wieluń

Jadwiga Kucharczyk-Magiera

Neonatolog   (+1 więcej)

Częstochowska 33

Średnia ocen: 5/5

Bardzo sympatyczna Pani Doktor, spokojnie wszystko wytlumaczy, porozmawia, ma podejscie do dzieci, skuteczna w leczeniu i serdecznie polecam!

lekarz Janusz Patryn

Chirurg ogólny

Im. Zygmunta Patryna

Średnia ocen: 5/5

Lekarz godny polecenia. Świetne podejście do pacjenta i ogromna wiedza medyczna. Polecam wszystkim, którzy potrzebują pomocy chirurga.

mgr Izabela Nowak

Psycholog   (+2 więcej)

Prywatny Gabinet Izabela Nowak Wieluń
Os. Armii Krajowej 16, I piętro

Średnia ocen: 5/5

Z całego serca pragnę polecić Panią Izę dla osób, które potrzebują pomocy oraz wsparcia, zwłaszcza podczas trudnych przeżyć i wydarzeń w swoim życiu, ponieważ Pani Iza jest osobą niezwykle zaangażowaną w sprawy swojego pacjenta, do których podchodzi zawsze, bez wyjątku z ogromnym ciepłem i otwartością. Pani Iza bardzo mi pomogła w niezwykle trudnym momencie mojego życia, pozwoliła mi spojrzeć na wiele spraw z nowej perspektywy, dając mi od siebie ogromnie wiele siły i osobistej empatii. Pani Iza nigdy we mnie nie zwątpiła, wręcz przeciwnie, okazała mi wiele troski oraz zrozumienia nawet w chwili, kiedy ja sama zwątpiłam w siebie najbardziej i za to jestem Pani Izie ogromnie wdzięczna. Pani Iza była dla mnie prawdziwa ostoją i cieszę się, że miałam przyjemność poznać Panią psycholog, ponieważ jest niezwykle szlachetnym i dobrym człowiekiem, który potrafi słuchać i zrozumieć potrzeby swoich pacjentów i nigdy nie pozostaje wobec ich losów obojętna. Zawsze pomocna, pełna wiary, szczerego uśmiechu i chęci, aby pomóc drugiemu człowiekowi i nie zostawić go samego w potrzebie. Podczas wspólnej pracy nad moim problemem, zawsze czułam, że mogę liczyć na Panią psycholog i otrzymywałam z jej strony prawdziwe, bezcenne wsparcie, dlatego w obecności Pani Izy zawsze czułam się bezpiecznie i dobrze, przede wszystkim dlatego, że na pierwszym miejscu stawiała zawsze dobro swojego pacjenta.

Jeszcze raz bardzo dziękuję za okazaną pomoc.

Opinia dodana przez: Jowita

Beata Tomasik

Psycholog

MEDYK

Średnia ocen: 5/5

Mogę z czystym sumieniem polecić Panią Beatę. Osoba bardzo kompetentna, która potrafi słuchać i indywidualnie podejść do każdego pacjenta. Jest bardzo życzliwa, miła i bardzo pomocna w rozwiązywaniu osobistych problemów.

dr ElŻbieta Bieńkowska

Pulmonolog

Oddział Gruźlicy i Chorób Płuc - Szpital
Szpitalna 16, 98-300, Wieluń

Średnia ocen: 5/5

Bardzo polecam panią Doktor Elżbietę! Przesympatyczna osoba, bardzo życiowa, kompetenta, odpowiada szczegółowo na każde pytanie. Dzięki niej jestem zdrowa. Wizyty u niej to przyjemność, w dodatku ma piękną córką!

Opinia dodana przez: Marta

lekarz Danuta Jędrzejczyk

Pediatra

Joanny Żubr 3

Średnia ocen: 5/5

Polecam bardzo dobry pediatra leczyła mnie w dzieciństwie, a teraz moją córkę! Polecam!

lekarz Sylwia Polewiak

Poddent
ul. Głowackiego

Średnia ocen: 5/5

Bardzo miła i uprzejma pani stomatolog,widać że zna sie na tym co robi. Polecam wszystkim.Od dziś nie boje sie borowania nawet bez znieczulenia :-)

lekarz Rafał Kozłowski

Urolog

NZOZ HIPOKRATES
Kolejowa 6

Średnia ocen: 5/5

Polecam,bardzo dobry lekarz!Uprzejmy ,kompetentny,życzliwy.Wszystko wytłumaczy bez pośpiechu.Dzięki niemu mam spokój z kamieniem w nerce.

Opinia dodana przez: Pacientka

lekarz Maciej Hilczer

Endokrynolog   (+1 więcej)

Przychodnia
Joanny Żubr 30

Średnia ocen: 5/5

cudowny - myślący przyjaciel brzdąców. kazda strapiona i czesto pozostawiona samej sobie matka/ babcia/ chorego dziecka wie/ bedzie widziala co za tym stwierdzeniem idzie.

Opinia dodana przez: Mama/babcia

lekarz Beata Miaśkiewicz

Przychodnia Lekarzy Specjalistów SANMED
Wojska Polskiego 2

Średnia ocen: 5/5

Pani doktor operowała mnie w Kajetanach. Ogromna wiedza, a zarazem wielka kultura osobista. Cierpliwa i wyrozumiała dla przestraszonych własną chorobą pacjentów. Tuż przed operacją rozmawia osobiście i stara się przygotować psychicznie pacjenta do operacji. To działa! Operuje znakomicie. Przed wypisaniem ze szpitala dokładnie i rzeczowo tłumaczy, co wolno, a czego nie, żeby wrócić do zdrowia. Życzyłbym całej polskiej służbie zdrowia takich lekarzy.

Opinia dodana przez: Krzysztof