Lekarze Rumia

Pomoc psychologiczna, Psycholog

Lepsza Perspektywa Gabinet Psychoterapii
ul. Dąbrowskiego 14 lok. 4/6
Rumia

Jestem bardzo zadowolony ze spotkań z p.Magdą. Przestałem wstydzić się wymawiać słowo "depresja"- lepiej walczyć z wrogiem, którego się zna! Po każdym spotkaniu czuję się lżejszy więc bez wahania polecam innym.
Opinia dodana przez: Jacek
{'id': 274, 'name': u'Rumia'} Otolaryngolog
                                       lekarz Krzysztof Kiciński

lekarz Krzysztof Kiciński

Otolaryngolog

NZOZ RadiolologicaNet Pytlewski&Ryterski
Kombatantów 7
84-230 Rumia

Bardzo rzetelny i sumienny w tym co robi.Wzorowe podejście do pacjenta dorosłego jak i dziecka.Wszystko dokładnie wytłumaczy i nawet doradzi co dalej i gdzie szukać pomocy w skomlikowanych przypadkach.Takiego lekarza to ze świeczką szukać.
Opinia dodana przez: Sabina

Damian Lewandowski

Chiropraktyk

ks.Heykego 6
84-230 Rumia

Pamiętam moja pierwsza wizytę, kiedy coś mi przeskoczyło w plecach przy przeciąganiu.. Ból nie do opisania i drętwienie ręki następnego dnia rano miałam wrażenie że tracę czucie. Udałam się na wizytę do Gabinetu Pana Damiana ( ból w plecach był tak mocny że proszę mi wierzyć że nie zastanawiałam się specjalnie nad myśleniem czy to zadziała a raczej że to musi zadziałać.) i tak właśnie było. Weszłam do gabinetu z ...
Opinia dodana przez: Agata

Małgorzata Skowron

Centrum Medyczne IMED
Rumia

Rewelacja! Mimo, że to żona chodzi z dziećmi do lekarza to i mi zdarza się bywać, najczęściej razem. Tym razem musiałem się wybrać sam z 6 letnim synem, bo w domu szpital. Tak miłego a jednocześnie profesjonalnego traktowania jeszcze chyba nie spotkałem a mamy trójkę dzieci. Mimo późnej godziny uśmiech, dokładne zbadanie i wyczerpująca informacja dla rodzica. Ustna oraz pisemna, nic się nie zapomni! Dziękujemy!
Opinia dodana przez: Tata z Szymkiem

lekarz Andrzej Dziedzic

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Chirurgii Ogólnej
Gdańska 53
84-230 Rumia

Bardzo dobry chirurg i lekarz. Dba o pacjenta . Jest empatyczny i bardzo profesjonalny. Polecam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Krzysztof Klawonn

Chirurg ogólny, Ortopeda

Przychodnia Lekarska
Piłsudskiego 48A
84-230 Rumia

Miałam wyznaczony termin kwalifikacji do operacji stawu biodrowego. Przyjął mnie Pan Dr Krzysztof Klawonn i po zbadaniu, oraz krótkiej rozmowie, zostałam zaskoczona wyznaczonym terminem. Tego dnia dostałam długo wyczekiwane skierowanie do Sanatorium. Nie wiedziałam jaką podjąć decyzję. Pan Dr Krzysztof Klawonn ma świetne podejście do pacjenta. Jest bardzo miły i życzliwy. Oznacza się wysoką kulturą osobistą i szacunkiem do drugiego człowieka. Miałam świadomość, że trafiam na wspaniałego i wyjątkowego specjalistę ...
Opinia dodana przez: Teresa K.

lek. dent. Andrzej Górski

Gabinet Stomatologiczny lek.stom.Andrzej Górski
Krakowska 18/8
84-230 Rumia

Wspaniałe podejście do pacjenta, dbałość, deikatność, tłumaczenie działań krok po kroku, profesjonalizm
Opinia dodana przez: Anna

Joanna Rułkowska

Centrum Medyczne IMED
Rumia

Bardzo ładna,sympatyczna i miła Pani z pasją wykonuje swój zawód,wyjątkowe podejście do pacjenta.Duży profesjonalizm, wszystko to dzisiaj rzadko spotykane, polecam wszystkim ten gabinet.
Opinia dodana przez: Stanisław

lekarz Jarosław Pietreńczuk

Joanna Żurek Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Nr 3 Provita Medica
ulica Katowicka 16
84-230 Rumia

Przede wszystkim super człowiek. Nie znam drugiego tak empatycznego lekarza. Skuteczny, znający się na swojej pracy, świadomy problemów naszych obecnych czasów. Bardzo się cieszę, że udało mi się znaleźć takiego lekarza. Mega polecam i dziękuję.
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Dariusz Mieczkowski

Internista, Rehabilitant

84-230 Rumia

Wnikliwy, kompetentny, dobry lekarz. Fachowo i uprzejmie udzielił porady telefonicznej. Dziękuję! Do takiego lekarza warto pójść.

lekarz Alina Hedrych-Ozimina

ul. Jantarowa 15/2
84-230 Rumia

Witam, Pani doktor wykonywała u mnie w październiku zabieg mastopeksji piersi. Efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Skutecznie wyleczyła mnie z kompleksów. Wyszło super. Na tę chwilę pozostały śladowe blizny, ale jeszcze nie ma nawet roku. Przepięknie. Dziękuję Pani Doktor:)))
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Anna Okonek-Szymkiewicz

84-230 Rumia

Bardzo kompetentny, oddany lekarz, wrażliwy na niedyspozycje pacjenta. Bardzo dziękuję za wszechstronną opiekę.
Opinia dodana przez: Edyta

lekarz Katarzyna Pniewska-Undro

Centrum Medyczno-Stomatologiczne IMED
84-230 Rumia

Chodziłam do Pani doktor kontrolnie, przygotowując się do ciąży, w ciąży, oraz kontrolnie po. Świetna lekarka, bardzo dokładna, a przy tym empatyczna i pomocna. Polecam
Opinia dodana przez: Dominika K. z Rumi
Pani doktor jest bardzo zaangażowana w swoja pracę. Dokładnie tłumaczy przebieg leczenia i poświęca dużo uwagi pacjentowi.

lekarz Izabella Kusznierska-Bieńkowska

Lekarz rodzinny

84-230 Rumia

Jestem zachwycona podejściem do pacjenta , wrażliwa , wykazuje sporo empatii ,jeśli nie jest w stanie odpowiedzieć na jakieś pytanie z wiązane z daną chorobą to uczciwie odpowiada że sprawdzi i wtedy da konkretną odpowiedź , zainteresowana swoim pacjentem życiowo , fantastyczna. Znam lekarkę kilka lat.
Opinia dodana przez: Aurelia

lek. dent. Hanna Szalast

Żwirki i Wigury 18E
84-230 Rumia

Bardzo miła obsługa, nowoczesny gabinet i podejście do pacjenta. Przy okazji konkurencyjne ceny. W końcu znalazłem dobrego stomatologa w Rumi.

lek. dent. Michał Najman

ulica Sobieskiego
84-230 Rumia

Super Dentysta, wszystkie naprawy ciekawie wyjaśnia dzięki czemu zapominam gdzie jestem:-), czas na fotelu szybko mija a do tego bardzo miły dający bezpieczeństwo Człowiek. Pacjent od 10 lat,
Opinia dodana przez: Bogdan

lek. dent. Adrian Rybiński

Błonie Dental Studio
Dębogórska 95/2
Rumia

Pan dr Adrian Rybiński profesjonalista,w każdym calu,bałam się wyrwania zęba,wszystko przebiegło dobrze.
Opinia dodana przez: Maria

lek. dent. Krzysztof Bielicki

84-230 Rumia

reaguje na dryg pacjenta czyt.ból,proponuje to wszystko, czego oczekuje pacjent w sytuacji mało komfortowej związanej z bólem.Jest stomatologiem ze wszech miar godnym polecenia. Ps.Stosuje zasady aseptyki,maseczka, rękawiczki itp.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lek. dent. Beata Gawrońska

ulica Sobieskiego
84-230 Rumia

Leczę sie u Pani Gawrońskiej już kilka lat i uważam, ze jest to najdelikatniejszy i najlepszy dentysta w Rumi. Cudowna, ciepła osoba z ogromna wiedza i doświadczeniem. Polecam wszystkim :)
Opinia dodana przez: Magdalena