Lekarze Pyrzyce

Urolog, Chirurg ogólny

Ofi-Med
Księcia Bogusława X 23
74-200 Pyrzyce

Pan Doktor uprzejmy, bardzo dobrze wytłumaczył wszystko. Zabieg wykonany bardzo sprawnie. Już po 2 godzinach od zabiegu całkowicie zniknął ból. Pozostaje mi tylko polecić Doktora 😄
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Michał Chmielnicki

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lekarz Beata Litwińska-Zujko

Neonatolog, Pediatra

Szpital Powiatowy
Jana Pawła
Pyrzyce

dla mnie rewelacja, jako mama z czystym sumieniem mogę ja polecić innym mamą. Poświęca bardzo dużo czasu maleństwu, wszelkie wątpliwości woli sprawdzić dając skierowania do specjalistów i badania. GORĄCO POLECAM MIŁA CIEPŁA SYMPATYCZNA I SERCEM PODCHODZI DO DZIECI.
Bardzo dobre podejście do pacjenta, wyrozumiała, miła, bardzo dobry kontakt. Zawsze pomocna. Polecam!

lekarz Artur Bińczak

Anestezjolog

74-200 Pyrzyce

Pisze w imieniu mojej mamy ponieważ to ten pan dr akurat znieczulał moją mamę do Cholecystektomi laparoskopowej w Szpitalu Powiatowym w Pyrzycach i akurat moja mama jest zadowolona,ponieważ pan dr ma komfortowe i profesjonalne podejście do pacjenta ,staranie przeprowadza wywiad przed operacją i nie wali tzw "zlewki" podczas trwania operacji tylko czuwa nad pacjentem i jego bezpieczeństwem.Serdecznie polecam pana dr !

lekarz Maria Lizak-Nitsch

Ogrodowa 2a
74-200 Pyrzyce

Pani doktor konkretna,rzeczowa a przy tym bardzo sympatyczna.

lek. dent. Jakub Chodań

ul. Jana Kilińskiego 11/3
74-200 Pyrzyce

Polecam Pana Doktora z czystym sumieniem. Szczególnie tym, którzy panicznie boją się wizyt u stomatologów. Ja byłam jedną z takich osób. Po pierwszej wizycie u dr Chodania, na następne chodzę już bez strachu i z uśmiechem na twarzy :) Doktor wszystko szczegółowo tłumaczy, jest niesamowicie delikatny a co najważniejsze ma świetne podejście do dorosłych jak i do dzieci.
Opinia dodana przez: pacjentka

lek. dent. Alicja Wieczorek

Centrum Medyczne "FOR-DENT" S.C.
ulica Ks. Bogusława 10 10
74-200 Pyrzyce

Pani Alicja to najlepszy stomatolog jakiego spotkałam. Leczyla zęby mojej córce a później mi. Jej uprzejmość zaangażowanie, fachowość i podejście do pacjenta sprawiły, że przestalam bać się dentysty (mam 36 lat) Nie pójdę do żadnego inne stomatologa! Polecam !

lekarz Miłosz Leciej

74-200 Pyrzyce

Po kilku zmianach lekarzy trafiłam do dr Lecieja. Jest on młodym, ambitnym i wyrozumiałym doktorem, który do dzisiaj moje leczenie. Jestem mu bardzo wdzięczą, że polecił mój przypadek dr Kusakowi, który wykonał zabieg. Bardzo polecam leczenie, ponieważ jest lekarzem który ma wiele cierpliwości i poświecą dużo czasu. Oby więcej takich kardiologów.
Opinia dodana przez: Bogumiła

dr n. med. Jerzy Łokociejewski

NZOZ Eskulap sp z.o.o
Jana Pawła II 5 lok. 19
74-200 Pyrzyce

Pan Doktor prowadził moje dwie ciąże. Korzystałam z wizyt w poradni przy szpitalu. Zawsze było tam dużo pacjentek, ponieważ Pan Doktor cieszy się wspaniałą opinią. Podziwiam Pana Doktora, że mimo tak wielkiej liczby pacjentek nie czuło się z Jego strony zniecierpliwienia i pośpiechu. Pan Doktor był bardzo uprzejmy i niesamowicie cierpliwy podczas każdej wizyty. Podczas ostatniej ciąży miałam problemy zdrowotne i w związku z tym bałam się porodu. Jednak po ...

Maria Skowrońska-Tunia

Rolna 2
Pyrzyce

To jest moja pierwsza ciąża i oczywiście straszna panika o córcię. Jestem strasznym nerwusem i to tez daje swoje. Lekarkę naprawde polecam skoro ma do mnie cierpliwośc to do innych na pewno. Bardzo dobrze i delikatnie bada potrafi wytłumaczyc i uspokoic.

lekarz Małgorzata Borkowska

"Diallens" Gabinet Okulistyczny i Salon Optyczny
pl. Wolności 2 lok. 1b
74-200 Pyrzyce

serdecznie polecam , lekarz z powołania , do problemu podchodzi fachowo i widać że chce pomóc

lekarz Ali Al-Bahloli

Internista, Lekarz medycyny ratunkowej

ulica Krótka 8B/8
74-200 Pyrzyce

Mam 72 lata i spotkałem w życiu wielu lekarzy ale jeszcze nidgy nie spotkałem tak wspaniałego kompetentnego z miłym podejściem do pacjenta lekarza..Nie wyobrażałem sobie,że są jeszcze takie osoby i to pracujące w Pogotowiu Ratunkowym a miałem okazję przekonać się o całkowitej niekompetencji lekarza,który nie badał i ratował a od wejścia miał pretensje,że wzywa się Pogotowie Ratunkowe.Polska Służba zdrowia powinna takich lekarzy doceniać a niekompetentnych i to rodzimych/przeważnie z pochodzenia ...
Opinia dodana przez: Zbigniew

lekarz Jerzy Turkiewicz

Niepubliczny Ginekologiczno - Położniczy Zakład Opieki Zdrowotnej
Ciepłownicza 1
74-200 Pyrzyce

Bardzo dobry lekarz. Polecam. Zajmuje się świetnie pacentkami odpowie na każde pytanie. Naprawde wart polecenie

Witalis Woźniak

USG ginekologiczne, Internista

74-200 Pyrzyce

Przyszłam do doktora w związku z pozytywnym wynikiem testu ciążowego. Pan doktor poświęcił mi od 5 do 10 min. W ciągu tego czasu zdążył mnie zbadać i zrobić usg. Nie założył kart ciąży, ponieważ jego zdaniem ciąża była mała, stwierdził że to 5 tydzień. Mam przyjść za 3 tygodnie to potwierdzimy czy to ciąża i dopiero zlecimy badania i założymy kartę ciąży. To moja pierwsza ciąża. Niczego nie wytłumaczył, nie ...
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Grzegorz Jamro

74-200 Pyrzyce

Zdecydowanie odradzam z czystym sumieniem, jeżeli zależy Państwu na zdrowiu oraz na zadowalającym efekcie operacji. Operacja pełnej plastyki nosa została przeprowadzona w 2019 roku w klinice Beauty Group w Szczecinie przez doktora Grzegorza Jamro i uważam że była to najgorsza decyzja jaką podjąłem. Kosztowała mnie 13 tyś.zł. Od wielu lat chciałem się takiej operacji poddać. Od operacji minęło ponad 2 lata a mój nos...wygląda fatalnie, szczególnie pod względem estetycznym. Już ...
Opinia dodana przez: Rafał

lekarz Halina Lickendorf

Neurolog

Stargardzka
74-200 Pyrzyce

Byłem u Pani doktor z mamą (pierwsze dwie wizyty), bo utratach świadomości. Kompleksowe badania (rezonans, EEG) i właściwa diagnoza, bo dzisiaj (2 lata) wszystko jest pod kontrolą bez przykrych niespodzianek (właściwie dobrane leki). No i ta uprzejmość, zrozumienie i cierpliwość do starszej osoby bezcenne. Dziękuję Pani.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Zenon Czeraszkiewicz

powiatowy
Pyrzyce

bardzo miły lekarz niedawno ,mnie operował jestem młodą osobą pierwszy raz byłam operowana. Jeździłam do doktora prywatnie ale operował mnie na kase chorych. Bardzo dobry chirurg po bliznach nie ma śladu a i w szpitalu personel też jest bardzo miły.

Ewa Jabłońska

Ortodonta, Protetyk

Szkolna 6
72-400 Pyrzyce

Witam wszystkich zainteresowanych i niezdecydowanych. Swoją opinię wystawiam dla tych którzy oczekują profesjonalizmu i dla tych niezdecydowanych, ale może najpierw krótko o mnie co ja tu robię a mianowicie. Mam problem ze zgryzem od dziecka, najpierw leczona byłam aparatem ruchomym na Pomorzanach przez kilka lat (wiadomo dawne czasy) po tem nie robiłam nic i żeby znów wróciły na swoje miejsce. Po latach dowiadywałam się że niestety w moim przypadku za ...
Opinia dodana przez: Angelika

lekarz Bożena Biernacka

ulica Krótka 8B/8
74-200 Pyrzyce

fachowa pomoc, uprzejmość i rzetelność jej pracy to mocne atuty w zawodzie ginekologa.