psycholog dziecięcy legionowo

Psycholog dziecięcy

Gabinet Psychologiczno - Pedagogiczny
ul. Bolesława Chrobrego 57
Legionowo

Pani Agnieszka jest osobą naprawdę godną polecenia. Nie byłam nastawiona jakoś pozytywnie na spotkanie z psychologiem, ale jego pomoc była mi potrzebna. Dzięki pani Agnieszce nie tylko ,,wyleczyłam'' się, ale i zmieniłam stosunek do życia na nieco bardziej pozytywny. Oprócz kompetencji pani Agnieszka jest osobą, która zaraża wręcz radością z życia. Mając wahania nastrojów, czasami odechciewało mi się w ogóle wstawać z łóżka. Podoba mi się to, że pani Agnieszka potrafi poruszyć inne ważne tematy, nie odbiegając od głównego problemu. Wiele zagadnień przez nią poruszanych, pomogło mi zrozumieć pewne rzeczy i rzuciło nowe światło na niektóre sprawy.
Najpozytywniejsza osoba jaką spotkałam, bardzo profesjonalna i naprawdę potrafiąca zrozumieć nastolatka. Godna polecenia w stu procentach.

mgr Andrzej Olszewski

Psycholog dziecięcy

Gabinet Terapii Dziecięcej IN-SENS
Zegrzyńska 45A
Legionowo

Super specjalista!!! Ma dobre podejście psychologiczne do dziecka zawsze pomoże w problemie do rozwiązania dla dziecka
Polecam

Polecam