psycholog dziecięcy legionowo

Psycholog dziecięcy

Gabinet Psychologiczno - Pedagogiczny
ul. Bolesława Chrobrego 57
Legionowo

Pani Agnieszka jest psychologiem godnym polecenia. Zdobyła nasze zaufanie swoim profesjonalizmem i doświadczeniem. Jest osobą konkretną i szczerą, a przy tym bardzo inteligentną i oczytaną kobietą. Potrafi rozmawiać z dzieckiem rzeczowo a zarazem delikatnie w zależności od wieku i aktualnej kondycji psychicznej. Pomimo, że jest bardzo sympatyczna i miła szybko buduje autorytet co jest istotne zwłaszcza jeśli chodzi o nastolatków. Mój syn bardzo ceni sobie spotkania z Panią Agnieszką, a jest młodym Aspergerowcem z problemami ,więc nie tak łatwo do niego trafić a jednak tej psycholog się udało. Bardzo wsparła nas -rodziców swoimi cennymi uwagami i wskazówkami. Rodzice nie oczekujcie, że specjalista wykona za nas cała pracę z „trudnym” dzieckiem. To my na co dzień jesteśmy z naszymi pociechami i musimy egzekwować różne zachowania, wspierać dziecko, przypominać o różnych sytuacjach z terapii aby ona miała sens. A mając pomoc takiego fachowca jak Pani Agnieszka jest to dużo łatwiejsze.

Opinia dodana przez: Monika

mgr Andrzej Olszewski

Psycholog dziecięcy

Gabinet Terapii Dziecięcej IN-SENS
Zegrzyńska 45A
Legionowo

Super specjalista!!! Ma dobre podejście psychologiczne do dziecka zawsze pomoże w problemie do rozwiązania dla dziecka
Polecam

Polecam