Lekarze Sopot

Psycholog, Psychoterapeuta

W4oczy gabinet psychoterapii Monika Świerczyńska
ul. Kraszewskiego 21
Sopot

Cudowny Człowiek i wspaniały terapeuta. Dzięki Pani Monice moje życie wraca powoli do normy. Mądra, wyrozumiała, dobra osoba, która jest skupiona na pacjencie.
Opinia dodana przez: Renata
{'id': 27316, 'name': u'Sopot'} Urolog
                                       lekarz Narcyz Kiejna

lekarz Narcyz Kiejna

Urolog

Medycyna Specjalistyczna Zakład Opieki Zdrowotnej
Grunwaldzka 36 A
81-754 Sopot

U Pana Doktora Kiejny wykonywałem zabieg plastyki napletka. Jak dla mnie to lekarz numer 1:) Mimo wielkiego stresu przed, zabieg przeszedłem bez większej nerwówki. Doktor wzbudzający zaufanie wśród ludzi, widać że zna się na rzeczy a w połączeniu ze swoją asystentką zabieg to już zupełnie bezstresowa czynność:) Nawet podczas leżenia na stole lekarz wraz z asystentką potrafią rozbawić tak, że całe napięcie i stres mijają bardzo szybko:) Panie Doktorze bardzo ...
Opinia dodana przez: T....z

Chirurg stomatolog

SaNdent
ul. Małopolska7/A2
81-813 Sopot

Hej - to do wszystkich, którzy mają trudne ósemki, trudne inne zęby do usunięcia - Dr. Chodakowski to mistrz :) naprawdę...fach w ręku, doświadczenie, nietuzinkowe podejście do pacjenta...odwróci Twoją uwagę i nawet się nie spostrzeżesz, że zęba już nie ma :) usuwałam u Pana doktora bardzo trudną dolną ósemkę - wyrośnięta tylko "troszeczkę" -w sumie malutki wyrostek w dodatku z próchnicą, obok siódemka szczątkowa do odbudowy - w czasie wyrywania ...
Opinia dodana przez: Wiola
{'id': 27316, 'name': u'Sopot'} Gastroenterolog
                                       lek. med. Tomasz Nowak

lek. med. Tomasz Nowak

Gastroenterolog, Internista

Przychodnia Lekarska Nowy Chełm Filia Sopot
23 Marca 79 A
81-820 Sopot

Pan Doktor jest bardzo empatyczny, o ogromnej wiedzy i profesjonalnym podejściu do pacjenta. Przeprowadził dokładny wywiad na podstawie którego postawił diagnozę (SIBO), zlecił dodatkowe badania i dalsze postępowanie w związku z moimi dolegliwościami. Bardzo obawiałam się gastroskopii, ale zupełnie niepotrzebnie - badanie przebiegło szybko i bezboleśnie. Szczególne podziękowania dla Pani asystującej, która mnie uspokajała przed i w trakcie. :) Szczerze polecam!
Opinia dodana przez: Wiktoria

lekarz Tomasz Piasecki

Psychiatra

al. Niepodległości 683 lok. 13
81-854 Sopot

Dr jest bardzo dobrym człowiekiem i lekarzem. Ma czas, dla pacjenta zrobi wiele. A nawet bardzo wiele, żeby mu pomóc. Myślę, że dobro chorego jest dla niego najważniejsze, a tak powinno być zawsze w medycynie. Wysoki poziom wiedzy medycznej i kultury.
Opinia dodana przez: Magda

dr n. med. Alina Bielawska-Sowa

Neonatolog, Pediatra

Armii Krajowej 72 lok. 3
81-844 Sopot

Pani Doktor to wspaniała osoba, bardzo dokładnie przebada dziecko, dużo czasu mu poświęci, do tego wyczerpie temat odnośnie choroby dziecka. Ma niesamowitą wiedzę i doświadczenie. Dzisiaj ciężko o dobrego lekarza, a ona jest lekarzem z powołania. Bardzo się cieszę, że została mi ona polecona i do niej trafiliśmy. Polecam koniecznie!
Opinia dodana przez: Monika

dr Katarzyna Emerich

Klinika EMKA
Abraham 34
81-833 Sopot

Byłam u 3 stomatologów i dopiero ta Pani jako pierwsza rozpoznała martwego zęba u mojego rocznego dziecka (po powstaniu ropnia na dziąśle).

dr n. med. Marta Chełmińska

Alergolog, Internista

Armii Krajowej 116 lok. 5
Sopot

Najlepszy lekarz jakiego znam - kompetentny, życzliwy, uprzejmy, doświadczony, empatyczny. Leczę się u Pani Docent ponad 20 lat. Nie wyobrażam sobie zmiany lekarza na kogoś innego :) bardzo, bardzo, bardzo polecam!
{'id': 27316, 'name': u'Sopot'} Dermatolog
                                       lekarz Małgorzata Kaźmierczak-Oleszczuk

lekarz Małgorzata Kaźmierczak-Oleszczuk

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

Centrum Dermatologiczno-Alergologiczne „Derm-Al”
Armii Krajowej 116/5
81-824 Sopot

Wypełniałam sobie zmarszczki w Derm-Al u tej pani doktor i jestem bardzo zadowolona! Pani doktor rozsądnie zaproponowała co mam zrobić i faktycznie wyglądam naturalnie, a znajomi zwracają uwagę, że odmłodniałam, ale nie wiedzą dlaczego:).
Opinia dodana przez: Malina

lekarz Kondrat Chełmiński

Alergolog, Laryngolog

derm-al
Sopot

miły, konkretny, wzbudzający zaufanie, polecam

dr Artur Mazur

Chiropraktyk

Armii Krajowej 72 lok. 3
81-844 Sopot

Trafiłem do Dr. Mazura, gdy ból kręgosłupa nie pozwał mi już nawet spać, bo przy każdej zmianie pozycji budził mnie okropny ból. Byłem po wielu badaniach, trzech niezależnych konsultacjach neurologicznych a potem dwóch neurochirurgicznych z rozpoznaniem do interwencji chirurgicznej i wymiany dwóch dysków. Badania MRI po kolejnym roku pokazały, że nie ma szans na unikniecie skalpela. Po pierwszej terapii 24 grudnia normalnie spędziłem święta Bożego Narodzenia Po kilku terapiach było ...
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Natalia Gawrych

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "JEDYNKA"
Oskara Kolberga 7
81-881 Sopot

Bardzo dobry lekarz - konkretny, rzeczowy a przy tym wykazuje duża troskę o pacjenta. Operowała mi guza na nodze. Wszystko w jak najlepszym porządku. Polecam Panią Doktor!
Opinia dodana przez: Magda

dr Agnieszka Boblewska

Lekarz rodzinny, Wizyty domowe

Centrum Medyczne "SOPMED" Sp. z o.o.
81-756 Sopot

Wspaniała lekarka, poświęcajaca czas pacjentowi. Zawsze stara się doradzić i wysłuchuje pacjenta. Bardzo dobra lekarka.
Opinia dodana przez: Julia

lekarz Tomasz Somnicki

Chirurg ogólny, Urolog

Bolesława Chrobrego 6/8
81-759 Sopot

Jeżeli wizyta u lekarza w ogóle może być przyjemna to ta była. Pan doktor Somnicki jest jednym z niewielu lekarzy (niestety) który po prostu rozmawia z pacjentem a nie traktuje jak kolejny przypadek medyczny. Cieszę się, że trafiłem na tak dobrego specjalistę.
Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Żaneta Smoleńska

Internista, Reumatolog

Bitwy Pod Płowcami 6a/2
81-775 Sopot

Nie potrafię znaleźć właściwych słòw aby wyrazić jakim cudownym człowiekiem i lekarzem z powołania jest doktor Smoleńska.Bezinteresownie angażuje się i poświęca nawet swój prywatny czas tylko po to,aby pomóc pacjentowi,by wesprzeć go w chorobie i cierpieniu.Potrafi szybko postawić trafną diagnozę i jeśli trzeba,to osobiście szuka pomocy u innych specjalistów.Swym ciepłym i miłym głosem koi ból pacjenta,podnosząc go na duchu,dodając otuchy w walce z nową chorobą.Do tej pory przez 9 lat ...
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Beata Byczkowska

Sanatorium
Bitwy pod Płowcami 63/65
81-731 Sopot

Pani Beata Byczkowska jest od kilku lat lekarzem rodzinnym mojej 98-letniej mamy. Pani doktor jest bardzo kompetetną o szerokiej wiedzy lekarką, a przy tym przesympatyczną, miłą, ciepłą i cierpliwą osobą, dobrym człowiekiem. Mimo wielu obowiązków (ma dużo pacjentów), każdego przjmuje z uśmiechem, wsłucha, wpyta, i udzieli porady. Dzisiaj tj. 12 lipca 2023 nie mogłam
Opinia dodana przez: Janina

lekarz Anna Siewruk-Kalicka

Bolesława Chrobrego 6/8
81-759 Sopot

Z całego serca polecam wizytę u Pani Doktor Anny Siewruk-Kalickiej i Doktora Macieja Cherka. Wykonano biopsję cienkoigłową. Czas trwania jak i odczucia temu towarzyszące porównać mogę jedynie do ukłucia komara...chociaż?...komar kłuje dłużej i bardziej czuć...:) Cóż, wspaniali fachowcy, bezboleśnie, błyskawicznie, bardzo sympatyczni i mili...nie ma sensu więcej zachwalać...Polecam serdecznie i pozdrawiam gorąco.
Opinia dodana przez: Piotr Cichawa

lekarz Paulina Gruchała

Przychodnia Specjalistyczna Nr 4
al. Niepodległości 632
81-855 Sopot

Najlepsza lekarka jaką w życiu spotkałem. Sumienna,cierpliwa,dobroduszna oraz kompetentna. Dobrze wie jak pomóc ludziom zmagającym się z bólem
Opinia dodana przez: Bartosz Bucholc
Bardzo dobry lekarz,zna się na chorobach i ma świetne podejście do pacjenta.Zdecydowanie polecam