świdnica

lekarz Roman Nowak

Internista

Zamenhofa 22 lok. 2

Średnia ocen: 5/5

Na tym lekarzu można polegać. Dociekliwy, kompetentny z ogromną wiedzą. Wykonuje zawód z pasją i zaangażowaniem.

Opinia dodana przez: jerzy

lek. dent. Mirosława Chodorowska

Gabinet Stomatologiczny
Żwirki i Wigury 14

Średnia ocen: 5/5

Bardzo profesjonalny lekarz, przede wszystkim miły i sympatyczny. Szkoda, że juz nie ma podpisanej umowy z NFZ

lek. dent. Jan Bernacki

Chirurg stomatolog   (+1 więcej)

Pionierów 18 lok. 5

Średnia ocen: 5/5

normalnie szok lekarz fenomenalny , wesoły,uprzejmy starszy pan wytłumaczył wszystko rozśmieszał itd wyrywałem nadłamaną ósemkę a nawet niewdzianiem kiedy wyszła koszt 100zl polecam bo warto !!!!!!!!!!!!!!!!!

Opinia dodana przez: ronaldo10007 ronaldo10007

lekarz Dorota Podwórna

Internista   (+1 więcej)

S.Żeromskiego 11

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobrze traktuje swoich pacjentów,przy czym dobry specjalista.

Bardzo dobrze traktuje swoich pacjentów,przy czym dobry specjalista.

lekarz Waldemar Wiatr

Chirurg ogólny

Łukasińskiego 15 lok. 1

Średnia ocen: 5/5

O dobrych lekarzach mało się pisze. Tak też jest i w tym wypadku. To jeden z niewielu lekarzy, dla którego pacjent jest człowiekiem. Uprzejmy, pogada o tym i owym i opowie o chorobie, zrobi co potrzeba. Dba by nie bolało, bo przecież nie musi. Na dodatek ceny usług przyzwoite. Polecam.

lekarz Ewa Goliszek

Neurolog

Karkonoskie Centrum Medyczne
al. Bankowa 5 lok. 7
Jelenia Góra

Każda wizyta u lekarza powinna moim zdaniem zawierać elementy które powodują
pewne zadowolenie ze spotkania z lekarzem. Pani doktor, od ...

Każda wizyta u lekarza powinna moim zdaniem zawierać elementy które powodują
pewne zadowolenie ze spotkania z lekarzem. Pani doktor, od kompetencji poprzez podejście, tłumaczenie, grzeczność i czas poświęcony wizycie może być wzorem służby wobec pacjenta.

Opinia dodana przez: Stanisław

lekarz Władysław Kruszniewicz

Lekarz rodzinny

Władysława Łokietka 13

Średnia ocen: 5/5

To jest mój lekarz rodzinny od wielu lat. Sprawdza się znakomicie, nie ma problemów ze skierowaniem na badania diagnostyczne czy wyniki laboratoryjne. Wysłucha pokornie, poradzi. Jest zapobiegliwy, tzn. nie bagatelizuje podawanych przez pacjenta dolegliwości i wszelkimi sposobami diagnozuje. Super lekarzyk. Uwielbiam Go wraz z całą moja rodziną.

lekarz Aleksandra Zygaryn-Kaczmarczyk

None
ulica Witoszów Dolny 99 b

Średnia ocen: 5/5

Bardzo Dobra, Miła, Mądra Pani Doktor Wkoncu Normalny Pediatra :) Polecam 100% Jesteśmy z Synkiem Bardzo Zadowoleni :)

lekarz Paweł Rogóż

Centrum Usług Medycznych "Eskulap" Spółka z o.o., przedsiębiorstwo wykonujące działalność leczniczą
ulica Zamenhofa 47

Średnia ocen: 5/5

Miła atmosfera, szybka i trafna diagnoza. W krótkim czasie pomógł mi wyleczyć kontuzję i wrócić do pełni sił. Polecam!!!

Opinia dodana przez: Jarek

lekarz Witold Wnukiewicz

Ortopeda

LUX MED Sp. z o.o.
Swobodna 1
Wrocław

Szczerze polecam!
Dzięki doktorowi Wnukiewiczowi mam szansę na powrót do pełnej sprawności po wypadku.
Doskonale się zajął moją ręką i ...

Szczerze polecam!
Doskonale się zajął moją ręką i nogą.

Opinia dodana przez: Aleksandra