Urolog, Bydgoszcz

lekarzKrzysztof Kamecki

19 opinii

Centrum Onkologii, Bydgoszcz, Bydgoszcz

Doktor Kamecki jest świetnym fachowcem. Konkretny , rzeczowy a przy tym bardzo sympatyczny. To taki "ludzki człowiek" i lekarz przez duże L. Serdecznie polecam.

Kasia

lek. med.Daniel Lewczak

25 opinii

N.Z.O.Z. Elmed Bydgoszcz Sp. z o.o., ul. Karłowicza 3-5 , Bydgoszcz 4 inne

Bardzo polecam Pana Doktora, wspaniały specjalista, uprzejmy, szybki i konkretny w działaniu. Dziękuję Panie Doktorze

Pacjent Andrzej
Umów wizytę online zHaloDoktorze.pl - Daniel Lewczak
4 Gru
11:00
Rezerwuj termin

lekarzWiesław Jaskulski

11 opinii

Chirurg ogólny, Urolog

UROLOG - Gabinet Urologiczny Wiesława Jaskulskiego, Królowej Jadwigi 18, piętro I pok.103, Bydgoszcz

Szerokie kompetencje, doświadczenie, wiedza i fachowość, spokój oraz ujmująca osobowość czynią Pana Doktora specjalistą, do którego zgłaszam się z absolutną pewnością, że moje zdrowie ...

Łukasz

dr n. med.Stanisław Stępień

9 opinii

Piechockiego 8, Bydgoszcz

Dr Stępień operował mi nerkę (guz nowotworowy) a teraz jestem pod jego opieką. Dla mnie jest wzorem postawy lekarza wobec pacjenta.

Maciej Gruszczyński

5 opinii

Szpital Uniwersytecki CM UMK w Bydgoszczy, Bydgoszcz

w 100% godny zaufania i polecenia innym . Pomimo dużych kolejek zawsze znajdzie czas dla każdego pacjenta

dr n. med.Andrzej Barecki

8 opinii

Broniewskiego 9, Bydgoszcz 1 inna

Rewelacja!Lekarz kompetentny, poświęcający czas pacjentowi.W każdej chwili służy radą.Zrozumiale i dokładnie wyjaśnia chorobę,jej przyczynę,leczenie.Przygotowuje również psychicznie do zabiegu.Pełen profesjonalizm. Po wizytach u Dr Bareckiego ...

dr n. med.Sławomir Listopadzki

13 opinii

Cieszkowskiego 5 lok. 1, Bydgoszcz 1 inna

Polecam .Zabieg na prostacie metodą laparoskopową wykonany dobrze,powikłań z nietrzymaniem moczu nie mam.OGÓLNIE JEST DOBRZE.Polecam p.doktora osobom z problemami prostaty.

Andrzej Szymański

4 opinie

Szpital Uniwersytecki im dr."Jurasza", Bydgoszcz

wspaniały lekarz polecam:)Godny zaufania i zawsze pomocny.

lekarzAndrzej Petrus

3 opinie

od 2 lat zawieszona działalność, Nakielska 95a, Bydgoszcz

kompetentny rzeczowy świetny fachowiec. dzięki niemu żyję

Marcin Miklas

12 opinii

Obwód Lecznictwa, Dworcowa 63, Bydgoszcz 1 inna

Wybitny specjalista,kontaktowy,b. sympatyczny,absolutnie godny polecenia.Operował moją Żonę 18 września b.r. Ci co piszą dzdury,chyba zazdroszczą Jego aparycji i energii.

stanisław
Zobacz również