szczytno

Okulista

None
ulica Żeromskiego 37C

Średnia ocen: 5/5

wspanialy lekarz dobry czlowiek otwarty do pacjenta jestem jego pacjentka dwadziescia lat leczy takze mojego meza syna i teraz wnuczke polecam

lek. dent. Konrad Gruss

Przychodnia Lekarska MEDICO Bączek, Górski, Każmierczak sp.j.
Skłodowwskiej 3/25

Średnia ocen: 5/5

Jak najbardziej polecam! Profesjonalny lekarz oraz profesjonalna pomoc! Na pewno tam jeszcze wrócę ;)

Opinia dodana przez: Dorota

dr Radosław Łabuz

Radosław Łabuz
ul. Żeromskiego 37c
Szczytno

Jestem bardzo zadowolona z doktora,bardzo mily pomocny spokojny. Ciaza, porod, bardzo ladne szycie :) polecam! Ja juz 10 lat chodzę do Pana Labuza

Opinia dodana przez: Grażyna

Dariusz Kaźmierczak

Medico

Szczytno

Bardzo dobry lekarz!!!! bardzo sympatyczny, kontaktowy, wspaniale tłumaczy i co najfajniejsze jest bardzo dokładny. Kiedyś zgłosiłam się na badanie ginekologiczne, Pan Doktor w trakcie badania zauważył wysypkę na nogach, zatem na wstępie się tym zainteresował. Nie odesłał mnie do dermatologa lecz sam ustalił drogę leczenia, wyjaśnił przyczynę i udzielił cennych rad. Zbadał również tarczycę i piersi- zatem który ginekolog na NFZ aż tak by się poświęcał pacjentowi??? co tu mówić- kiedyś chodziłam do prywatnego ginekologa, płaciłam 200 zł i byłam traktowa przedmiotowo, bardzo szybko mnie zbywał, gdyż następny pacjent czeka. Poza tym Pan Doktor Kazimierczak jest niesamowicie sympatyczny, konkretny i kontaktowy- sprawia, że człowiek zupełnie zapomina, że jest się na wizycie ginekologicznej. Jak najbardziej polecam i pozdrawiam serdecznie Pana Doktora :)

Opinia dodana przez: Mirka

lekarz Wiesława Drapała

Laryngolog

Nauczycielska 13 lok. 47
Szczytno

Bardzo polecam. Bardzo dobry Laryngolog. Pani Doktor pomogla mi bardzo z moimi problemami zdrowotnymi. Jestem bardzo wdzieczny.

lek. dent. Piotr Napiwodzki

Szczytno

FENOMENALNY LEKARZ I JESZCZE LEPSZY CZLOWIEK. Przeszlam przez cale Szczytno (z zapaleniem i bolem takim ze prawie nie widzialam na oczy) Odsylana od jednej dentystki do drugiej i jakos zadna sie nie zainyeresowala... Bez nadzieii juz dotarlam do Elmedu i co... Mile zaskoczenie Nie tylko zostalam przyjeta ale tez potraktowana jak czlowiek. Dziekuje Panu Doktorze i Pielegniarce, ktora z Panem pracuje Pomoc i szacunek dla czlowieka. Z CZYSTYM SUMIENIEM POLECAM PANA DOKTORA.Wdzieczna pacjentka.

Opinia dodana przez: Katarzyna

dr n. med. Marek Kasprowicz

Ginekolog

Leśna 29
Szczytno

mam pytanie.czy doktor Kasprowicz wykonuje w szpitalu w Szczytnie zabieg histeroskopi diagnostycznej i zabiegowej????????????????????????????????????jest to dla mnie bardzo wazne.

Opinia dodana przez: gosia

lekarz Sami Musaibili

Pediatra

ul. Lemańska
Szczytno

Pewnego dnia Dr Sami powiedział jak ludzie podchodzą do niego tak i on podchodzi do ludzi jeśli mieliście nastawienie negatywne do Dr Samiego więc sie odpłacał i każdy ma takie podejście naogół . Dr Sami był człowiekim komunikatywnym zbierał informacje co sie dzieje w danej rodzinie gdyż było to potrzebne także udzieleniu pomocy waszemu dziecku . Wady wymowy nieukrywając mniał nieduże i można było bardzo dobrze porozumieć się z Panem Samim w dodatku Sami douczał sie polszczyzny łamanej przez ludzi był bardzo pojętny i lubiał sie uczyć słów słóweczek polszczyzny łamanej i żartobliwie na kolejnym spotkaniu używał tych słów kończąc chciał bym dodadać ze moja rodzina jest głęboko wzruszona tym co się stało niewyobrażamy sobię innego lepszego lekarza dla naszego synka. Najszczersze kondolencje dla Rodziny [*]

lekarz Jacek Nowowiejski

Ginekolog położnik   (+1 więcej)

Kolberga 8
Szczytno

Dobrze się czuje w gabinecie bez stresu Lekarz poświęca tyle czasu ile potrzeba usg wyjaśnia nie mam oporów aby zadzwonić i jeszcze dopytać szkoda że nie przyjmuje na kase chorych nie zawsze mam kase na wizyte której bardzo mi potrzeba

Opinia dodana przez: dorcia dorota.szczytno

lekarz Jacek Aleksiej

Psychiatra

jacak aleksiej
3 Maja 2a
Szczytno

Gregory-Super lekarz-kompetentny,fachowiec w swojej dziedzinie.Polecam wszystkim w całym kraju.Szczytno Kościuszki 4/6.