Lekarze Żory

lek. dent. Bartłomiej Makowski

lek. dent. Bartłomiej Makowski

Bałdyka 14
44-240 Żory

Super lekarz mega fajne podejście moja 3 letnia córka była bardzo zestresowana i inni lekarze poddawali się i polecili nam nawet (usypianie i leczenie) ale trafiłam na Pana Bartka rewelacja najważniejsze że Pan Bartek poświęcił nam czas i super podszedł do mojej córki ona się go nie bała i to najważniejsze, ząbki zrobione i pyta już o kolejną wizytę :) gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Joanna
{'id': 22335, 'name': u'\u017bory'} Psycholog
                                       mgr Hanna Polak-Zając

mgr Hanna Polak-Zając

Psycholog, Psychoterapeuta

Pracownia Psychoterapii i Twórczego Życia "Feniks"
ul. Główna 90 B
44-249 Żory

Pani Hania to niesamowita terapeutka, zangażowana w proces terapii, profesjonalna i posiada ogromną wiedzę, z indywidualnym podejściem. Dzięki niej zrobiłam ogromny progres i jakość mojego życia znacząco się poprawiła..mogę (mimo choroby) pracować, rozwijać swoje zainteresowania i spełniać się jako żona i matka. Będę jej wdzięczna do końcach życia ponieważ uporządkowałam u niej swoją przeszłość i pomogła mi znaleźć w sobie narzędzia do walki z chorobą i swoimi ograniczeniami...
Opinia dodana przez: Pacjentka

dr n. med. Daniela Ferda - Lewińska

Śląskie Centrum Leczenia Oczu
Okrężna 11
44-240 Żory

W lipcu przebywałem na oddziale okulistyki z powodu odwarstwienia siatkówki z przedarciem i zajęciem plamki żółtej. Operację wykonywała mi Pani doktor Daniela Ferda- Lewińska.Pani doktor to oaza spokoju, cierpliwości, ciepła o wysokich kwalifikacjach zawodowych i uroku osobistym.Jeśli będziecie mieć szczęście tak jak ja, i traficie pod skrzydła tego lekarza to możecie być spokojni już nic złego Wam się nie przydarzy.Dodam, że operowane oko było w bardzo słabej kondycji zaniedbane przez ...
Opinia dodana przez: Zdzisław

dr Rafał Kuczera

Urolog

Kuczera Rafał specjalista urolog FEBU
Promienna 1
Żory

Pan Doktor Kuczera jest wspaniałym Lekarzem i Człowiekiem. Uratował mnie od raka i jego groźnych przerzutów. Jestem młodym, żonatym, bezdzietnym - choć bardzo pragnącym zostać ojcem - 37-letnim mężczyzną. I kompletnym dla mnie zaskoczeniem, szokiem było to,gdy dowiedziałem się, że mam guza na lewym jądrze. Przyszedłem przecież tylko na zwykłe sprawdzenie, czy nie mam jakichś żylaków, co poradziła mi ginekolog mojej Żony. Pan Doktor jednak szybko się zorientował w czym ...
Opinia dodana przez: Przemko

lek. dent. Mateusz Frelich

Stomatologia zachowawcza

Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne
św. Stanisława 22
44-240 Żory

Dziecko zostało umówione do ortodonty. Przyjechaliśmy na wizytę. Przyjął nas bardzo młody lekarz, który jak się okazało nie był ortodontą. Nikt nas o tym nie poinformował. Córka wiele lat ciężko chorowała. Ma dość wizyt u lekarzy. Każde spotkanie bardzo źle znosi. Trzeba umówić kolejną wizytę i kolejny raz przyjeżdżać. Brak profesjonalizmu. Pomoc stomatologiczna była bardzo miła. Empatii, a przede wszystkim wiedzy zabrakło lekarzowi. Musiał wykonać zdjęcie, aby zobaczyć czy córka ...
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Mariusz Filipek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczna Przychodnia Lekarsko-Stomatologiczna s. c. "ComfortMed"
ulica Wspólna 12
44-240 Żory

Jedyny dentysta, któremu ufam. Trzech dentystów zachwycało się tym jak książkowo zrobił mi kanałowe w szóstce, na ten moment tylko jemu jestem w stanie powierzyć moje problematyczne zęby. Pan doktor ma czarny humor (akurat ja bardzo lubię) więc osoby bardziej "wrażliwe" niech nie mają uprzedzeń, bo to naprawdę świetny dentysta.
Opinia dodana przez: Klaudia

dr Marek Zuber

Anestezjolog

Klinika Chirurgii Endoskopowej Sp.z o.o.- PORADNIE
Bankowa 2
44-240 Żory

Rzeczowy, konkretny specjalista. Wytłumaczył, odpowiedział cierpliwie na zadane pytania (i to z uśmiechem na twarzy:). Mniej się przy nim bałam. Przy znieczuleniu mówił co będzie w danej chwili robił...profesjonalne i życzliwe podejście do pacjenta. Dziękuję
{'id': 22335, 'name': u'\u017bory'} Stomatolog
                                       lek. dent. Artur Woźniak

lek. dent. Artur Woźniak

Stomatologia WOŹNIAK - stomatologia mikroskopowa, implanty, medycyna estetyczna
Osiedle Księcia Władysława 27
Żory

Polecam gabinet stomatologiczny Favedent, leczyłem zęby kanałowo pod mikroskopem, dr Woźniak dokładnie wytłumaczył mi na czym będzie polegało leczenie. Uratował mojego zęba, bardzo dziekuję calemu zespołowi.

lekarz Marek Maciej

ulica Bankowa 4
44-240 Żory

Doktor ma ogromną wiedzę. Cierpliwie tłumaczy medyczne zawiłości i odpowiada na wszelkie pytania dotyczące zabiegu. Ma dobre podejście do pacjenta. Jest życzliwy, uprzejmy i bardzo troszczy się o swoich pacjentów.

lek. med. Nikodem Przybyłko

Neurochirurg

Bursztynowa 1
44-240 Żory

Pierwszy raz byłam u pana doktora. Wizyta przebiegł profesjonalnie i sympatycznie.Przeanalizował mój rezonans i postawił diagnozę .Lekarz znający się na swojej pracy .Dlatego zdecydowałam się być zoperowana przez pana doktora .Bardzo polecam dr.Nikodema Przybyłko .
Opinia dodana przez: Marlena

lekarz Jacek Machalica

Szpital Miejski w Żorach
Dąbrowskiego 20
44-240 Żory

Super specjalista. Bardzo uprzejmy lekarz odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku.Po jego operacji żylaków prawej nogi w 2018 r ani śladu po zabiegu.
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Aleksander Ilski

NZOZ SONOMEDICO
Centralna 23b/1
44-240 Żory

Wspaniały lekarz. Byliśmy u niego z mężem na badaniach prenatalnych. Wszystko wyjaśniał, wszystko dokładnie pokazywał. Dawno nie miałam styczności z tak profesjonalnym podejściem w stosunku do mnie, jak i do męża. Polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Kinga

lekarz Marzena Selańska

Astrów 14
44-240 Żory

Bardzo dobry to za malo! Pani Doktor jest z powolania. Jest osobą bardzo milą i przyjemną. Zawsze usmiechnieta i chetna do rozmowy, odpowiada na kazde zadane pytanie bez poczucia ze nie masz prawa o nic zapytac. Jest okulistka skuteczna i bardzo dokladna oraz bardzo delikatna przy robieniu badan. Dlugo szukalam okulisty i bardzo sie ciesze, ze wlasnie trafilam do tego gabinetu. Serdecznie polecam Pania Doktor
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Magdalena Strzałka-Lech

ulica Wodzisławska 128
44-240 Żory

Bardzo kompetentna Pani doktor, dokłądnie tłumaczy i wyjasnia zawiłości stomatologiczne, bardzo miła i uprzejma, zresztą jak cały zespół Dentam Stomatologia. Polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: magdi

lek. dent. Jakub Chabierski

Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne
św. Stanisława 22
44-240 Żory

Jako były dentofob polecam dr. Jakuba. Zabija spokojem, przed każdym leczeniem proces jest dokładnie wytłumaczony i przeprowadzony profesjonalnie. Co ważne, w przypadku osób z wysokim progiem bólu - nie kłamie że nie będzie boleć. Dokłada starań by było bezboleśnie no ale jak wiadomo nie wszędzie da sie ominąć ból. Połączenie takiego lekarza z profesjonalnym sprzętem ( laser, the wand etc. ) sprawia że chętniej się go odwiedzam i wiem że ...
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Justyna Janczukiewicz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Medyk" sp. z o.o.
ulica Władysława 27
44-240 Żory

Jestem pacjentką Pani Justyny od kilku lat i niezależnie od etapu mojego życia byłam objęta profesjonalną opieką ginekologiczną. Wizyta zawsze przebiega w swobodnej atomsferze. Choć terminy wizyt są odległe, jest to zrozumiałe ze względu na to, że Pani doktor jest jedna i się nie rozdwoi. Ubolewam tylko nad tym, że Pani doktor nie pracuje w żadnym szpitalu :(.
Opinia dodana przez: MS

Aleksandra Lamparska-Warchalska

Psychiatra dziecięcy

Ośrodek Medyczno-Terapeutyczny "Syriusz"
aleja Wojska Polskiego 3c
Żory

Byłam z córką na wizycie u pani doktor i jestem bardzo zadowolona. Zadaje fachowe pytnia dotyczące problemów dziecka, nie stawia pochopnie diagnozy ale też nie odsyła na wieczne nigdy. Od razu proponuje co dalej robić, gdzie znaleźć terapię, jakie formalności załatwić. My dostałyśmy diagnozę po drugiem spotkaniu chociaż wcześniej byłam z córką u kilku psychologów i innego psychiatry i usłyszałam, że mam rozpuszczone dziecko. Po raz pierwszy mogłam z kimś ...
Doskonała, niedroga i niesamowicie fachowa Pani Doktor, która ma ogromne pojecie o stomatologii i leczeniu.

lekarz Mustafa Al-Abssi

NZOZ "Eskulap" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica 700-lecia PU 15
44-240 Żory

Polecam w 100%. Pełen profesjonalizm. Podejście do pacjenta na medal. Lekarz z powołania. Dziękuję za poświęcony mi czas i wyjaśnienia.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Michał Holecki

Główna 64 A
44-240 Żory

Pan profesor to specjalista z najwyższej półki. Ma szeroką wiedzę nawet przy rzadkich genetycznych przypadłościach, a przy tym zachowuje wszystkie cechy człowieka poczciwego. Ewenement. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Michał