Lekarze Neurolog

Fantastyczny lekarz. Podejscie do pacjenta i rodziny wzorowe. Nie szczedzi czasu, wszystko dokładnie tłumaczy, lekarz z powołaniem. Wiedzialam, ze moja mama jest w dobrych rękach. Gdyby wszyscy lekarze byli jak dr Zbigniew Frycz, to mielibysmy najlepsza slużbe zdrowia. Pozdrawiam Pana doktora. Pacjentka ze Wzgórz.

dr n. med. Aleksandra Karbowniczek

Klinika Ruchu
ul. Biały Kamień 2
02-593 Warszawa

Będąc pacjentem Pani dr z przyjemnością się choruje. Bardzo rzadko spotyka się tak uprzejmych i sympatycznych lekarzy jednocześnie z taką wiedzą. Opinia moja jest wyjątkowo obiektywna i szczera. Prawdą jest, że 50% skuteczności leczenia jest podejście lekarza do pacjenta. Nastawienie psychiczne ma bardzo duże znaczenie w leczeniu człowieka.
Opinia dodana przez: Leszek

lekarz Janusz Szewczuk

pl. Stary Rynek 7 lok. 28
76-200 Słupsk

Najlepszy!!!:) Polecam!! Nie ma takiego drugiego. Dokladny, nie zbywa pacjenta i nie jest zachlanny. Wsrod lekarzy slupskich to rara avis
Opinia dodana przez: Demelza

lekarz Elżbieta Łabęcka

Mobilingua
Żory os. 700-lecia
44-240 Żory

Cudowny lekarz !!!!! Bardzo zaangażowana w poprawę zdrowia pacjenta. Jeśli coś wychodzi poza kompetencje Pani Doktor to szuka specjalisty i prowadzi do niego. Otóż mam nad reaktywny pęcherz i mam z tym ogromny problem. Będąc na turnusie rehabilitacyjnym w Czernichowie spotkałam się z Panią doktor Elżbietą Łabęcką a ona znalazła wyjście i znalazła mi lekarza z Eurokliniki w Bielsku Białej Dr Izabellę Sieradzką która wykonała zabieg naprawczy. Później kilkakrotnie rozmawiałam ...
Opinia dodana przez: Ludmiła

lekarz Dariusz Szabela

Fizjoterapeuta, Rehabilitant

Gabinety Lekarzy Specjalistów SALVE
Łódź ul. Andrzeja Struga 3
90-420 Łódź

Kompetentny lekarz, z poczuciem humoru, życzliwie podchodzący do pacjenta, na którego dobru mu rzeczywiście zależy.
Opinia dodana przez: M.
Bardzo miła i kompetentna Pani Doktor. Po krótkiej rozmowie telefonicznej ustaliliśmy bardzo szybki termin wizyty domowej. Mój prawie 80-letni ojciec został przebadany i wyjątkowo dobrze zdiagnozowany dzięki czemu natychmiast po wizycie został przyjęty do szpitala. Dzięki Pani doktor mojemu ojcu udało się uniknąć ciężkich powikłań i dochodzi do siebie. Polecam serdecznie wszystkim Panią doktor .
Opinia dodana przez: Krystian L. - Gliwice

dr Robert Chrzanowski

ul. Emaus
Kraków

Jestem po piuerwszej wizycie ,lekarz bardzo kompetentny i empatyczny ,poświęcił mi dużo czasu, mimo pełnego korytarza pacjentów,Obecnie czekam na termin operacji w szpitalu w Krakowie , jestem pełna nadzei iż ustapią moje dolegliwości ze strony kregosłupa szyjnego , które wykluczyły mnie obecnie z życia zawodowego.Specjalista godny polecenia!!!
Opinia dodana przez: agata

dr hab. n. med. Anna Potulska-Chromok

Neurolog

"Centrum Medyczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego"
Banacha 1a
02-097 Warszawa

Wspaniały lekarz, bardzo wrażliwy i wnikliwy. Gorąco polecam!

lekarz Jadwiga Waldek

POLMED
ulica Okulickiego 76
26-600 Radom

Dziękuję pani dr ze zyje bo to ona uratowała. Mi życie. Bylam w ciężkim. Stanie kiedy. Trafilam do pani dr mialam czste napady. Padaczki tracilam przytomność.. Polecam każdemu. Pania. Doktor. Jest najlepsza
Opinia dodana przez: Ela

lekarz Bogusława Hełminiak

Pabianicka 25
53-339 Wrocław

Zglosilam sie po porade w naglej sprawie. Zostalam milo przyjeta, poswiecono mi wystarczajaco czasu i wyjasniono w czym rzecz. Dostalam odpowiednie skierowania i leki. Jestem bardzo zadowolona.
Opinia dodana przez: Lidia

lekarz Elżbieta Tokarz-Kupczyk

ulica Marcelińska 6/1
60-801 Poznań

Najlepszy specjalista jakiego miałam przyjemność poznać. Pani dr jest nie tylko lekarzem, ale przede wszystkim wspaniałym człowiekiem. Pełna ciepła i chęci pomocy. Jako osoba przewlekle chora jestem wdzięczna, że trafiłam pod skrzydła pani dr. Dziękuję za wszystko.
Opinia dodana przez: Agnieszka Walocha

Sławomir Morawski

Neurolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ZDROWIE"
82-300 Elbląg

Świetny Lekarz naprawdę godny polecenia bardzo uprzejmy i pogodny. Lekarz z powołania oby jak najwięcej takich osób ! Jesteśmy bardzo zadowoleni razem z żoną i na pewno nie zmienimy Pana Morawskiego na żadnego innego lekarza :)
Opinia dodana przez: Piotr i Pamela

lekarz Tadeusz Góźdź

CERTUS
ul. Grunwaldzka 156 Poznań
60-309 Poznań

Bardzo dziękuję Panu Doktorowi za kompleksowe podejście; pacjent czuje się jak człowiek, a nie uciążliwy przypadek. Polecam.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Arkadiusz Grodecki

Neurolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Al-Ma-Med"
ulica 3-go Maja 1
37-700 Przemyśl

Bardzo dobry lekarz, odpowiedzialny, zna się na swojej pracy, odpowiednio zapisuje leki polecam z całą odpowiedzialnością
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Hanna Czuż

Zakład Opieki Zdrowotnej Nr 1
Nowy Świat 11C
15-453 Białystok

Lekarz godny polecenia. Miła, kompetentna z kompleksowym podejściem do pacjenta. Wytłumaczyła mi przyczynę problemy, z którym się zgłosiłam na wizytę. Pokazała nawet ćwiczenia, które powinnam wykonywać w domu żeby wzmocnić mięśnie przykręgosłupowe. Bez problemu dostałam skierowanie na rehabilitację. Byłam na kilku wizytach i za każdym razem byłam z nich zadowolona.

lekarz Joanna Grzesiewicz-Zarębska

ulica Kobierzyńska 67/23
30-363 Kraków

specjalista neurolog Pani Joanna Grzesiewicz-Zarębska jest wspaniałym Lekarzem bardzo komunikatywna rzetelna ma olbrzymia wiedzę ze zrozumieniem podchodzi do pacjenta wielki szacunek !!!
Opinia dodana przez: Barbara M.

lekarz Anna Jazienicka

Wesoła 7
58-100 Świdnica

Dr Anna Jazienicka to cudowny człowiek. Niezwykle ciepła, życzliwa, kontaktowa. Nigdy nie uważa, że pacjenta nie da się leczyć. Podejmuje się opieki nad osobami, które inni neurolodzy zakwalifikowali do opiki paliatywnej. Pani doktor wykazuje ogromną cierpliwość, chyba jako jedyna w ramach NFZ jeździ na wizyty domowe. Potrafi zjednać sympatię każdego z chorych. Zawsze służy radą i pomocą. Moją rodzinę wspiera od kilku lat w opiece nad chorą na Parkinsona, Alzheimera, ...
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Andrzej Maciejak

Śląska 12
59-500 Złotoryja

Lekarz godny polecenia, kompleksowe badania i diagnoza choroby. Potrafi wysłuchać pacjenta i pomaga w cierpieniu.
Opinia dodana przez: Ryszard
super pani doktor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

lekarz Bożena Toporska-Arendarska

Ośrodek Dializoterapii
Grunwaldzka 45
25-736 Kielce

Jestem niezwykle wdzięczna Pani neurolog Doktor Bożenie Toporskiej-Arendarskiej za uratowanie życia mojej Mamie. Empatia godna wszelkich zaszczytów. Kiedy zadzwoniłam do Pani Doktor - w sobotę 24 października 2020 roku (nadmieniam -co w tym kontekście- jest bardzo ważne- iż - ani ja, ani moja Mama nigdy nie byłyśmy pacjentkami Pani Doktor) i przedstawiłam niepokojąco nasilające się objawy choroby u mojej Mamy - Pani Doktor udzieliła mi profesjonalnej porady. Dzięki temu moja ...
Opinia dodana przez: Tatiana Kłosińska