psychiatra toruń

Wojewódzki Ośrodek Lecznictwa Psychiatrycznego
Mickiewicza 24/26
Bydgoskie Przedmieście, Toruń

Średnia ocen: 5/5

Znakominy człowiek i dobry specjalista. Każdy pacjent traktowany jest wyjątkowo. Kompleksowa opieka nad pacjentem. Zdecydowanie polecam :-)

lekarz Borys Gniot

None
ul. Polna 32A

Średnia ocen: 5/5

W trudnym okresie mojego zycia poswiecil mi duzo uwagi i zrozumienia.minelo 15 lat i nadal wspominam go z usmiechem polecam. Lekarz na 5 z plusem

Opinia dodana przez: kamila

lekarz Wiktor Dróżdż

None
ulica Beskidzka 4/22
Bydgoszcz

Średnia ocen: 5/5

Człowiek o wielkim sercu.
Lekarz,który umie leczyć i chce pomagać innym :)
Dał mi szansę do życia ,gdzie inni dawno ...

Człowiek o wielkim sercu.
Lekarz,który umie leczyć i chce pomagać innym :)
Dał mi szansę do życia ,gdzie inni dawno skreślili mnie .
Moje cierpienie było wielkie : depresja,nerwica lękowa,RZS,Choroba Parkinsona.
Cierpienie trwające cztery lata.Byłam bardzo blisko śmierci i tylko śmierć dałaby mi ukojenie mojej duszy.
Nigdy nie zapomnę wyrazu twarzy pana doktora,gdy po kilku miesiącach leżenia w szpitalach ,pierwszy raz wstałam .Taka radość wypisana jest na twarzach tylko NAJWSPANIALSZYCH LEKARZY, oddanym swoich pacjentom.
Pan doktor : jest bardzo kompetentnym ordynatorem(inni lekarze : ordynatorzy mogą tylko brać za wzór do naśladowania),cierpliwym,umie słuchać swych pacjentów.
Z całego serca :szczerze polecam.
Już teraz potrafię żyć.

lekarz Stanisław Izdebski

Szeroka 25
Stare Miasto, Toruń

Bardzo dobry lekarz, cierpliwy, mądry, uprzejmy, dużo czasu poświęca czasu pacjentowi a przede wszystkim bardzo rzetelny fachowiec

Opinia dodana przez: Ewa

Halina Ściesińska

Psychiatra dziecięcy

Toruń

Gorąco polecam Panią Halinkę.Jest to osobą ciepłą i uprzejmą. Zawsze ma czas dla pacjenta. Prawidłowo postawiła diagnozę mojemu dziecku, dzięki niej jest już dużo lepiej.

lekarz Dominika Białas-Kopystecka

Prywatny Gabinet Psychiatryczny

Stare Miasto, None

Bardzo uprzejma, kompetentna osoba. Podchodzi z cierpliwością do pacjenta, a także potrafi wzbudzić zaufanie.

lekarz Michał Wojtaszek

Włocławek
ul ;SZpitalna
Radziejów

Posiada Świetne podejście do pacjenta, zwłaszcza do osoby starszej. Lekarz naprawdę godny polecenia.

lekarz Maciej Masztalerz

Szeroka 25
Stare Miasto, Toruń

Dzięki Doktorowi wyszłam z okrutnej depresji,z którą zmagałam się baaardzo długo! Mimo,że są to dość drogie prywatne wizyty, powrót do zdrowia i humoru jest bezcenny! Polecam

Opinia dodana przez: Monika

lekarz Ewa Kordyjak-Starczewska

Centrum Psychiatrii PROMENTALul.Sz.Chełmińska 84-86 tel.888972737
Filtrowa 29b
Toruń

Nie mogę czytać tych bzdur P.Andrzeju!!!znam Panią Doktor ładnych parę lat i nigdy nie było takiej sytuacji ze skraca czas wizyty i traktuje ludzi jak idiotów! Co najważniejsze Pani doktor oprócz tego że jest znakomitym lekarzem jest jeszcze cudownym człowiekiem.polecam w 200%

Opinia dodana przez: Kasia