Lekarze Słupca

Otolaryngolog, Laryngolog

Gabinet Lekarski Kopeć Marek
Sikorskiego 1
62-400 Słupca

Bardzo miły, cierpliwy człowiek. Wiele razy w trakcie licznych wizyt przez nawracające anginy sugerował decyzje o zabiegu. Przekonał mnie, wskazał konkretnego specjalistę, we wszystkim pomógł. Przez zniszczone migdałki mocno chorowałem po kilka razy w roku. Od 6 lat nie byłem ani razu chory, wyleczył nie tylko gardło, ale całkowicie mnie.
Opinia dodana przez: Przemek B.

lek. med. Maciej Leciejewski

62-400 Słupca

Doktor Leciejewski to lekarz który bardzo dobrze i kompetentnie podchodzi do pacjenta widać w nim troskę o twoje zdrowie jak i chęć jak najlepszej a przede wszystkim skutecznej pomocy. Pomoc pana doktora przywróciła mi wiarę w dobrych i życzliwych lekarzy. Mogę do polecić z czystym sumieniem i podziękować za udzielenie mi pomocy.
Opinia dodana przez: Mariusz

dr n. med. Paweł Sokołowicz

ul. Berlinga
62-400 Słupca

Szczerze polecam Pana Doktora. Jestem mu bardzo wdzięczna za to, że w końcu mogę chodzić bez bólu i normalnie funkcjonować. Jest kompetentny, bardzo pomocny i sympatyczny. Oby lekarzy z takim podejściem do pacjenta jak Pan Doktor Sokołowicz było jak najwięcej.
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Igor Jeremicz

Internista, Kardiolog

ulica Romualda Traugutta 14 A/28
62-400 Słupca

Poszukiwałam tego lekarza przed nastepną koronarografią i dzisiaj przypadkowo znalazłam. Koronargrafia wykonana przez niego była po prostu idealna bez żadnego śladu. Teraz jestem po ale wykon. w innym zakładzie i masakra. Dlatego zaraz zapisuję się do niego.
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Maciej Tabiszewski

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

Magdalena Niezbecka

Róża
62-400 Słupca

Rewelacyjna pani doktor! Zawsze służy pomocą, miła, kompetentna i co tu więcej gadać- ZNA SIĘ NA RZECZY!!! Zawsze trafnie zdiagnozuje małych pacjentów co jest niezwykle trudne. Jest godna polecenia.
Opinia dodana przez: Rodzic

lekarz Greta Polak

Ogrodowa 14
62-400 Słupca

super lekarz warto korzystać z porad nie ma problemu ze skierowaniami oraz wizytami domowymi mila fachowa pani doktor

lekarz Piotr Ziembicki

Internista, Gastroenterolog

SPZOZ
SŁUPCA
62-400 Słupca

Od ponad 10 lat leczyłam się u kilku lekarzy z powodu bardzo wysokiego ciśnienia; niestety, ale bez rezultatu. Dopiero dr Piotr Ziembicki odpowiednio ustawił leczenie i już po dwóch tygodniach ciśnienie unormowało się. Zdecydowanie polecam. Bardzo uprzejmy i życzliwy lekarz.
Opinia dodana przez: Zofia

lekarz Tomasz Śmigielski

62-400 Słupca

Bardzo miły, sympatyczny człowiek. Zna się na swojej pracy:) poświęca każdemu czas, trafnie stawia diagnozy! Lekarz godny polecenia! Swoją osobą przetasowal mi swoją opinię na temat lekarzy! :)

lekarz Malwina Sokołowicz

ulica Romualda Traugutta 14 A/28
62-400 Słupca

Fenomenalna Pani Doktor - od razu po zjawieniu się na Izbie Przyjęć zajęła się pacjentami, słuchała, zbadała, zapisała leki, wytłumaczyła soecyfikę i prawdopodobną genezę choroby. Najlepsza i najbardziej fachowa wizyta na SOR kiedykolwiek.
Opinia dodana przez: Zofia

lekarz Andrzej Grzeszczak

Władysława Łokietka 12 lok. 46
62-400 Słupca

Podczas pobytu w okolicy Słupcy dopadła mnie alergia (w najgorszym wydaniu: kaszel, katar, łzawienie) Pan dr od razu rozpoznał alergię (ja w pierwszej chwili myślałam, że to angina bo bolało mnie do tego gardło), od razu przepisał odpowiednie leki i na drugi dzień mogła już funkcjonować. Miły, sympatyczny starszy Pan któremu nigdzie się nie spieszy i ma czas dla pacjenta.

lekarz Mateusz Szewczyk

62-400 Słupca

Jestem bardzo zadowolona z opieki Pana Doktora, który jest zarówno profesjonalnym i kompetentnym fachowcem w swojej dziedzinie, jak również pełnym życzliwości człowiekiem, z ogromem cierpliwości do swoich pacjentów. Cieszę się, że ze swoją chorobą trafiłam właśnie w ręce Pana Doktora Mateusza Szewczyka. Jestem pod ogromnym wrażeniem jego zaangażowania, empatii, troski i kompetencji. Pan Doktor poświęcił mi tyle czasu ile potrzebowałam, wyczerpująco odpowiadał na pytania i wszystko mi dokładnie wytłumaczył. Lekarz ...
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Janusz Suski

NZOZ "ALLMED"
gen. Władysława Sikorskiego 1
62-400 Słupca

Wspaniały lekarz, kompetentny, kontaktowy,życzliwy i do tego przyjmuje także na NFZ. Wyjaśnia poszczególne fazy zabiegu, informuje jak postępować z raną po zszyciu. Udziela odpowiedzi na zadane pytania. Gorąco polecam
Opinia dodana przez: Mirka

lekarz Alina Nowicka

Anestezjolog

62-400 Słupca

Swietny specjalista bardzo, dobre podejscie do pacjenta, przesympatyczna ......................................................................................................................
Polecam. Zawsze miła i fachowa obsługa. Doradza konkretne leczenie. Zajmuje się nawet maluchami.

lekarz Artur Mikołajczyk

Anestezjolog

62-400 Słupca

Lekarz jest super ,kompetentny z właściwym podejściem do pacjenta a także dla członka rodziny ,udzielił w dostępny sposób dokładnej informacji na temat chorego. Chciałabym aby wszyscy lekarze tak postępowali. Gratuluję Panie Doktorze 😊
Opinia dodana przez: Wanda Olejnik

lek. dent. Dagmara Ziemska

ulica Piastów 2
62-400 Słupca

Bardzo miła i profesjonalna Pani stomatolog. Wszystko wytlumaczyla bardzo dokladnie co chwile pytala czy nie boli bardzo przyjazna :) Cena tez przystepna. Gorąco polecam :)

lekarz Wiesław Mróz

Wenerolog, Dermatolog

ul. Pogodna 1 A
62-400 Słupca

Byłam u doktora Mroza z miesięcznym synkiem. Maluszek miał początkowo wysypkę na twarzy, pediatra (dr Pazderska) przepisała najpierw kropelki Fenistil, które miały zapobiec swędzeniu, potem kilka innych leków na ślepo po czym 3 tyg wówczas chłopiec dostał doustny antybiotyk ;/ i skierowanie do alergologa bo pani doktor nie umiała chłopcu pomóc a z małej wysypki problem rozlał się na całą buzię a z czasem na policzkach zrobiła się okropna skorupa... ...

Natalia Bobrowska-Bartkowiak

Słupca, Szeluty 21
62-400 Słupca

Super Lekarz,bardzo sympatyczna,uwazam że nie ma w powiecie slupeckim ani konińskim lepszego ginekologa. polecam!!!!!!!

lekarz Danuta Sobczak

Psychiatra

ul. Pogodna 1 A
62-400 Słupca

Godna polecenia pani doktor.Rozmawialiśmy jak starzy znajomi.Wiem,że mogę liczyć na pomoc,a to bardzo dla mnie ważne.