warszawa

Sortuj
Najbliższy termin: jutro o 19:30 # 3

dr Andrzej Berman

Chirurg ogólny   (+1 więcej)

ul. Spokojna 5

Świetny lekarz i świetna placówka w której przyjmuje (Medispace - chyba od Spece ;)
Dokładnie tłumaczy chorobę i możliwości leczenia. ...

Dokładnie tłumaczy chorobę i możliwości leczenia. Dziękuję i tak samo jak poprzednik - szacunek za kompleksowe podejście.

Opinia dodana przez: Jan Nowak
Najbliższy termin: 27 Wrz o 18:40 # 5

dr Kamil Zalewski

ul. Spokojna 5

Doktor Zalewski to prawdziwy profesjonalista, a do tego bardzo miły człowiek. Więcej takich lekarzy!

Najbliższy termin: 28 Wrz o 12:00 # 7

dr n. med. Krzysztof Ostrowski

Chirurg naczyniowy   (+4 więcej)

ul. Spokojna 5

Godny polecenia. Cierpliwy, kompetentny, odważny - w dobrym tegobsłow znaczeniu. Potrafi wyjść z konwenansów gdy chodzi o dobro pacjenta

Opinia dodana przez: Aneta
Najbliższy termin: 28 Wrz o 16:00 # 8

dr Zuzanna Rymarczyk

Diabetolog   (+1 więcej)

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobra lekarka , miła i uprzejma dla pacjenta , bardzo profesjonalna . lekarz ze wszech miar godna polecenia innym pacjentom

Opinia dodana przez: Stanisław
Najbliższy termin: 29 Wrz o 13:20 # 9

dr hab. n. med. Michał Wszoła

Chirurg ogólny   (+3 więcej)

ul. Spokojna 5

Bardzo dobry fachowiec. Jestem bardzo zadowolony z wizyty u lekarza. Dokładnie wytłumaczył mi mój stan i jak należy dalej postępować. Po wizycie jestem dobrej myśli.