urolog katowice

Sortuj

dr n. med. Grzegorz Kudela

Średnia ocen: 5/5

Wspaniały specjalista, cudowny człowiek.Lekarz budzący ogromne zaufanie. Poświęca swoim pacjentom bardzo dużo czasu

lekarz Henryk Augustyniak

Śląskie Centrum Osteoporozy
ulica Opolska 11/3
Katowice

Wspaniały człowiek zawsze w biegu, otoczony pacjentami.POLECAM!!

Wspaniały człowiek zawsze w biegu, otoczony pacjentami.POLECAM!!

dr n. med. Grzegorz Kudela

Urolog dziecięcy

Górnośląski Centrum Zdrowia Dziecka i Matki w Katowicach Ligocie
ul. Medyków 16 40-752 Katowice
Katowice

Bardzo proszę o podanie namiarów na prywatny gabinet Pana doktora Grzegorza Kudeli na mojego maila; horoczek@poczta.onet.pl, z góry dziękuję.

Opinia dodana przez: Renata

lekarz Magdalena Duda

Katowice

Fantastyczna lekarka. Kompetentna, fachowiec najwyższej klasy, przemiła i ciepła dla pacjentów. Polecam wszystkim satysfakcja gwarantowana. Zbigniew Prawda

Opinia dodana przez: Zbigniew

lekarz Andrzej Szedel

None
ulica Kościuszki 13/3
Katowice

Wspaniały lekarz, jestem po operacji nerki, dr Andrzej Szedel to fachowe i życzliwe podejście do pacjenta , od początku do końca pobytu w szpitalu. Serdeczne podziękowania !!

lekarz Michał Białożyt

poradnia urologiczna
Strzelecka9
Katowice

Cudowny człowiek. Brakuje mi słów żeby określić jak oddany jest swojej pracy Pan dr Białożyt. Duża troska o pacjenta, niezwykła uprzejmość.
Wybitny specjalista.
Dziękuję Panie dr za wszystko.

Opinia dodana przez: Michał

dr n. med. Bożena Zapatka

Urolog   (+1 więcej)

Warszawska 40
Katowice

Świetny fachowiec, idealnie stawia diagnozy, wszechstronny lekarz, zawsze empatyczna i pomocna. Dziękuję Pani doktor

Opinia dodana przez: matylda

dr hab. n. med. Tomasz Koszutski

Urolog dziecięcy

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Dr n. med. Ryszard Tomaszewski
ul. Wrocławska 40 Katowice
Katowice

Najlepszy specjalista jakiego znam, wyważony, spokojny i zdecydowany. Wiedza super, podejście też . Godny polecenia .

Opinia dodana przez: barbara

dr n. med. Artur Pietrusa

Angelius Szpital Provita
Fabryczna 13d Katowice Ochojec
Katowice

Doktor Artur Pietrusa to wybitny,pełen profesjonalizmu lekarz,oddany pacjentowi,bardzo życzliwy,rzeczowy i zaangażowany w leczenie pacjentów.Podczas wizyt wysłucha doradzi,doda otuchy i uspokoi.Trafiłem do Pana Doktora z bardzo rozległym nowotworem nerki.Z wcześniejszych konsultacji wynikało że guz jest nieoperacyjny.Doktor Pietrusa jako jedyny,podjął się tak trudnej operacji,dzięki temu żyję .Był ze mną od diagnozy ,przy operacji i po operacji.Z całego serca szczerze polecam Pana Doktora jako wyśmienitego chirurga i wspaniałego człowieka.
Dziękuję Panie Doktorze
Andrzej

Opinia dodana przez: Andrzej

dr Marcin Życzkowski

Zięba Clinic
ul. Kościuszki 255A
Katowice

Moja opinia o dr Zyczkowskim jest bardzo pozytywna.Jeśli ktoś był u urologa z 16-latkiem to wie jaką bariere wstydu musi on pokonać u lekarza.Dr Marcin(przedstawił się imieniem mojemu synowi) ominął wszelkie bariery zaraz na wstępie a potem było już tylko lepiej.Była operacja ale było zaufanie i spokój,bo wszystko mieliśmy dokładnie wyjaśnione.Syn polubił lekarza i jego sposób kontaktu z młodym pacjentem.

AM