Lekarze Traumatolog

dr n. med. Szymon Kujawiak

Moti Med Gabinety Lekarskie
Stanisława Barańczaka 1c/51
60-537 Poznań

Bardzo godny zaufania lekarz ! Widać, że chce zbadać problem i umie pomóc. U mnie ból kolana, jak sporo ludzi więzadła, ale ten lekarz umie też człowieka na duchu podnieść, a nie tylko patrzeć przez pryzmat banknotów. Szczerze mogę polecić gdyż można zaufać jego wiedzy i kompetencjom. Dziękuję za pomoc.

lekarz Jakub Bednarek

Prywatny Gabinet Lekarski Jakub Bednarek
Katowicka 81
Opole

Bardzo dziękuję panu doktorwi za pomoc,przesympatyczny,skromny,kompetentny lekarz,polecam pana Jakuba Bednarka z całego serca.Dziekuje Halina.S

lekarz Włodzimierz Brzęczek

Kościuszki 16
46-300 Olesno

Cudowny człowiek i lekarz bardzo polecam , myślę że mało już zostało takich ludzi , nie liczą się dla Niego pieniądze tylko dobro pacjenta
Opinia dodana przez: Gabriela

lek. med. Henryk Grudniewicz

Grudniewicz Henryk, lek. med. Spec. Ortopeda. Gabinet Ortopedyczny
Królewska 22
60-685 Poznań

Klinika Atros jest godna polecenia. Wszystkie czynności przed operacją zostały wykonane bardzo sprawnie Sama operacja przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pan doktor to bardzo sympatyczny człowiek. Pani anestezjolog też godna pochwały. Wszystko jak w rodzinie , obsługa pań pielęgniarek super. Jestem bardzo zadowolona z wykonania zabiegu, a także z atmosfery panującej w klinice.😁
Opinia dodana przez: M.O.

lekarz Michał Janiak

Koszarowa 17
62-300 Września

Znam doktora od 12-13 lat. Operował mi rękę na cieśń. Fantastyczny efekt. 3 dni po zabiegu władałam ręką bez problemu. Obecnie miałam inną operację ręki - znów doskonale. Ma złote ręce, talent. Na wizycie się nie spieszy, odpowie na każde pytanie, wytłumaczy, zrozumie sytuację i podpowie jak sobie radzić, co można zrobić albo czego nie warto robić. Patrzy na człowieka holistycznie, nie "naprawia" go jak zabawki z klocków lego, a ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Kamil Dworak

Traumatolog, Ortopeda

Usługi Medyczne "Śródmieście" Sp. z o. o.
ulica Bytomska 8
42-600 Tarnowskie Góry

Wspaniały człowiek ma podejście do pacjenta widać że chory nie jest mu obojętny aby takich więcej.Polecam z całym sercem.
Opinia dodana przez: Stanisław

lekarz Maciej Liszka

Prywatna Przychodnia Specjalistyczna VITABENE Strefa Zdrowia
Powązkowska 44
01-797 Warszawa

Bardzo polecam pana doktora.Posiada ogromną wiedzę , bardzo mi pomógł w 2 urazach . Cenię to , że najpierw zaleca metody mało inwazyjne -rehabilitacja, a gdy o nie pomaga znajduje inne rozwiązanie.
Opinia dodana przez: Katarzyna
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Traumatolog
                                       lekarz Roman Lech

lekarz Roman Lech

Traumatolog, Ortopeda

Dolnoślaski Szpital Specjalistyczny im. T Marciniaka Oddział Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej
ul. Filedrofa 2
54-049 Wrocław

Bardzo kompetentny, sympatyczny i życzliwy lekarz, poświęcający pacjentowi czas i uwagę. Serdecznie polecam. Panie Doktorze, bardzo dziękuje za wykonanie mi operacji stawu biodrowego. Życzę wszystkiego najlepszego!
Opinia dodana przez: Joanna
                                       dr n. med. Paweł Kołodziejski

dr n. med. Paweł Kołodziejski

Gabinet
Warszawa

Kiedyś moim zmartwieniem były haluksy, ale już nie są. Doktor Kołodziejski skutecznie się ich u mnie pozbył. To świetny chirurg i jestem mu naprawdę wdzięczny, bo w końcu nie muszę kupować specjalnych szerokich butów, mieszczę stopę w każde.
Opinia dodana przez: batmann
{'id': 8601, 'name': u'Katowice'} Ortopeda dziecięcy
                                       dr n. med. Andrzej Barczyński

dr n. med. Andrzej Barczyński

Ortopeda dziecięcy, Traumatolog

ulica Wrocławska 36/24
40-217 Katowice

Rewelacyjny Ortopeda! Zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Diagnozuje wnikliwie. Gabinet wyposażony m.in. w USG. Gabinet i poczekalnia - dostosowane również dla najmłodszych. Każdemu pacjentowi poświęca sporo czasu i uwagi, trafnie diagnozuje, dokładnie przedstawia plan leczenia. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Aleksandra
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Traumatolog
                                       lek. med. Tomasz Tytuła

lek. med. Tomasz Tytuła

Szpital Ortopedicum
Koło Strzelnicy 3
30-219 Kraków

Profesjonalizm,zaangażowanie,czas dla pacjenta,wyczerpujące omówienie problemu zdrowotnego,przebiegu operacji i leczenia. Wspaniały lekarz godny polecenia!
Opinia dodana przez: Zuzanna
                                       lek. med. Adrian Rymarczyk

lek. med. Adrian Rymarczyk

ACHILLES Centrum Medyczne
Bobrowiecka 9 bud.B
00-728 Warszawa

Jestem bardzo zadowolona z opieki lekarza Adriana Rymarczyka. To lekarz top z topów! Jego profesjonalizm, empatia i przyjazne podejście do pacjenta sprawiły, że czułam się w pełni zaopiekowana zarówno przed, jak i po operacji. Dzięki niemu moje doświadczenie z opieką medyczną było naprawdę pozytywne. Polecam go wszystkim potrzebującym fachowej i życzliwej opieki lekarskiej.
Opinia dodana przez: Ania
                                       lek. med. Rafał Konieczny

lek. med. Rafał Konieczny

Przychodnia Specjalistyczna „Esculap”
al. Wilanowska 9 lok. U1 i 2
02-765 Warszawa

Dr Konieczny to wspaniały profesjonalista. Naprawdę "naprawił" mój kręgosłup i sprawił, że normalnie funkcjonuję. Miałam już niedowład stopy co powodowało trudności w poruszaniu się. Po operacji kręgosłup jest jak nowy, a noga działa normalnie. Gorąco polecam Pana Doktora!
Opinia dodana przez: Iwona
                                       dr n. med. Piotr Żbikowski

dr n. med. Piotr Żbikowski

Centrum Rehabilitacji Sportowej
Przechodnia 2
00-100 Warszawa

Chciałbym tą drogą podziękować Dr Piotrowi Żbikowskiemu za nowe lewe kolano a żeby naprawdę pokazać, że nie jest to takie zwykle lewe kolano kilka słów wstępu. Jestem chory na ciężką postać hemofilii A. Jest to choroba charakteryzująca się wylewami krwi do stawów po najmniejszych urazach a nawet samoistnymi w ciężkiej postaci hemofilii tak jak to było u mnie. Setki wylewów dokumentnie zniszczyły mi staw kolanowy doprowadzając do bardzo dużej szpotawości ...
Opinia dodana przez: Marek W
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Specjalista leczenia bólu
                                       lek. med. Jan Paradowski

lek. med. Jan Paradowski

Specjalista leczenia bólu, Chirurg ortopeda

ul. Karola Szymanowskiego 4/8
30-047 Kraków

wspaniały lekarz polecam , zawsze wysłucha uważnie nie idzie na skróty -operacja u niego to ostateczność pomógł mi w powrocie do normalnoeci bardzo
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Traumatolog
                                       dr n. med. Krzysztof Ruszkowski

dr n. med. Krzysztof Ruszkowski

Kross
ulica Grunwaldzka 74
60-311 Poznań

Znakomity ortopeda!! Jestem 15 lat po artroskopii kolana, od 10 lat trenuje zawodowo kulturystykę, nigdy nie poczułem najmniejszego dyskomfortu z tym związanego! Polecam z czystym sumieniem!!
Opinia dodana przez: Grzegorz

dr n. med. Andrzej Krynicki

Centrum Medicover Plac Andersa
Plac Andersa 5
61-894 Poznań

Nie polecam. Odniosłam wrażenie że lekarz kompletnie nie zainteresowany pacjentem. Badania z jego strony zero. Jak boli to najlepiej przepisać lek przeciwbólowy.
{'id': 28330, 'name': u'Stargard Szczeci\u0144ski'} Traumatolog
                                       lekarz Bartosz Paprota

lekarz Bartosz Paprota

consylius
73-110 Stargard Szczeciński

Dr Bartosz Paprota, to lekarz, który od początku do końca jest zaangażowany w leczenie pacjenta. Zanim trafiłam pod profesjonalną opiekę, doświadczyłam wielu nietrafionych diagnoz, stawianych „na oko” i zbywania pacjenta. Gdy trafiłam do Doktora Paproty za pierwszym razem, 17 lat temu – z polecenia innego zadowolonego pacjenta – okazało się, że nareszcie jestem w dobrych rękach. Profesjonalny wywiad, badanie, leczenie, opieka, dostępność, a w tym wszystkim życzliwość i serdeczność. I ...
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Ortopeda
                                       lek. med. Karol Tomczyk

lek. med. Karol Tomczyk

PAMedica Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne
Os. Piastów 40
31-623 Kraków

Zdecydowanie polecam dr Tomczyka! Leczyłam się u wielu ortopedów z uwagi na moje problemy z kolanem. Już od samego początku leczenia u dr Tomczyka, wykazał się on dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem w rozwiązanie problemu pacjenta. Od razu zauważył błędy, jakich dopuścili się na izbie przyjęć po moim wypadku, od razu wykonał potrzebne badania (USG), zlecił rehabilitację, a gdy wciąż były wątpliwości rezonans magnetyczny. Okazało się, że rok chodziłam z kawałkiem ...
Opinia dodana przez: Aneta
{'id': 35984, 'name': u'\u0141\xf3d\u017a'} Traumatolog
                                       dr n. med. Paweł Denys

dr n. med. Paweł Denys

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Łódź

Dzisiaj wizyta, o czasie, bez pośpiechu.Diagnoza postawiona po otworzeniu płyty, bez konieczności opisu. W szczegółach dostałam informacje "profeska" . Mogę sobie i innym życzyć takiego lekarza, dodam, sympatyczny i uśmiechnięty. Rączka w gipsie, moja decyzja gdzie mam założyć bez żadnych sugestii. Życzmy sobie wszędzie takich lekarzy z pasją.
Opinia dodana przez: Grażyna