warszawa

Najbliższy termin: 1 Cze o 17:00 # 1

dr n. med. Piotr Bednarski

Chirurg ogólny

Medycyna Dąb Warszawa
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)

Drogie Panie, gorąco polecam doktora Bednarskiego, rzeczowy i konkretny chirurg.
Wykonał USG, wszystko wytłumaczył, przedstawił dokładnie co dalej,

Wykonał USG, wszystko wytłumaczył, przedstawił dokładnie co dalej,
bez straszenia jak zrobił to poprzedni lekarz.
Nawet nie przypuszczałam, że z moim charakterem wyjdę z gabinetu spokojna.
Gdyby nie doktor Bednarski miałabym niepotrzebnie zabieg chirurgiczny piersi czyli standardowe wycięcie,
pewnie nawet w ramach NFZ bo to jedyna forma na, która nie trzeba długo czekać.
Niestety na biopsje mammotomiczną na NFZ czeka się około 8 miesięcy
bo ten akurat zabieg jest niechętnie refundowany. Zdecydowałam się go zrobić prywatnie,
nie żałuje ani przez chwilę. Miałam dużo szczęścia, że trafiłam na takiego specjalistę od chorób piersi.
Serdecznie polecam z czystym sumieniem.

Opinia dodana przez: Beata

dr Andrzej Berman

Chirurg ogólny   (+1 więcej)

Średnia ocen: 5/5

Świetny lekarz i świetna placówka w której przyjmuje (Medispace - chyba od Spece ;)
Dokładnie tłumaczy chorobę i możliwości leczenia. ...

Dokładnie tłumaczy chorobę i możliwości leczenia. Dziękuję i tak samo jak poprzednik - szacunek za kompleksowe podejście.

Opinia dodana przez: Jan Nowak

dr Kamil Zalewski

Średnia ocen: 5/5

Bardzo polecam Pana doktora - bardzo miła i przede wszystkim profesjonalna wizyta. Wszystko wyjaśnione w sposób zrozumiały dla pacjenta.

dr Zuzanna Rymarczyk

Diabetolog   (+1 więcej)

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobra lekarka , miła i uprzejma dla pacjenta , bardzo profesjonalna . lekarz ze wszech miar godna polecenia innym pacjentom

Opinia dodana przez: Stanisław

dr hab. n. med. Michał Wszoła

Chirurg ogólny   (+3 więcej)

ul. Spokojna 5

Bardzo dobry fachowiec. Jestem bardzo zadowolony z wizyty u lekarza. Dokładnie wytłumaczył mi mój stan i jak należy dalej postępować. Po wizycie jestem dobrej myśli.

dr n. med. Jacek Czelej

Homeopata   (+1 więcej)

Gabinet Lekarski
ul. Dickensa 7 m 83

Moje dzieci miały problem z obniżoną odpornością oraz alergiami. Często chorowały: syn, infekcje bakteryjne, wirusy, córka zapalenie krtani. Oboje są po rocznych wizytach u Pana Doktora. Dziękujemy. Na dziś jesteśmy na dobrej drodze do sukcesu. Antybiotyki? ostatnie 2 lata temu i to na siłę przez lekarza POZ wciskane. Pan doktor, udziela też konsultacji telefonicznych, gdy pojawiają się jakieś podbramkowe sytuacje. Szczerze polecamy doktora i wiemy, że możemy zawsze liczyć na JEgo wsparcie. Wizyty, też nie należą do najdroższych.

Opinia dodana przez: Mariusz