reumatolog śląskie

nieczynny
al. Zwycięstwa 4 (I p.)
Sosnowiec

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobry specjalista. Toczeń nie ma przed nim tajemnic :) Kompetentny, empatyczny z dużym doświadczeniem klinicznym. Super doktor !

Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Urszula Wieczorek-Łatka

Macieja 1
Bieruń

Średnia ocen: 5/5

Lekarz o wielkim sercu i obszernej wiedzy. Dokładnie analizujący przebieg choroby i wykonane dotychczas badania. Ukierunkowuje do dalszego leczenia, nawet jeśli objawy chorobowe nie są o typowym przebiegu. Gorąco polecam.

Opinia dodana przez: renata

dr n. med. Danuta Kapołka

Śląski Szpital Reumatologiczno-Rehabilitacyjny

Ustroń

Średnia ocen: 5/5

Jestem bardzo wdzięczna pani doktor. Zdiagnozowała u mnie ZZSK, co pani doktor, z kompletem tych samych badań, które mieli przed oczami inni reumatolodzy, nie sprawiło żadnego kłopotu. Bardzo kompetentna osoba, uprzejma i patrząca jak na człowieka a nie kolejnego, pacjenta X. Poświęciła mi tyle czasu ile potrzebowałam, wszystko wyjaśniła i podniosła na duchu:) Szczerze polecam.

Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Ewa Świca-Kozielska

NZOZ Salus sp. z o.o.
Wrocławska 12a
Jastrzębie-Zdrój

Średnia ocen: 5/5

Pełen profesjonalizm konkretne podejście do pacjenta wizyta w bardzo sympatycznej atmosferze polecam panią doktor.

lekarz Joanna Sowula

Reumatolog   (+1 więcej)

Centrum Medyczne TOMMED II Sp. z o.o.
ulica Fredry 22
Katowice

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobra lekarka. Jesteśmy z Pani dr Sowuli bardzo zadowoleni. Polecamy. Polecamy. Polecamy. Polecamy.

Opinia dodana przez: BT

dr n. med. Marcin Stajszczyk

Gabinet Reumatologiczny Szpital Pod Bukami
Szara 12
Bielsko-Biała

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobry lekarz podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie wytłumaczy uprzedzi o działaniach niepożądanych leków które przepisze bardzo dobry kontakt z pacjentem

Halina Widzyk

Asnyka 4 lok. 38
Bielsko-Biała

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobra lekarka, POLECAM. Miałem problemy ze stawami po półrocznej kuracji problem ustał. Super podejście do pacjenta widać duże doświadczenie.

lekarz Teresa Tarska

PRZYCHODNIE SPECJALISTYCZNE
NIEDURNEGO 50D
Ruda Śląska

Świetny lekarz ,bardzo kompetentny,
wzór dla innych.Poświęca pacjentom wiele uwagi.Skutecznie wdraża leczenie.

Świetny lekarz ,bardzo kompetentny,
wzór dla innych.Poświęca pacjentom wiele uwagi.Skutecznie wdraża leczenie.

Opinia dodana przez: Basia

dr n. med. Maria Głowacka - Kulesz

Reumatolog   (+2 więcej)

Medycyna Dąb Katowice
ul. Dębowa 64
Katowice

Średnia ocen: 5/5

W swoim długim zyciu nie spotkałam tak sympatycznego miłego ciepłego uprzejmego lekarza który za wszelką cenę chce pomagać chorym.Do końca życia będę wdzięczna za to co p.dr zrobiła dla mojego męża.Duży szacunek.Cieplutko pozdrawiam.R.C.

Opinia dodana przez: Rozalia

lekarz Aleksandra Zoń-Giebel

None
ulica Botaniczna 7 c
Mikołów

Średnia ocen: 5/5

Pani doktor jest bardzo dociekliwym lekarzem, nie poddaje się łatwo, szuka przyczyny choroby oraz odpowiedniego leczenia. Poświęca pacjentowi odpowiednią ilość czasu. Przy tym jest bardzo miła. Zdecydowanie polecam.

Opinia dodana przez: Grażyna