pulmonolog poznań

dr n. med. Tomasz Piorunek

Szpital św. Wojciecha Wielkopolskie Centrum Medyczne
ul. Bolesława Krzywoustego 114
Poznań

Świetny lekarz i przede wszystkim człowiek.Bardzo dokładnie diagnozuje i leczy.Do tego jest zawsze miły i uśmiechnięty.Polecam z całego serca.

Najbliższy termin: 27 Lip o 09:00 # 3

lek. med. Janusz Doktór

Pulmonolog   (+2 więcej)

POLSKIE CENTRUM ZDROWIA
Winiary 10C
Poznań

Ten lekarz uratował mi życie, gdy miałam pół roku, dusiłam się, a lekarze w szpitalach rozłożyli ręce! Astma. Odesłali moją babcię, która ze mną była do domu tłumacząc, że mogą mnie wyciszać w szpitalu, albo umrę w domu. Możecie to sobie wyobrazić? Półroczne dziecko? Babcia jechała taksówką płacząc z dzieckiem na ręku. Taksówkarz od razu zawiózł babcię do Pana Doktóra, który w latach 80 przyjął ją prywatnie od razu i przez pierwsze 11 wizyt nie wziął ani grosza, bo nie wiedział, czy zdoła mnie uratować! Końskie dawki, leki "nie z tej planety", których pielęgniarki w moim małym mieście bały się podawać spowodowały, że dzisiaj żyję i w dodatku śpiewam zawodowo! Zawdzięczam mu życie. Nie przeszkadza mi, że jest bezpośredni, nie owija w bawełnę. Polecam, bo leczy całą moją rodzinę z pozytywnym skutkiem. Niesamowite jest to, że zawsze kiedy do Niego jadę doskonale mnie pamięta, a przecież ma setki pacjentów. Polecam i dziękuję za uratowanie życia <3

Opinia dodana przez: Wiola

dr Ryszard Giersz

szpital pulmunologiczny
WCPiT, Poznań, Szamarzewskiego 62

Średnia ocen: 5/5

Witam wszystkich i polecam Doktora Giersza ,wysoka kultura osobista i fantastyczne podejscie do pacjeta.Wanda Giszczynska zadowolona pacjetka

lekarz Marcin Włodarczyk

Pulmonolog   (+1 więcej)

None
ul. Lusowska 13
Sady

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobry specjalista,polecam wszystkim którzy mają problemy pulmonologiczne,naprawdę super lekarz!

Opinia dodana przez: Daniel

lekarz Danuta Rutkowska

Pilicka 19 lok. 2

Średnia ocen: 5/5

Wspaniały lekarz. Ma czas dla pacjenta, z uwaga słucha pacjenta, wszystko dokładnie wyjaśnia i tłumaczy, niezwykle kompetentna, oddana swojej pracy. Prawdziwy lekarz z powołania.

Opinia dodana przez: Lidia

prof. dr hab. Witold Młynarczyk

Średnia ocen: 5/5

Mistrz w swojej dziedzinie. Człowiek o wysokiej kulturze osobistej. Brawo Panie Profesorze! DZIĘKUJĘ i POLECAM!!!!!!

dr Anna Jaszewska

Poznań

POLECAM WSZYSTKIM PACJENTOM PANIĄ DOKTOR JASZEWSKA.

POLECAM WSZYSTKIM PACJENTOM PANIĄ DOKTOR JASZEWSKA.

dr Grażyna Urbańska

Centrum Pediatrii
Bogusławskiego 6
Poznań

Koleżanka mi poleciła mi panią Grażynkę. Jest na prawdę świetna. Bardzo miła osoba. Wszystko poszło szybciutko. Fajnie.

Opinia dodana przez: Ada