdrowia i dolegliwościach innym pacjentom. Mówi o ich prywatnych sprawach, które dotyczą niemal wszystkiego. Pani doktor łamie tajemnicę lekarską, zdarza jej się to notorycznie.