psycholog dziecięcy w okolicach łowicz

Sortuj wg:

mgr Karina Nowaczyńska

Psycholog dziecięcy   (+1 więcej)

Centrum Psychologiczno-Pedagogiczne Futurum
ul. Św. Antoniego Padewskiego 5/7

Średnia ocen: 5/5

Była przy diagnozie naszego dziecka i jest z nim do tej pory (a to już 3 lata), świetny fachowiec o wielkiej intuicji i ogromniej wiedzy. Otwarta osoba, bardzo życzliwa, i przede wszystkim cierpliwa, konsekwentna i chętna do pomocy w każdej chwili. Otacza opieką terapeutyczną dziecko ale i rodzinę w trudnych chwilach.Gorąco polecam współpracę, dzięki Pani Karinie zobaczyliśmy "światełko w tunelu" i pomału odzyskujemy nasze dziecko. Dziękujemy z WIELKIE SERCE I OGROM PRACY.

Opinia dodana przez: Marcin Ciechański

lekarz Aleksandra Wiatrowska

Psycholog dziecięcy

None
ul. Rewolucji 1905 r. 24/25

Średnia ocen: 5/5

Wspaniały lekarz, bardzo fachowe i życzliwe podejście do pacjenta . Fachowość na 5. Zawsze usmiechnięta. Oby więcej takich lekarzy

Opinia dodana przez: Tekla

mgr Anna Winiarek-Sobieraj

Psycholog dziecięcy   (+2 więcej)

Instytut Psychologii Pozytywnej: Przyjazny Gabinet Psychologiczny, Pracownia Psychologiczna Turbo - psychotechnika dla każdego!
ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 13
Żyrardów

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobra fachowa pomoc. Bardzo długo wahałem się przed wizytą psychologiczną, nie wiedziałem jakiego specjalistę wybrać. Zdecydowałem się zaufać Pani Annie. Jestem bardzo zadowolony. Szczerze polecam!

Opinia dodana przez: mikron ania.winiarek

mgr Ewa Bienert

Psycholog dziecięcy   (+3 więcej)

Prywatna Praktyka Psychologiczno-Psychoterapeutyczna
Sieradz

Pani Ewa jest najlepszym psychologiem u jakiego byłam i polecam każdemu kto chce naprawdę poradzić sobie ze swoimi problemami. Ja przy jej pomocy uporałam z rozwodem, walką o dziecko i nie zwariowałam a byłam już na skraju. Dziękuję.

Opinia dodana przez: Ania

mgr Sylwia Ramus-Paudyna

Psycholog dziecięcy   (+4 więcej)

Centrum Słuchu i Mowy "SURDUS"
ul. Bartoka 47a
Łódź

Pani Sylwia bardzo nam pomogla (i w dalszym ciagu pomaga) od samego poczatku. Jest bardzo wyrozumiala i dostepna. Dziekujemy

mgr Barbara Wałaszek

Psycholog dziecięcy   (+3 więcej)

Żwirki 10
Milanówek

Uczestniczyłam w warsztatach umiejętności wychowawczych w sesji jesiennej 2013 roku.
Było to 10 spotkań 3 godzinnych. Basia stworzyła bardzo przyjazną ...

Było to 10 spotkań 3 godzinnych. Basia stworzyła bardzo przyjazną atmosferę spotkań dzięki czemu wszyscy uczestnicy warsztatów szczerze wymieniali się swoimi doświadczeniami i opiniami. Powstała między nami niewidzialna nić życzliwości i zrozumienia. Basia bardzo umiejętnie wybrała ćwiczenia rozpoczynające poszczególne tematy warsztatu. Dzięki nim samodzielnie dochodziliśmy do wniosku jak bardzo nasze dotychczasowe metody wychowawcze i reakcje rodzicielskie różnią się od ideału. Basia tłumacząc nam różne teorie wzmacniała je swoim wieloletnim doświadczeniem psychologicznym oraz wiedzą praktyczną bycia rodzicem. Pragnę zwrócić uwagę na jeszcze jeden aspekt dotyczący pracy psychologa - poczucie bezpieczeństwa jakie stworzyła, dyskrecję oraz bardzo wysoką kulturę osobistą. Szczerze polecam zajęcia z Basią.

Opinia dodana przez: Małgorzata