urolog bydgoszcz

lek. med. Daniel Lewczak

Indywidualna Praktyka Lekarska
ul. Maksymiliana Jackowskiego 27/4
Okole, Bydgoszcz

Bardzo polecam Pana Doktora, wspaniały specjalista, uprzejmy, szybki i konkretny w działaniu. Dziękuję Panie Doktorze

Opinia dodana przez: Pacjent Andrzej

lek. med. Maciej Tworkiewicz

Urolog

N.Z.O.Z. Elmed Bydgoszcz Sp. z o.o.
ul. Karłowicza 3-5

Średnia ocen: 5/5

Bardzo konkretny rzeczowy lekarz. Jasno tłumaczy chorobę i sposób leczenia. Poświęca pacjentowi dużo czasu. Uważam że warto korzystać z jego porad.
Pacjent w trakcie leczenia. Piotr

Opinia dodana przez: piotr

lekarz Jacek Szyperski

Urolog   (+1 więcej)

Cieszkowskiego 5 lok. 1

Średnia ocen: 5/5

Serdecznie polecam tego lekarza, jest doświadczony i kompetentny!

Serdecznie polecam tego lekarza, jest doświadczony i kompetentny!

lekarz Wiesław Jaskulski

Urolog   (+2 więcej)

UROLOG - Gabinet Urologiczny Wiesława Jaskulskiego
Królowej Jadwigi 18, piętro I pok.103
Bydgoszcz

Minęło 8 tygodni od zabiegu Wazektomii przeprowadzonego przez Zespół Pana Doktora Jaskulskiego. Odebrałem wynik z badania nasienia - brak plemników. Bardzo pozytywnie oceniam osobę Pana Doktora, Jego podejście do pacjenta. Czuję się w pełni usatysfakcjonowany nie tylko samym zabiegiem, ale także podejściem Pana Doktora do moich wątpliwości, problemów zgłaszanych po zabiegu i zainteresowania aż do chwili obecnej.
Polecam wszystkim Panom, Parom zabieg rozważającym zabieg Wazektomii zespół Pana Doktora Jaskulskiego.

Opinia dodana przez: Michał

Maciej Gruszczyński

Szpital Uniwersytecki CM UMK w Bydgoszczy

Bydgoszcz

w 100% godny zaufania i polecenia innym . Pomimo dużych kolejek zawsze znajdzie czas dla każdego pacjenta

lekarz Andrzej Petrus

od 2 lat zawieszona działalność
Nakielska 95a

kompetentny rzeczowy świetny fachowiec. dzięki niemu żyję

kompetentny rzeczowy świetny fachowiec. dzięki niemu żyję

dr n. med. Zdzisław Jarzemski

Karłowicza 22
Bydgoszcz

Korzystam z opieki pana doktora od półtora roku. Jestem zadowolony.

Korzystam z opieki pana doktora od półtora roku. Jestem zadowolony.

lekarz Krzysztof Kamecki

Centrum Onkologii
Bydgoszcz

Doskonały lekarz, posiada ogromną wiedzę i umiejętności. Profesjonalista w każdym calu, niezwykle zaangażowany w swoją pracę. Doktor z powołania, oddany pacjentowi. Z wyczuciem podchodzący do niełatwych rozmów. Polecam

Opinia dodana przez: Eugeniusz

Andrzej Szymański

Urolog

Szpital Uniwersytecki im dr."Jurasza"

Bydgoszcz

Bardzo Profesjonalne podejscie, uprzejmy ,wszystko dokładnie wytłumaczy.Polecam dr.Szymanskiego,bardzo mi pomógł,zabieg miałam wykonany profesjonalnie. Dziekuje bardzo.

Opinia dodana przez: Pacjentka

dr n. med. Tomasz Hilger

Chirurg dziecięcy   (+1 więcej)

Regionalny Szpital Specjalistyczny
Rydygiera 15/17
Grudziądz

Świetny specjalista i lekarz z powołania. Dzięki Panu Doktorowi nasza roczna córcia w mgnieniu oka doszła do siebie po operacji usunięcia nerki. Dał się także poznać jako przemily człowiek, dla którego milion pytan dociekliwych rodziców nie stanowił problemu:)
Dziękujemy!!

Opinia dodana przez: Magdalena Chmiel