psycholog dziecięcy w okolicach strumień

Sortuj
Najbliższy termin: 12 Gru o 16:00
mgr Sylwia Powałko

mgr Sylwia Powałko

Klinika Medycyny Psychosomatycznej ANDROMED Tomasz UNDERMAN
ul. Wojewódzka 24/2

Średnia ocen: 5/5

Kompetencja. Spokój. Świetny diagnosta. Kompleksowe podejście do pacjenta. Życzliwość , cierpliwość .

mgr Agata Polańska-Krzos

Gabinet Psychologiczny
ul. Stabika 62a

Gorąco polecam. Kompetentna, ciepła, wrażliwa osoba. Podchodzi do pacjenta
z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem.

Gorąco polecam. Kompetentna, ciepła, wrażliwa osoba. Podchodzi do pacjenta
z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem.

mgr Lidia Gębicka

Psycholog dziecięcy

drzymały 12
Chorzów

Średnia ocen: 5/5

Tylko do Niej mam zaufanie. Polecam ją wszystkim bezradnym rodzicom.

Tylko do Niej mam zaufanie. Polecam ją wszystkim bezradnym rodzicom.

lekarz Mariusz Ślosarczyk

PZP dla Dzieci i Mlodzieży Ośrodek Rehabilitacji
Zgrzebnioka 22
Paprocany, Tychy

Średnia ocen: 5/5

Kiedy jesienią zrezygnowałam z terapii u dr Ślosarczyka, byłam rozbita pod każdym względem. Proces terapii, trwający około półtorej roku (z jedną dłuższą przerwą), był dla mnie nieznośnie ciężki. Towarzyszyły mu poczucie bezradności, myśli i próby samobójcze. Uważam, że dr Ślosarczyk, specjalista t. psychodynamicznej, nie ma mi już nic do zaoferowania. Wciąż zmagam się z wieloma trudnościami, tym razem jednak udaję się do terapeuty innej specjalizacji.
Chcę jednak podkreślić, że trudność terapii u dr Ślosarczka nie była bezowocna. Przerobiliśmy razem ogromny materiał. Z każdego spotkania wychodziłam wciśnięta w daną część mnie, która nie odstępowała mnie na krok przez kolejny tydzień. Właśnie czas pomiędzy spotkaniami był pomocny. Dzięki tej terapii funkcjonuję o wiele lepiej. Przeanalizowanie konkretnych aspektów z mojej przeszłości oraz sposobu w jaki trwały we mnie w ówczesnej teraźniejszości pomogło mi później zrekonstruować swoją tożsamość. W zmiany, które we mnie zaszły i pomagają mi funkcjonować oraz czuć się sobą, doktor Ślosarczyk nie miał już wglądu. Obecnie sam stanowi element poprzedniej mnie. Aby ruszyć dalej musiałam odciąć się od wielu części mojego życia. Wiem jednak, że to spotkania z doktorem były głównym bodźcem prowokującym zmiany. Jestem mu ogromnie wdzięczna za pracę, którą ze mną wykonał. Nie byłam łatwą pacjentką. Polecam go każdemu, pod warunkiem świadomości tego jak trudnym procesem może okazać się ta terapia.

Opinia dodana przez: Antonina

mgr Elżbieta Wower

NZOZ Instrytut Zdrowia Centrum
Teatralna 10 Sosnowiec
Sosnowiec

Pani Elżbieta jest niezwykłą osobą obdarzoną doskonałą intuicją, empatią i ogromnym doświadczeniem terapeutycznym.
Dzięki pomocy Pani Elżbiety udało mi się ...

Dzięki pomocy Pani Elżbiety udało mi się godnie przeżyć trudną rozprawę rozwodową-z szacunkiem dla obu stron.
Teraz po regularnej terapii wiem, że można wyjść ze współuzależnienia i być autonomiczną kobietą, dojrzale kochającą mamą i wolnym człowiekiem. Wierzę, że można samodzielnie wiele zmienić nie czekając aż stanie się "cud".

mgr Adriana Rybicka-Klimczyk

Psycholog dziecięcy

Ośrodek Wczesnej Interwencji
Słowackiego 21 c
Mikołów

polecam innym osobą wizyty u tego psychologa który potrafi wysłuchać i rozmawiac

mgr Bogumiła Białończyk

Gabinet psychoterapii

Żory

Byłam na 1 wizycie, potrzebowałam rozmowy z kompetentną osobą w celu zrozumienia problemu. Pani Bogumiła bardzo mi pomogła. Polecam wszystkim.

mgr Edyta Mynarska

Specjalistyczny Gabinet Psychologiczny
Bratkw 16
Bielsko-Biała

Kompetentna osoba, która pomogła mojej nastoletniej córce, choć problem wydawał się pozornie nie do przejścia. Polecam.

mgr Aleksandra Paruzel-Czech

Instytut Psychoterapii Dzieci i Dorosłych
Kościuszki 24/8
Katowice

Pani Ola to świetny psycholog dziecięcy!! Bardzo pomogła mojemu synowi (i pomaga dalej).