psycholog dziecięcy w okolicach warka

Sortuj wg:

Średnia ocen: 5/5

Miła i uprzejma zawsze gotowa do pomocy.Serdecznie polecam

Miła i uprzejma zawsze gotowa do pomocy.Serdecznie polecam

mgr Maria Zapolska-Downar

Psycholog dziecięcy   (+1 więcej)

Warszawski Instytut Psychoterapii
Al. Niepodległości 54 lok. 27

Średnia ocen: 5/5

Pani Maria jest bardzo miłą, ciepłą osobą, a przy tym profesjonalną. Trafiłam do niej w związku z rozwodem. Wskazała nam jak najlepiej przeprowadzić przez to córkę, co z perspektywy czasu uważam, że się udało. Myślę, że te spotkania pomogły też poprawić nasze relacje z byłym mężem lub chociaż nauczyliśmy się komunikować bez ranienia i złośliwości, a to już bardzo dużo. Szczerze polecam. Agnieszka

mgr Magdalena Nagrodzka

Psycholog dziecięcy   (+3 więcej)

Gabinet psychologiczny
ul. Korotyńskiego 42/34

Z czystym sumieniem polecam Panią Magdę zarówno osobom dorosłym jak i dla młodzieży. Początkowo do Pani Magdy chodziła nasza 16 letnia wtedy córka, która zaczęła wycofywać się z kontaktów z rówieśnikami, przestała ją interesować szkoła i stała się na wszystko obojętna.
Już po pierwszym spotkaniu córka była ożywiona, zaczęła "wracać do żywych", a wcześniej byliśmy u 3 psychologów, ale były to wizyty pojedyncze i córka więcej chodzić nie chciała. Znajoma poleciła mi Panią Magdę i to był strzał w 10-tkę!
Po kilku sesjach z Oliwią Pani Magda zaproponowała nam sesję rodzinne i zaczęliśmy pracować wszyscy razem, tzn. ja, mąż i Oliwka. Od czasu zakończenia terapii upłynął równy rok i w związku z tym chciałabym podziękować Pani Magdzie i tą drogą.
Przede wszystkim nasza córka wyszła z depresji, a było z nią j bardzo kiepsko, a my z mężem zbliżyliśmy się do siebie jak nigdy, mówiąc wprost Pani Magda uratowała nasze małżeństwo, które wisiało na włosku.
Pani Magda jest fantastyczną osobą, jest psychologiem z POWOŁANIA! Jest konkretna i stanowcza kiedy trzeba, ale jednocześnie taka do pogadania i pośmiania :)
SUPER PSYCHOTERAPEUTA DLA PAR! Polecam każdemu, bo do niej chodzić WARTO! Pani Magdo dziękujemy!
Iwona, Rafał i Oliwia

Opinia dodana przez: Iwona

Małgorzata Ohme

Psycholog dziecięcy

Centrum Pomocy Profesjonalnej
ul. Puławska 257 lok. 71

Profesjonalne podejście do dziecka, potrafi słuchać, udziela bardzo dobrych porad, które pomogły mi i mojemu dziecku w okresie "buntu 3 latka".

dr n. med. Anna Szczepaniak

Psycholog dziecięcy   (+2 więcej)

Mabor
Św. Bonifacego 104

miła,kompetentna,zaangażowana,psycholog z powołaniem

miła,kompetentna,zaangażowana,psycholog z powołaniem

mgr Marta Rusek

Psycholog dziecięcy   (+2 więcej)

Pracownia Psychoterapii i Rozwoju DIALOG
Śniadeckich 18 m. 34

Bardzo dobry, sympatyczny psycholog dziecięcy. Dobrze poprowadzona terapia małego dziecka, jak i problemów rodzinnych.