urolog katowice

Sortuj wg:

dr n. med. Grzegorz Kudela

Średnia ocen: 5/5

Wspaniały specjalista, cudowny człowiek.Lekarz budzący ogromne zaufanie. Poświęca swoim pacjentom bardzo dużo czasu

lekarz Henryk Augustyniak

Opolska 11 lok. 3
Katowice

Wspaniały człowiek zawsze w biegu, otoczony pacjentami.POLECAM!!

Wspaniały człowiek zawsze w biegu, otoczony pacjentami.POLECAM!!

dr n. med. Grzegorz Kudela

Urolog dziecięcy

górnośląskie centrum zdrowia matki i dziecka
ul. Medyków 16
Katowice

Bardzo proszę o podanie namiarów na prywatny gabinet Pana doktora Grzegorza Kudeli na mojego maila; horoczek@poczta.onet.pl, z góry dziękuję.

Opinia dodana przez: Renata

lekarz Magdalena Duda

Katowice

Może ta Pani uratowała mi życie ?.
Uprzejma ,godna polecenia.
Zawsze z miłym podejściem do pacjenta.

Może ta Pani uratowała mi życie ?.
Uprzejma ,godna polecenia.
Zawsze z miłym podejściem do pacjenta.

Opinia dodana przez: J.

lekarz Andrzej Szedel

Kościuszki 13 lok. 3
Katowice

Jestem zachwycony! Wcześniej byłem u innego Urologa, który źle mnie zdiagnozował. Dzięki Panu Doktorowi uniknąłem zbędnej operacji urologicznej. Serdecznie polecam. Warto!

Opinia dodana przez: Marek

lekarz Michał Białożyt

poradnia urologiczna
Strzelecka9
Katowice

Polecam Pana Doktora młody lekarz ale z powolaniem naprawdę spotkać takiego lekarza w naszej służbie zdrowia jak PAN Doktor Bialożyt to naprawdę wielki zaszczyt polecam

Opinia dodana przez: Arkadiusz

dr n. med. Bożena Zapatka

Urolog   (+1 więcej)

Warszawska 40
Katowice

Świetny fachowiec, idealnie stawia diagnozy, wszechstronny lekarz, zawsze empatyczna i pomocna. Dziękuję Pani doktor

Opinia dodana przez: matylda

dr hab. n. med. Tomasz Koszutski

Urolog dziecięcy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Medyczne Centrum Leczenia Dziecka i Rodziny Spółka Cywilna"
Wrocławska 40
Katowice

Najlepszy specjalista jakiego znam, wyważony, spokojny i zdecydowany. Wiedza super, podejście też . Godny polecenia .

Opinia dodana przez: barbara

dr n. med. Artur Pietrusa

Angelius
Fabryczna 13d
Katowice

Doktor Artur Pietrusa to wybitny,pełen profesjonalizmu lekarz,oddany pacjentowi,bardzo życzliwy,rzeczowy i zaangażowany w leczenie pacjentów.Podczas wizyt wysłucha doradzi,doda otuchy i uspokoi.Trafiłem do Pana Doktora z bardzo rozległym nowotworem nerki.Z wcześniejszych konsultacji wynikało że guz jest nieoperacyjny.Doktor Pietrusa jako jedyny,podjął się tak trudnej operacji,dzięki temu żyję .Był ze mną od diagnozy ,przy operacji i po operacji.Z całego serca szczerze polecam Pana Doktora jako wyśmienitego chirurga i wspaniałego człowieka.
Dziękuję Panie Doktorze
Andrzej

Opinia dodana przez: Andrzej

dr n. med. Jan Kawecki

pl. Wolności 1
Katowice

lekarz bardzo dobry,konkretny,bardzo oddany pacjentowi,polecam,pomogl mi w chorobie gdzie przez 6 lat chodzilam do innych urologow i nikt nie potrafil mi pomoc a dolegliwosci mialam coraz wieksze ,ktos polecil mi pana dr.i pan dr. skierowal mnie na malo znany zabieg i przez dwa lata mam spokoj z dolegliwosciami,moge normalnie zyc co wczesniej bylo nie mozliwe ,bardzo go polecam:):):)

Opinia dodana przez: malgosia