psychiatra warszawa

Sortuj wg:

prof. dr hab. n. med. Bohdan Włodzimierz Wasilewski

Psychiatra   (+1 więcej)

Centrum Medyczne IPS Poradnia Psychosomatyczna
Mokotowska 3 lok. 6 (I piętro)

Średnia ocen: 5/5

Dobry lekarz, bardzo rzetelny, odpowiedzialny. Wczuwa się w problemy chorego, zależy mu na pacjencie. Sama rozmowa już mi pomogła, leki też zostały dobrze dobrane. Depresja mi ustąpiła, lepiej śpię, łatwiej mi jest w pracy. Polecam tego lekarza, jest dobrym fachowcem i życzliwym człowiekiem. Nie naciąga na wizyty i na drogie leki. Jest kompetentny w tym co robi.

Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. med. Andrzej Wakarow

Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPiRO
ul. Sienna 72 lok. 011

Średnia ocen: 5/5

Widać że podchodzi do swojego zawodu profesionalnie i z pasją.Takich specjalistów trzeba cenić dlatego zdecydowałam się podzielić opinią.

dr n. med. Maciej Kopera

Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPiRO
ul. Sienna 72 lok. 011

Średnia ocen: 5/5

Polecam najgoręcej! Piąty mój psychiatra, pierwszy który pomógł! Zmienił niedziałające leki, wydaje się naprawdę szczerze troszczyć o pacjentów. Pierwszy psych., u którego poczułam się zaopiekowana.

Opinia dodana przez: Dominika

lek. med. Wiktor Buczek

Centrum Pomocy Profesjonalnej
al. Jana Pawła II 80, lok. 21, IX piętro
Wola, Warszawa

Średnia ocen: 5/5

Solidna praktyka. Rzeczowa znajomość problematyki. Wydaje się iż nie pozostawi na lodzie nikogo. Doświadczenie z pewnością zobowiązuje. Zalecenia w trakcie konsultacji - rozmawiaj szczerze, tyle ile potrzeba - na pewno ten lekarz pomoże. Czas wizyty nie ma znaczenia, poświęci Tobie czasu ile naprawdę stosowne. Z lekarzy z których dotychczas korzystałem - najlepszy. Ze święcą takich szukać. Jego atencja - co jest jedną z rzeczy najważniejszych i proponowane rozwiązanie oparte na zasadzie naprawdę wspólnych ustaleń wydają się dawać skuteczne rezultaty. Lekarzowi dziękuję bardzo, a każdemu, który by potrzebował Jego asysty polecałbym zawsze.

Opinia dodana przez: Jacek

lek. med. Jolanta Białousz

Przychodnia Zdrowia Psychicznego Centralnego Szpitala klinicznego MSW
ul.Wołoska 137

Trafiłam do Pani Doktor Jolanty Białousz z ciężka depresją i jak się później okazało nerwicą lękową.
Pani Doktor zajęła się ...

Pani Doktor zajęła się mną nadzwyczajnie dobrze. Jest osoba taktowną,umie słuchać pacjenta.
Zaordynowane leki pomogły natychmiast.Pani Doktor to człowiek wysokiej kultury osobistej. Pacjentowi poświęca tyle czasu ile potrzeba.
Jest wysokiej klasy profesjonalistką.
Polecam Panią Doktor każdemu kto ma chora duszę.

Opinia dodana przez: Maria
Najbliższy termin: dzisiaj o 16:00 # 8

lek. med. Monika Kucińska

Średnia ocen: 5/5

Byliśmy pacjentami przez kilkanaście miesięcy. Pani Kucińska jest bardzo dobrym specjalistą. Dyskretna i subtelna, stawia na dobro pacjenta, pamięta jego dolegliwości, czy ważne wydarzenia. Nie boi się skierować do terapeuty i nie robi problemów przy wypisywaniu zaświadczeń. Potrafi poprowadzić wizytę tak by przydzielony czas wykorzystać optymalnie. Bardzo polecam

Opinia dodana przez: Iwona
Najbliższy termin: dzisiaj o 16:00 # 9

lek. med. Agata Madej

Średnia ocen: 5/5

Bardzo miła i kompetentna. Można powiedzieć, że wizyty są przyjemnością a nie koszmarem. Szczerze polecam

Opinia dodana przez: Joanna Portas
Najbliższy termin: dzisiaj o 16:00 # 10

lek. med. Dorota Komorowska-Biernat

Psychiatra   (+1 więcej)

ul. Grzybowska 16/22

delikatna i fachowa. Polecam każdemu, kto szuka pomocy i porady.

delikatna i fachowa. Polecam każdemu, kto szuka pomocy i porady.