reumatolog białystok

lekarz Elżbieta Dobreńko

None
Zagórna 23/3

Średnia ocen: 5/5

Sympatyczny i kompetentny lekarz, pani Ela poświęciła mi bardzo dużo cennego czasu, zdecydowanie polecam!

Opinia dodana przez: Przemysław

dr n. med. Anna Jarmoc

Białystok

Z czystym sumeiniem moge polecić doktor Jarmoc. To wspaniały lekarz, z ogromną wiedszą i przede wszystkim wspaniały człowiek. Jak nikt rozumie problemy osób chorujących na stawy. Jej postawa i podejście do pacjenta bardzo pomaga w leczeniu. To jest także coś co Panią doktor w sposób znaczacy od wielu innych lekarzy reumatologów wyróżnia. Jak ktoś z Was choruje na stawy, polecam wizytę u tego właśnie lekarza.

Opinia dodana przez: Sylwia

dr n. med. Izabela Domysławska

Skłodowskiej 24a
Białystok

Wspaniała Pani dr, uważam ze najlepszy lekarz reumatolog w woj podlaskim. Polecam

dr hab. n. med. Anna Kuryliszyn-Moskal

Sienkiewicza 79a lok. 211
Białystok

Pani profesor poświeciła mi dużo czasu, szczegółowo zebrała informacje o mojej chorobie, stosowanym dotąd leczeniu, dokładnie zbadała i zaproponowała uzupełnienie badań, które miałam przy pierwszej wizycie. Ustaliła leki, po których czuję się dużo lepiej. Porada była bardzo fachowa, pani profesor cierpliwie, kompetentnie i zrozumiale odpowiedziała na moje pytania; teraz czuję się tez bezpieczna,bo wiem że jestem pod dobrą opieką.

dr hab. n. med. Janusz Badurski

Reumatolog

Centrum Osteoporozy i Chorób Kostno-stawowych J.Badurski sp.j.
Waryńskiego 6/2
Białystok

Po trzech miesiącach leczenia znów mogę chodzić. Uwierzyłam w siebie dzięki prof. Badurskiemu. Jestem pełna uznania.

dr n. med. Karol Kita

ul. Skłodowskiej 24a
Białystok

Dzięki Panu doktroowi, który po 3 wizytach skierował mnie na szczegółowe badania do szpitala, wiem co mi dolega i jak dalej sobie z tym radzić.

dr n. med. Czesław Drozd

Skłodowskiej-Curie 14 lok. 2
Białystok

1-bardzo miły dr. 2-zlecił odpowiednie badania. 3-wykluczył poprzednią diagnozę na którą leczono mnie od 1996r.- która doprowadziła mnie do kalectwa najwyższej grupy. 4-super

Opinia dodana przez: wojtek

prof. dr hab. n. med. Stanisław Sierakowski

Skłodowskiej 24a
Białystok

Znalazłam prof. Sierakowskiego przez przypadek, ale gdyby n ie on to do dziś by mi pewnie nikt nie wierzył, że jestem chora. Około czterech lat temu zaczęła mi drętwieć twarz i przerobiłam już wszystkich lekarzy w rodzinnym mieście, łącznie z panią stomatolog, która skierowała mnie do psychiatry. Sama już nie wiedziałam co robić. Dopiero znajoma studentka medycyny powiedziała że jest taka choroba jak twardzina i że jest lekarz, który się tym zajmuje. Niestety diagnoza się potwierdziła, tej rzadkiej choroby prawie nikt nie zna. Lekarz przyjął mnie bardzo dobrze i jestem mu wdzięczna, choć jechałam z Rzeszowa do Białegostoku. Polecam pacjentom z twardziną.

Opinia dodana przez: Alicja Kowaluk

dr n. med. Bogdan Lewandowski

Skłodowskiej

Odpowiedni człowiek na odpowienim miejscu

Odpowiedni człowiek na odpowienim miejscu

dr n. med. Jerzy Talarczyk

Reumatolog   (+1 więcej)

Specjalistyczny Gabinet Medycyny Pracy i Reumatologiczny dr n. med. Jerzy Talarczyk
Skłodowskiej-Curie 14 lok. 12
Białystok

************************** szybko, konkretnie, polecam ;) **************************