urolog dziecięcy w okolicach bieruń

Sortuj

dr n. med. Grzegorz Kudela

Urolog dziecięcy

górnośląskie centrum zdrowia matki i dziecka
ul. Medyków 16
Katowice

Bardzo proszę o podanie namiarów na prywatny gabinet Pana doktora Grzegorza Kudeli na mojego maila; horoczek@poczta.onet.pl, z góry dziękuję.

Opinia dodana przez: Renata

dr n. med. Bożena Zapatka

Chirurg dziecięcy   (+1 więcej)

Warszawska 40
Katowice

Świetny fachowiec, idealnie stawia diagnozy, wszechstronny lekarz, zawsze empatyczna i pomocna. Dziękuję Pani doktor

Opinia dodana przez: matylda

dr hab. n. med. Tomasz Koszutski

Urolog dziecięcy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Medyczne Centrum Leczenia Dziecka i Rodziny Spółka Cywilna"
Wrocławska 40
Katowice

Najlepszy specjalista jakiego znam, wyważony, spokojny i zdecydowany. Wiedza super, podejście też . Godny polecenia .

Opinia dodana przez: barbara

dr hab. n. med. Grzegorz Bajor

Urolog dziecięcy   (+1 więcej)

Moniuszki 1 lok. 2
Bytom

Mnie wizyta z dzieckiem u Pana doktora mile zaskoczyła jest uprzejmy kompetentny cierpliwy jak mało lekarzy polecam go innym rodzicom.