Lekarze Żywiec

Onkolog

Szpital Żywiec
Pola Lisickich 80
34-300 Żywiec

Najlepszy lekarz jakiego znam!! Leczy mnie od ponad dwóch lat i dzięki doktorowi wracam do zdrowia!! Nie mogę zrozumieć opinii napisanej przez Anonima, wg mnie ktoś robi doktorowi na złość. Najlepszym dowodem jest to, że pisząc negatywną opinie nie podaje nawet swojego imienia. Ja z całego serca polecam Pana doktora. Jestem starszą osobą i miałam już doczynienia z wieloma lekarzami, ale żaden nie był tak wspaniały jak dr. Rafał!!
Opinia dodana przez: Danuta
{'id': 29152, 'name': u'\u017bywiec'} Chirurg stomatolog
                                       lek. dent. Agnieszka Nieścieronek

lek. dent. Agnieszka Nieścieronek

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Dental-Care Sp.j. Agnieszka Nieścieronek
ul. PCK 4 (obok Urzędu Skarbowego)
Żywiec

Od jakiegoś czasu leczę się w Dental-Care i jestem bardzo zadowolona. Pani Agnieszka to był trzeci stomatolog, do którego trafiłam. Miałam problemy z jednym z zębów – rozwinięty stan zapalny, ból nie do wytrzymania. Ale nie to było najgorsze. Lekarze, z którymi konsultowałam się wcześniej chcieli usunąć zęba twierdząc, że próchnica jest zbyt zaawansowana a szanse na powodzenie leczenia niewielkie. Z racji, że w pracy mam kontakt z klientem, nie ...
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Marek Szewczyk

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Prywatny Gabinet Chirurgiczny Chirurgii ogólnej i Naczyniowej Marek Szewczyk
Żeromskiego 2
34-300 Żywiec

Jest dobry w swoim fachu,sympatyczny,rzeczowy w stosunku do pacjenta, wszystko spokojnie wytłumaczy,po wyjściu z gabinetu człowiek czuje się lżejszy o parę kilo,problem choroby nie jest taki straszny.Serdecznie polecam,zawsze przyjmie pacjenta nigdy nie puści chorego z kwitkiem,taki współczesny"JUDYM".
Opinia dodana przez: Bogumiła

lekarz Rafał Pach

Południowa 19/28
34-300 Żywiec

Mam wielkie doświadczenie z lekarzami. Ale tego doświadczonego i empatycznego zarówno sympatycznego pana doktora będę pamiętać długo. Po operacji mimo dużo pracy i obowiązków mi pan doktor poświęcił czas by wszystko wytłumaczyl. To rzadko się zdarza. I był miły u tego i nie wkurzony, że mu matka zawraca głowę rano na oddziale. Jestem pod wrażeniem. Lekarz bez emocji to sztuczna inteligencja. Pan doktor reprezentuje tą grupę lekarzy,dla których człowiek jest ...
Opinia dodana przez: Anonym
Polecam wszystkim zainteresowanym osobom które mają problem z kręgosłupem.To jest DOKTOR i MISTRZ w swoim fachu,i posiada jeszcze serce anioła.P.doktorze bardzo dziękuję za operacje i za opiekę oraz dziękuję całemu personelowi medycznemu.Wdzięczny pacjent Wiesław M.
Opinia dodana przez: Wiesław

lekarz Barbara Dudka-Żyrek

Radiolog

Pracownia RTG-USG lek.med. Barbara Dudka-Żyrek
Żywiec, ul. Garbarska 3
34-300 Żywiec

Wspaniały lekarz oraz człowiek, badania wykonywane są w sposób niezwykle dokładny z najwyższą rzetelnością. Naprawdę polecam w 100. procentach.

lek. dent. Joanna, Kasprzak-Ruśniak

NZOZ "Romadent"
Południowa 23/1
34-300 Żywiec

Bardzo poztywna, z indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. Mimo młodego wieku jej wiedza jest na wysokim poziomie

lekarz Dariusz Gach

Szpital Powiatowy
Sienkiewicza 52
34-300 Żywiec

Lekarz o serdecznym, przyjaznym i ciepłym usposobieniu. Pracowity i profesjonalny. Z sercem i szacunkiem do drugiego człowieka. Polecam w 100%.
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Zuzanna Żaczek

Anestezjolog, Pediatra

os. Młodych 14 lok. 58
34-300 Żywiec

Profesjonalista i wspaniały lekarz. Pani doktor wraz z całym zespołem uratowała naszego synka. Swoim podejściem niejednokrotnie podtrzymywała nas na duchu. Informowała o wszystkim, potrafiła w bardzo ludzki sposób przekazać nawet te złe informacje. Dzięki Pani doktor czułam że mój synek ma najlepszą opiekę szczególnie w sytuacji gdzie nie mogłam być przy nim z powodu pandemii. Jesteśmy bardzo wdzięczni za opiekę. Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku. Rodzice Wojtusia.
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Wojciech Kabiesz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MAGDENS"
Leśnianka 127
34-300 Żywiec

Profesjonalista na najwyższym poziomie, dbałość o pacjentów przed jak i po zabiegu,czujesz że jesteś pod opieką,rozmowy bez pośpiechu z wzajemnym zrozumieniem, jestem po zabiegu na jelicie grubym wykonanym metodą laparoskopową blizny prawie nie widoczne wszystko się goi jak należy, polecam Pana chirurga z czystym sumieniem,I dziękuję za leczenie,Pozdrawiam Pana serdecznie.
Opinia dodana przez: Andrzej

Halina Frymorgen

Reumatolog

ndywidualna specjalistyczna praktyka lekarska.
34-300 Żywiec

Jestem bardzo zadowolona. Polecam Polecam Super profesjonalistka. Uprzejma,godna polecenia,super tłumaczy poszczególne etapy leczenia,ma po prostu czas dla pacjenta.
Opinia dodana przez: Gosia

lekarz Ewa Beyga

Niepubliczny Stomatologiczny Zakład Opieki Zdrowotnej "EWADENT" S.C.
Wesoła 7
34-300 Żywiec

Pani doktor jest kompetentną , komunikatywną osobą .Leczymy z córka zęby od paru lat , jesteśmy bardzo zadowolone . Wybielałam również zęby dwukrotnie w odstępie roku , efekt bardzo dobry z zachowaniem naturalnego koloru bez efektu przesadnie białych sztucznych zębów . Godny polecenia fachowiec .

lekarz Marek Beyga

Niepubliczny Stomatologiczny Zakład Opieki Zdrowotnej "EWADENT" S.C.
Wesoła 7
34-300 Żywiec

Bardzo dobry fachowiec , miły i sympatyczny , efekty leczenia zadowalające . Gorąco polecam .

lekarz Anna Skórka-Janik

Otolaryngolog

os. Młodych 14 lok. 58
34-300 Żywiec

Lekarz z powołania, profesjonalizm, delikatność podejścia do pacjenta, staranność wykonywania zabiegu.

Wiesław Buś

Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczny Wiesław Buś
34-300 Żywiec

Świetny lekarz, miły, sympatyczny, słucha pacjentki, wszystko zawsze wytłumaczy i traktuje każdą pacjentkę bardzo indywidualnie.

lekarz Krystyna Kapusta-Mijal

Neurolog dziecięcy, Pediatra

"MEDICUS" s. c. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica Dworcowa 22
34-300 Żywiec

pani doktor godna polecenia nie znam lepszego a przewinelo sie ich kilku. pani doktor zawsze wykazuje sie kompetencja
Opinia dodana przez: monika

lekarz Iwona Kubica

Indywidualna praktyka lekarska
ul. Kilińskiego 16
34-300 Żywiec

Profesionalnie wykonane zabiegi. Przyjemna atmosfera. Jestem bardzo zadowolona z rezultatu i bardzo wszystkim polecam.
Opinia dodana przez: Danuta G

lek. dent. Lidia Gazda-Powojewska

Dział Pomocy Doraźnej
Żeromskiego 7
34-300 Żywiec

Polecam Panią Doktor! Świetny stomatolog, miła atmosfera i pełen profesjonalizm w wykonywanej pracy!

lekarz Maciej Król

Spomed
Żywiec

Pan doktor jest niesamowity. Operował mnie dwa razy. Dzięki niemu jestem w pełni sprawna. To prawdziwy fachowiec. Ma ogromną wiedzę, umiejętności i niesamowite podejście do pacjenta. Nigdy nie zostawił mnie w potrzebie! To lekarz z powołania. Polecam wszystkim z całego serca.
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Stanisław, Hrapkowicz

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Przychodnia stomatologiczna
plac Mariacki 3
34-300 Żywiec

Anioł, nie człowiek! Pan doktor od początku towarzyszy mojemu tacie w chorobie onkologicznej i wszyscy jesteśmy pod wrażeniem tego, jak bardzo jest troskliwy, zaangażowany i pomocny. Mimo nawału pracy doktor Hrapkowicz zawsze odbiera telefon (lub szybko oddzwania), ba - nawet sam prosi, aby na bieżąco go informować. To lekarz, który nie tylko doskonale zna się na swoim trudnym fachu, ale i któremu można w pełni zaufać. Dziękujemy, Panie Doktorze!!! Grzegorz ...
Opinia dodana przez: Magdalena