Lekarze Neonatolog

Jest wyrozumiała icierpliwa.kompetentna.

Waldemar Koronkiewicz

Koszalin

Wspaniały lekarz, bardzo spokojnie podchodzi do małego pacjenta, ma świetne podejście do dziecka, jest dokładny i drobiazgowy. Bardzo angażuje się w leczenie- był dostępny telefonicznie i osobiście nawet w weekend (u dla małej stałej pacjentki:)). Ja bardzo polecam. Wizyty prywatne.
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Maria Gudyka-Piórkowska

Sienkiewicza 30
05-120 Legionowo

Wg mnie to trzeba mieć zdrowie i gruby portfel, żeby leczyć się u "dr" Marii Gudyki-Piórkowskiej. Trafiłam do niej pierwszy raz (i ostatni, jesteśmy nowi w Legionowie) w czw - córka miała katar i lekko pokasływała, dostałam cały sznur syropków i psikaczy do nosa (bagatela 120zł) dodatkowo zleciła badanie na wit D (85zł), bo niby nogi są krzywe (wynik ok). We wt ponowna wizyta tym razem stwierdziła ze już jest ...
Opinia dodana przez: Olga

lekarz Genowefa Szkudlarek

Lekarz rodzinny, Neonatolog

Przychodnia
Aleja Pokoju 7
98-200 Sieradz

Nie ma lepszej Pani doktor, ma moje pełne zaufanie. Diagnozy trafne, leczenie skuteczne. Antybiotyk tylko w uzasadnionych przypadkach. Każdemu życzę takiego lekarza!

lekarz Jarosław Szczurek

Piłsudskiego 18a
Olkusz

Bardzo dobry lekarz, odpowiada na wszystkie pytania, ma dobre podejście do dzieci.Prawdziwy lekarz z powołania.
Opinia dodana przez: Paweł
Dzięki Pani ordynator i jej oddziałowi moja córeczka żyje z pozdrowieniami mama małej Oleńki

lekarz Elżbieta Czarzasta

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ELAMED Leszek Żebryk
ulica Kolonijna 2
80-680 Gdańsk

2014 lato - terapia neuralna oraz leki homeopatyczne sprawily ze chodze bez bolu i ogolny stan zdrowia sie poprawil. 2015 lato - powtorzenie kuracji. Super. Polecam.
Opinia dodana przez: Leokadia

lekarz Halina Rudzińska

Nowe Jaroszowice 11
59-700 Bolesławiec

Jako dziecko byłem leczony przez panią doktor i moje dzieci leczą się u pani doktor. Serdecznie polecam panią doktor.

mgr Jolanta Szeląg

Lekarz rodzinny, Neonatolog

NZOZ Centrum Fizjoterapii "Ośrodek Zdrowia" w Kruszwicy
Rybacka 20
88-150 Kruszwica

Pani doktor Szeląg jest bardzo dobrym lekarze ,to że mało mówi nie znaczy, że jest złym lekarzem ma po prostu taki styl ale diagnozuje poprawnie .Moje dzieci chodziły do niej wiele lat i to właśnie doktor Szeląg nie raz im pomogła. To jest najlepszy lekarz w przychodni na ul.Rybackiej.Polecam wszystkim rodzicom Panią doktor.

lekarz Henryka Bona

dr. Maja 7a
83-200 Starogard Gdański

Nie polecam.Stwierdzenie lekarza ze nie jest maszyna swiadczy o nie kompetencji lekarza i zlym podejsciem.
Opinia dodana przez: Emil

lekarz Maria Kiersnowska

Pułaskiego 1 lok. 10
26-110 Skarżysko-Kamienna

Poszłam do p. dr z niemowlęciem. Dziecko dostało wysypki na twarzy, a na uszkach pojawiły się strupki. P. dr już na początku wizyty "naskoczyła" na mnie, że nie karmię dziecka tylko piersią, a dokarmiam mlekiem sztucznym. Nie dała mi dojść do słowa. Zamiast zająć się dzieckiem, skupiła się na mojej osobie. Była bardzo niemiła. Powiedziała, że to wina rodziców, tj. moja i męża. Nie podobało jej się, że rodziłam w ...
Opinia dodana przez: RADOSŁAW

lekarz Teresa Figarska-Biskup

Pediatra, Neonatolog

Prosta 13a
26-110 Skarżysko-Kamienna

Najlepsza Pani doktor jaką kiedykolwiek spotkałam!!! Bardzo dokładna!!! Jest na bieżąco ze wszystkimi informacjami!!! Sama zachęca do zadawania pytań. Rzeczowo i przejrzyście wyjaśnia wszystkie problemy i wątpliwości rodziców!!! Jest bardzo sympatyczna i miła dla dzieci i rodziców. LEKARZ Z POWOŁANIA!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Ilonkap23
Jestem zadowolona z wizyt i polecam panią doktor, widać że jest kompetentna w swojej dziedzinie, a ponadto niezwykle miła w kontakcie.

lekarz Krystyna Gębicka-Szczygieł

Specjalistyczna Praktyka Lekarska - choroby wewnętrzne i USG
Wilsona 60
44-190 Knurów

Polecam panią doktor jako matka trojga dzieci.Jest cierpliwa, miła i bardzo konkretna. Od dziesięciu lat mieszkam w innym mieście, jednak nie zdecydowałam się na innego pediatrę.

lekarz Dariusz Młodawski

Pediatra, Epidemiolog

Żeromskiego 28
29-100 Włoszczowa

Nie mam zastrzeżeń. Podejście do dziecka bez chamstwa, wszystko dokladnie wytłumaczone. Jestem zadowolona.

dr n. med. Janina Dwornikiewicz

Sucharskiego 10
88-100 Włocławek

Lekarz z wiloltnią praktyką i ogromną wiedzą. Pani doktor leczyła moje dzieci,a teraz wnuki. Zawsze skuteczie,dziekuję:)

lekarz Izabela Łebek

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Lębork

Nie polecam chyba ze ktoś chce nie potrzebnie się denerwować i słuchać jak to źle wszystko robi to przecież Pani dr wie najlepiej. Była to nasza pierwsza i ostatnia wizyta u tego lekarza w szpitalu w Leborku. Takich rzeczy naopowiadała ze miałam wrażenie ze moje 4 miesięczne dziecko to już wg pani dr zaraz powinno zacząć chłodzić bo niby tak jest w tyle za rówieśnikami wg niej . O dziwo ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Bożena Krzysztofowicz

ks. Indyka 6 lok. 79
33-101 Tarnów

wspaniały lekarz! pani doktor jest kompetentną, miłą osobą. jest naszym lekarzem od blisko 3 lat. idąc na wizyte do dr Krzysztofowicz wiem że poświęci mi tyle czasu ile będzie tego wymagała sytuacja, wytłumaczy. kieruje dziecko na badania a nie zgaduje co to za choroba naprawde polecam.

dr n. med. Marian Nawrot

ul. Marcinkowskiego 6 A
63-600 Kępno

Lekarz jeśli chodzi o zlecenie badan dziecku co do diagnozy ok ale jeśli chodzi o tlumaczenie w sumie jak się chce zapytać o coś albo powiedzieć coś to nie można bo gada jak nawiedzony ze chciało by się wojne zwojować ze nie myslec do przodu i wogole..... A wiadomo jak każda matka chce się jak najwięcej dowiedzieć o stanie swojego dziecka bo przecież lekarz jest od tego żeby wytłumaczył wszytko ...
Opinia dodana przez: Kinga

lekarz Grzegorz Kolanko

Cieszyńska 6
40-763 Katowice

Jedyny w swoim rodzaju. Bez najmniejszych wątpliwości najlepszy pediatra spośród wielu, których mieliśmy okazję poznać. Nie tylko kompetentny, z doskonałym podejściem do dzieci, ale też rzeczowy. Co więcej, to Lekarz, który nie zasypuje stertą leków, a te, które przepisuje dobiera z największą skrupulatnością dbając jednocześnie o kieszeń rodzica. Istotne jest także to, że jego opieka nie kończy się na rutynowej kontroli, ale dalszych zaleceniach pozwalających zwiększyć odporność dziecka i zminimalizować ...
Opinia dodana przez: Natalia