Seksuolog, Poznań

dr n. med.Roland Dadej

15 opinii

Seksuolog, Urolog, USG

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska - Gabinet Urologiczny, Os.Rzeczypospolitej 6 pok.215, Poznań

Bardzo ludzki i konkretny doktor. Odpowiadał na wszystkie pytania, które mu zadawałam. Mimo tłumu pacjentów w poczekalni nigdzie się nie spieszył i nie próbował ...

bartekzz zlzcgkea

lekarzEwa Kucz

16 opinii

Ginekolog położnik, Seksuolog

Specjalistyczny Gabinet Lekarski Ewa Anna Kucz, Szamotulska 61 lok. 1, Poznań 1 inna

Najlepszy lekarz z jakim kiedykolwiek miałam kontakt profesjonalizm, zainteresowanie pacjentem, osoba ciepła i konkretna zarazem Serdecznie polecam

Umów wizytę online zHaloDoktorze.pl - Ewa Kucz
26 Lis
17:15
Rezerwuj termin

lekarzJerzy Więznowski

13 opinii

Seksuolog

Jerzy Więznowski, Ratajczaka 35, Poznań

Jesteśmy zadowoleni z wizyt, zwłaszcza, że są efekty w postaci poprawy twardości u męża. Pan doktór zmobilizował męża do zajęcia się swoją cukrzycą. Poprawa ...

Wojo

mgrMarcin Adamski

3 opinie

Psycholog, Seksuolog

Poradnia "Katharsis", ul. Kórnicka 24, Poznań

Bardzo dobry i godny polecenia specjalista, polecam ze względu na wiedzę jak i indywidualne podejście Pana Marcina

dr n. med.Grażyna Jarząbek

2 opinie

Ginekolog, Seksuolog

Gajowa 3, Poznań

POLECAM w 10000000000000000% tak miłą i kompettna osobę jak Pani Grażynka to naprawdę ze świeczką szukać!!!Jest rewelacyjna pozdrawiam ;))

dr n. med.Ryszard Gipka

1 opinia

Seksuolog

Szczęsna 4a, Poznań

Pan Doktor nie podjął sie leczenia, bo wyjeżdżał za granicę. Porozmawiał jednak uprzejmie, zorientował sie w temacie i polecił, jak powiedział, najbardziej doswiadczonego doktora, ...

lekarzJoanna Krzaczkowska

Psychiatra, Seksuolog

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska, Emilii Sczanieckiej 5/1, Poznań 1 inna

Marta Kucz

10:30
Rezerwuj termin

Joanna Borowczak

Psycholog, Seksuolog, Terapeuta

Ośrodek Psychoterapii, Poradnictwa i Treningu Psychologicznego "Kontakt", ul. Gen. Maczka 14, Poznań
Zobacz również
Co nowego u nas