słubice

dr n. med. Elżbieta Parka-Barańska

Chirurg plastyczny

Bolesława Krzywoustego 1

Średnia ocen: 5/5

Swietni Chirurdzy, specjalisci, maja swietne podejscie do pacjenta, bardzo profesjonalana grupa pielegniarek, ktore sluza pomoca 24/h, niesamowicie mile i pomocne, jak wlasne matki czuwaja nad pacjetem. Mozliwosc odpoczynku i relaxu w ciszy. Efekt powiekszania piersi - wymarzony. Klinika godna polecenia

lekarz Dagmara Nawarra-Karowicz

Internista

Płocka 46

Średnia ocen: 5/5

Lekarka przemiła, dociekliwa, budząca zaufanie kompetencją i wiedzą. Polecam, szczególnie gdy problemy są z zdiagnozowaniem.

lek. dent. Marek Cieślak

Protetyk   (+1 więcej)

Prywatny Gabinet Lekarski
Krzywoustego 1

Średnia ocen: 5/5

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam. Poświęca pacjentowi dużo czasu, jest uprzejmy, cierpliwy a co najważniejsze kompetentny. Polecam

lekarz Antoni Bońkowski

Praktyka Lekarska " ANMED" Antoni Bońkowski
Krzywoustego 1

Średnia ocen: 5/5

Bardo dobry lekarz teraz mam piękne usta.
Naprawdę warto jest dobry w tym co robi.
Dziękuję panie doktorze ...

Bardo dobry lekarz teraz mam piękne usta.
Naprawdę warto jest dobry w tym co robi.
Dziękuję panie doktorze J.K

Opinia dodana przez: Sara

Wojciech Tartanus

Ul. Lisia 24
Słubice

Bardzo dobry lekarz prowadzil moja ciaze.delikatny, taktowany,profesjonalny!
Jedyny minus to brak KTG ale reszta ok. Polecam

Bardzo dobry lekarz prowadzil moja ciaze.delikatny, taktowany,profesjonalny!
Jedyny minus to brak KTG ale reszta ok. Polecam

Opinia dodana przez: Patisonnn

mgr Aleksandra Grudzińska

Psycholog

Novis Consulting
Galeria JEDYNKA, lokal 17
Słubice

Bardzo profesionalnie podchodzi do mojego problemu i mam zamiar chodzić na wizytu aż do skutku

lekarz Katarzyna Korpusińska

NZOZ "Szpital Powiatowy" w Słubicach sp. z.o.o.
ul. Nadodrzańska 6
Słubice

bardzo dobry lekarz.w razie watpliowsci konsultuje się z inny lekarzami.Sumienna.gratulacje oby więcej takich lekarzy.pozdrawiam

Opinia dodana przez: Marcin

Janusz Maziuk

NZOZ "Szpital Powiatowy" w Słubicach sp. z o. o.
Nadodrzańska 6
Słubice

Na wizycie u dr Maziuka znalazłam się zupełnie przypadkiem ... - akurat miał wolny termin gdy chciałam wybrać się na wizytę kontrolną . Sądzę, że lepiej trafić nie mogłam! ! ! Nie spotkałam się jeszcze z tak profesjonalnym podejściem jakie oferuje dr Maziuk po wejściu do gabinetu. Jest najżyczliwszym, najsympatyczniejszym i najbardziej konkretnym ginekologiem jakiego spotkałam. Od pierwszej wizyty dało się zauważyć jak wyjątkowo traktuje pacjentki ! Jest osoba kompetentną, z ogromną troską podchodzi do każdego problemu i zapewnia, ze napewno wszystko będzie dobrze. Tak też było ;) Wizyta przebiega w miłej i luźnej atmosferze, a jeśli chodzi o badanie, byłam już kilkukrotnie u doktora i nigdy nie zdarzyło się by był NIEDELIKATNY , badanie wykonuje w taki sposób,ze kobieta nie czuje nawet przez moment dyskomfortu psychicznego:) Doktor jest cierpliwy - (i za to go podziwiam) stąd też wizyty były po prostu idealne - dużo informacji, cierpliwe odpowiadanie na pytania, spokojne podejście do jakiegokolwiek problemu zdrowotnego. Mogę również nadmienić, iż wykonuje NOWĄ METODĄ - cytologię na podłożu płynnym, która ma dwukrotnie większą wykrywalność nieprawidłowych komórek szyjki macicy w stosunku do metody klasycznej. Dzięki jego szczerym zamiarom i zaangażowaniu udało mu się mój organizm doprowadzić do 100% funkcjonaloności, za co z całego serca dziękuję !! ;) JESTEM POD WRAŻENIEM jego umiejętności, ale i przy tym jego pozytywnego charakteru , dla którego każda byłaby skłonna wrócić, by chociażby dać mu móc wywołać uśmiech na naszej twarzy, nawet w najtrudniejszych dla nas chwilach... NIESAMOWITY !!!! Szkoda, że tak mało jest takich lekarzy! Z czystym sercem POLECAM i serdeczne pozdrowienia dla Pana, jeśli zdarza się Panu czytać te opinie :):) !

Opinia dodana przez: because.we.can

dr n. med. Michał Piotr Kędzierski

Ortopeda   (+1 więcej)

S.P. Szpital Kliniczny nr 1
Unii Lubelskiej 1
Szczecin

Dr Kędzierski przeprowadził moja operację kręgosłupa, uratował mnie przed kalectwem, jest świetnym specjalistą, ale jeżeli chodzi o przypisanie rehabilitacji to trzeba się upominać i konkretnie mówić jakie chce się zabiegi.

dr n. med. Michał Bielecki

Lekarz rodzinny   (+2 więcej)

Słubice

Uratował życie mojej koleżanki.Która chodziła do kilku lekarzy i żaden nic nie zauważył.Po wizycie u P.Bieleckiego który skierował pacjentkę na konkretne badania stwierdzono guza na prawym plucu.Cale szczęście ze był czas na operacje.Pozdrawiam