psychiatra kielce

lekarz Ewa Piecewicz

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Dewońska 17/29

Średnia ocen: 5/5

dziękuję pani doktor za leczenie męża ,tak szybko zostaliśmy przyjęci bardzo miłe podejście i rozmowa z mężem .Leki trafione jest poprawa w bardzo krótkim czasie .Bardzo polecamy panią dr ewę.dziękuje.

Opinia dodana przez: ewa

lekarz Justyna Wolska

PSYCHIATRIA
szczecińska 32/1

Średnia ocen: 5/5

Nie tylko świetny lekarz , ale niesamowicie ciepła osoba . Niezwykle uprzejma i pogodna . Widać pełne zainteresowanie historią pacjenta , do tego cierpliwa , zawsze wszystko dokładnie tłumaczy . Poleciłabym Panią doktor bez wahania .

Opinia dodana przez: Aga

lekarz Konrad Leksa

None
Al. Na Stadion 29

Średnia ocen: 5/5

Lekarz jakich mało - kompetentny, uprzejmy, zaangażowany w pomoc pacjentowi. Ja z wizyt jestem bardzo zadowolona.

Opinia dodana przez: Grażyna

dr n. med. Marta Cholewicka

Prywatna Praktyka Lekarska
Starodomaszowska 15

Średnia ocen: 5/5

Jestem bardzo zadowola z wizyty u pani doktor. Jest przemila, uprzejma osoba. Poswiecila mi sporo uwagi, wysluchala. Na koniec opowiedziała o lekach a w razie wątpliwości powolila kontaktować się telefonicznie. Lekarz super. polecam

Opinia dodana przez: Ania

lekarz Justyna Sędek

Probalance
Seminaryjska 27B

Średnia ocen: 5/5

Super lekarz. Bez żadnych uprzedzeń i otwartą głową :-).
Polecam

Super lekarz. Bez żadnych uprzedzeń i otwartą głową :-).
Polecam

lekarz Ewa Dominiczak

None
ul. Ignacego Paderewskiego 4b

Średnia ocen: 5/5

Super Pani doktor bardzo polecam.Oddaje serce.Potrafi zrozumiec i uwierzyc w siebie.Nie wszyscy w tym fachu są tacy wyrozumiali

Opinia dodana przez: katarzyna

lekarz Anna Zdzymira

Psychiatra   (+1 więcej)

Prywatny gabinet psychiatryczny i psychoterapia

Kielce

Polecam Panią Doktor A. Zdzymirę, subtelna, taktowna i zawsze kiedy trzeba odbiera telefon lub oddzwania jeżeli nie może odebrać co jest rzadkością u innych. Polecam.

lekarz Agata Horecka-Lewitowicz

Psychiatra

leczy wyłącznie dzieci i młodzież
Paderewskiego 48
Kielce

Wspaniały lekarz, bez wątpienia najlepszy w Kielcach. Troskliwy, ma dobre podejście do dziecka, zainteresowany, pomocny, uprzejmy. Polecam Panią Agatę!

Opinia dodana przez: Katarzyna