Lekarze Neurolog

lekarz Agata Ściborowicz

ulica 3 Maja 16
38-500 Sanok

Bardzo dobry lekarz 23 lata temu zachorowałam ,przebywałam w szpitalu, 8 razy.....zawsze wierzyłam w pani doktor że mi pomoże.Miła osoba...to jej zawierzyłam blokady... jakie otrzymywałam tylko wykonywane przez pani doktor. To co dla mnie zrobiła dziękuje .....niczego w zamian nie sugerowała, a jeszcze dodawała przemiły uśmiech,Taką ją zapamiętałam. W tej chwili......choroba wróciła.....niesamowite bóle....staram się odszukać panią doktor ....może i teraz mi pomoże.....to najlepszy fachowiec, z wielkim doświadczeniem....takich lekarzy nam potrzeba
Opinia dodana przez: ANNA

lekarz Magdalena Piwowarska

Zakład Endoskopii
al. Aleje Jana Pawła II 10
22-400 Zamość

Pełna kompetencja i profesjonalizm. Tak oceniam. Oprócz tego empatia, a to dziś już rzadkość !! Dzięki !!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: piotr

lekarz Beata Cichacz-Kwiatkowska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarza Rodzinnego Uśmiech
ulica Różana 33
21-025 Niemce

Bardzo mila uprzejma życzliwa uśmiechnięta pani doktor wysłucha doradzi wytłumaczy dlatego polecam panią doktor bardzo serdecznie ja Małgorzata Skoczylas

lekarz Marlena Jalć-Sowała

Lekarz rodzinny, Neurolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej " VITAL "
ulica Dębowa 1
98-100 Łask

Bardzo miła Pani doktor . Cierpliwa, kompetentna, rzeczowa. Stawia trafne diagnozy. Widać, że stara się pomóc choremu pacjentowi Polecam .
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Dorota Bracha

ul. Piekarskiego 4/33
22-300 Krasnystaw

Z ręką na sercu polecam Panią Doktor! Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i zdolności. Bardzo konkretna kobieta. Wykonuje wszelkie niezbędne badania, trafnie stawia diagnozy. Jednym słowem - lekarz jakich mało! Dziękuje.
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Mateusz Polberg

Staszica 2 lok.2
Lublin

Bardzo miły człowiek . Lekarz z powołania, jakich mało. Dokładnie tłumaczy proponowane leczenie. Bardzo kompetentny, niesamowita wiedza. Bardzo zaangażowany. Polecam.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Sylwia Dziedzic

Internista, Neurolog

NZOZ TERAMED
ulica Kostrzyńska 3/5
61-042 Poznań

Szanowna Pani Dr.n.med Sylwia Dziedzic...Z całego serca pragnę podziękować za zaangażowanie, trud i pomoc, dzięki którym udało mi się wyzdrowieć. Świadomość, że jestem w tak dobrych rękach, miała dla mnie ogromne znaczenie. Pani oddaniu serca dla pacjenta zaangażowaniu całego personelu i fizykoterapełtom za ogromne zaangażowanie życzę również pacjentom szybkiego powrotu do zdrowia i samozaparcia w ćwiczeniach i rechabilitacji Z wyrazami szacunku ... Mirosław Sielezin pacjent oddział rehabilitacji Mogileńska 42 Poznań.Polecam
Opinia dodana przez: Mirosław Sielezin

lekarz Krystyna Krajewska

Przychodnia POZ Nr 4
Chrobrego 17
08-110 Siedlce

Gabinet Pani doktor znajduje się na ul. Chrobrego 1 w Siedlcach. Wizyta u Pani doktor nigdy nie przebiega "na odwal". Zawsze wszystkiego wysłucha, i przeprowadza wnikliwy wywiad. Do tego jest przemiłą osobą, z ogromną empatią. Prawdziwy lekarz z powołania. Świadczą o tym kolejki na wizyty. Niestety trzeba sie naczekać na wizyte przed drzwiami bo pacjent potrafi być dość długo w gabinecie.... Ale zdecydowanie warto!!

lekarz Marek Radny

Niedziałkowskiego 4a
Choszczno

Podziękowania dla Pana doktora za poświęcony czas oraz zaangażowanie w procesie leczenia. Panie doktorze jeszcze raz dziękuję za poświęcony czas.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Agnieszka Ziemba

SP ZOZ Miejski Szpital Zespolony
ulica Mirowska 15
42-200 Częstochowa

Pani dr.jest bardzo dobrym i kompetentnym lekarzem. Mila,sympatyczna,a najwazniejsze trafnie stawia diagnoze. Szczerze polecam!!!!!
Opinia dodana przez: jarek w.

lekarz Bogdan Bieglecki

Mazurskie Centrum Zdrowia Szpital Powiatowy w Węgorzewie
ulica 3 Maja 17
11-600 Węgorzewo

Polecam bardzo miły i kompetentny lekarz wszystko tłumaczy i bardzo szczegolowo bada słucha co pacjent ma do powiedzenia

lekarz Agnieszka Ciach

Ogrodowa 3
99-200 Poddębice

Od kilku lat żona jest pacjętką doktor Ciach jeśli ocenić panią doktor w skali od 1 do 5 to daję10! we wszystkich kategoriach
Opinia dodana przez: Waldek

lekarz Justyna Szczepaniak

ulica Pruślińska 11 A
63-400 Ostrów Wielkopolski

Jest uprzejma, ma podejście do pacjenta,poświęca czas na dokładne zbadanie pacjenta. Oprócz tego nie ma problemu by skierowała na dodatkowe badania czy konsultacje u innych specjalistów. Polecam.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Jarosław Borowicz

Internista, Neurolog

Szpital Specjalistyczny im. Henryka Klimontowicza w Gorlicach
Węgierska 21
38-300 Gorlice

Bardzo dokładny lekarz.O wszystko wypytał,bardzo miły,uprzejmy,grzeczny,szybko uzupełnia dokumenty,kompetentny,pytał o hisorie choroby,szczegółowo wyjaśniał,odpowiadał na kazde moje pytanie i był bardzo cierpliwy w tłumaczeniu takiemu laikowi jak ja.Polecam go wszystkim,którzy potrzebują fachowej pomocy,dla mnie to lekarz numer 1.Pierwszy raz trafiłam na tak miłego i ludzkiego doktora.Rozmowa z nim była jak z dobrym znajomym.Bardzo jestem zadowolona z wizyty.Jeszcze raz wszystkim polecam Pana doktora.
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Witold Mroczek

Poradnia Neurologiczna
Kościuszki 18
Jarosław

Witam pan doktor jest bardzo dobrym lekarzem najlepszym neurologiem ,bardzo uprzejmy ,dokładnie tłumaczy choroby i leczenia ,jest godny polecenia jak najbardziej polecam, zna się na rzeczy i bardzo dobrze stawia diagnozy i leczy , jestem bardzo zadowolona i nic nie mogę złego powiedzieć polecam serdecznie .
Opinia dodana przez: LuLa

lekarz Janina Szynkowska-Antczak

Anestezjolog, Neurolog

Obrońców Westerplatte 1 lok. 3
58-260 Bielawa

Lekarz, który naprawdę leczy.Bardzo kompetentna, wie co robi. Miła i bardzo rzeczowa. Polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Dana

lekarz Andrzej Żychliński

Flebolog, Neurolog

Czarnieckiego 4b lok. 2
78-105 Kołobrzeg

Zdecydowanie polecam. Wśród sanatoryjnych lekarzy wyróżnia się troską o pacjenta.

dr hab. n. med. Zdzisław Gralewski

poniedziałki - od 16 , środy - od 16
Miejska 13 lok. 1
44-200 Rybnik

POLECAM, UPRZEJMY, WYSŁUCHA, WYTŁUMACZY DOKŁADNIE CHOROBĘ, BARDZO SYMPATYCZNY I KOMPETENTNY. MIMO SWOJEGO JUZ LECIWEGO WIEKU I PROBLEMÓW ZDROWOTNCH, PRZYJMUJE PONIEWAŻ WIDAĆ ŻE PACJENT JEST DLA NIEGO NAJWAŻNIEJSZY. TAKICH LEKARZY POWINNO BYĆ WIĘCEJ. NIE WIEM CO BEZ NIEGO ZROBIĘ, GDY JUŻ ZAPRZESTANIE PRAKTYKE LEKARSKĄ, DRUGIE TAKIEGO JUŻ NIE ZNAJDE :-(
Opinia dodana przez: Justyna

Hanna Hertmanowska

woj szp
juraszow
Poznań

bardzo dobra, poświęca bardzo dużo czasu, umie słuchać, a przy tym jest nie tylko lekarzem ale i człowiekiem

dr hab. n. med. GraŻyna Hnatyszyn

Neonatolog, Neurolog dziecięcy

Szczecin

Najlepszy neurolog dziecięcy w Szczecinie. Polecam.