Lekarze Okulista

dr n. med. Daniela Ferda - Lewińska

Śląskie Centrum Leczenia Oczu
Okrężna 11
44-240 Żory

W lipcu przebywałem na oddziale okulistyki z powodu odwarstwienia siatkówki z przedarciem i zajęciem plamki żółtej. Operację wykonywała mi Pani doktor Daniela Ferda- Lewińska.Pani doktor to oaza spokoju, cierpliwości, ciepła o wysokich kwalifikacjach zawodowych i uroku osobistym.Jeśli będziecie mieć szczęście tak jak ja, i traficie pod skrzydła tego lekarza to możecie być spokojni już nic złego Wam się nie przydarzy.Dodam, że operowane oko było w bardzo słabej kondycji zaniedbane przez ...
Opinia dodana przez: Zdzisław

lekarz Maciej Król

OLK Sp. z o.o.
Ostrów Wlkp
63-400 Ostrów Wielkopolski

Lekarz bardzo miły i to nie wazne czy prywatnie czy na kase chorych. Byłam u niego i na jedno i na drugie. Chodze do niego juz bardzo dluzo (ponad 10 lat) teraz juz na badania kontrolne od 7 lat chodzi tez moj syn (tez juz badanai kontrolne), ktoremu zdiagnozowal szybko chorobe i ja wyleczyl - gdyby nie to dzisiaj nie wiadomo co by bylo z 1 okiem. Bardzo dobre podejscie ...
Powiedzieć, że to doskonały lekarz, to nic nie powiedzieć. To lekarz nad lekarzami. Wszystkim, którzy potrzebują pomocy w leczeniu chorób oczu, życzę by udało się im skorzystać z porady i leczenia przez Panią dr.E.Jamiołkowską.
Opinia dodana przez: Henryk,Andrzej

lekarz Bożena Matuszek

Mickiewicza 13 lok. 2
47-400 Racibórz

Bardzo miła pani doktor, kompetentna, cierpliwa, a co najważniejsze: pomocna! W każdym razie godna polecenia :-)
Opinia dodana przez: Urszula

lekarz Jolanta Suchanek-Owczarek

NSZOZ Poradnia Okulistyczna
Klimczoka 8
43-360

Duży profesjonalizm i kompetencje Pani doktor.Szybka,zdecydowana i skuteczna reakcja na pojawiające się problemy w chorobie oka.
Opinia dodana przez: Stanisław

dr hab. n. med. Kinga Adach

Okulista dziecięcy

Oddział XII Międzylesie
Dzieci Polskich 20
04-730 Warszawa

nieodżałowana strata :o( najlepszy specjalista od leczenia chorób oczu z jakim mieliśmy kiedykolwiek kontakt. wieloletni nasz lekarz prowadzący. będzie nam Pani doktor bardzo brakować. współczujemy rodzinie, córce straty. pozdrawiamy
Opinia dodana przez: Milena

prof. dr hab. n. med. Stefan Pojda

Mielęckiego 4
40-013 Katowice

super okulista super lekarz super specjalista super człowiek po 100 kroć super polecam wszystkim super super super
Opinia dodana przez: Wanda

dr n. med. Adam Trapkowski

Gdynia ul.Sląska 35-37
81-310 Gdynia

Chcę zdecydowanie polecić Pana Doktora! Choruję na przewlekłą chorobę i w końcu wiem, że dotarłam we właściwe miejsce. Zostałam wysłuchana, Pan Doktor odpowiedział mi na moje liczne pytania i rozwiał wątpliwości. Wszystko w słowach zrozumiałych dla laika.
Opinia dodana przez: Joanna
{'id': 10987, 'name': u'Radom'} Okulista
                                       lekarz Łukasz Stysiak

lekarz Łukasz Stysiak

Okulista Radom Gabinet lek. Łukasz Stysiak
Waryńskiego 6
26-600 Radom

Przez 3 lata leczyli mnie różni lekarze na kasę chorych w przychodniach bez skutku i to na calkiem cos innego niz trzeba bylo. stracilam już nadzieje na pełne wyleczenie. Kolezanka poleciła mi prywatna wizytę u jej okulisty i tak trafiłam do Dr. Stysiaka. Nie moge opisac jak bardzo jestem jej i jemu wdzieczna. Dzis mija pol roku leczenia i oko goi sie bardzo dobrze i w końcu mnie nie boli. ...
Opinia dodana przez: Joanna Musiał-Jarosz

lekarz Marcin Rubajczyk

Dolna 38
95-200 Pabianice

Rzadko spotykany profesjonalizm i podejście do pacjenta. Brak słów, by wyrazić pełnię superlatyw. Rzetelny, bardzo konkretny, kontaktowy, szczery. Wybitny fachowiec. Dziękuję za uratowanie wzroku Panie Doktorze :) i życzę samych sukcesów. Piotr
Opinia dodana przez: Piotr
Już kilka lat jestem pacjentką doktora i za każdym razem czuje się bardzo dobrze zaopiekowana, nigdy żadnych zastrzeżeń nie miałam!
Opinia dodana przez: Jadwiga

lekarz Piotr Chwaliszewski

Krakowska 23
33-100 Tarnów

Profesjonalista w każdym calu.Przesympatyczny doktor.Polecam w 100%!!! Marek Iwaniec

lekarz Iwona Stęchły

Centrum Onkologii i Pediatri w Chyorzowie
Chorzów

Pani doktor to odpowiednia osoba na tym miejscu..szkoda że wszyscy lekarze nie mają takie podjęcia do pacjenta. Byliśmy z rocznym synkiem. Pani dr przeprowadziła badanie w bardzo miłej atmosferze, wszystko wyjaśniła i dała plan działania. Gorąco polecam konsultacje z takim fachowcem!
Opinia dodana przez: Marta
Bardzo polecam Pana Doktora. Bardzo szybko wykryta wada wzroku (6 miesięczne dziecko) wprowadziliśmy zalecenia doktora i po 3 miesiącach jest poprawa. Podejście do małych pacjentów na medal! Mój syn śmiał się podczas badania , nie bał się. Mega profesjonalnie, w 100% skupiony na pacjencie - w gabinecie nie czuć pospiechu tylko mam poczucie ze doktor poświęca mi ogrom czasu. Rzeczowe, jasne tłumaczenie - bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Magdalena

dr n. med. Barbara Krupa-Szafran

Długa 37
83-400 Kościerzyna

Wiele dobrego słyszałam o Pani dr Barbarze Szafran więc postarałam się aby właśnie Ona zoperowała mi zaćmę w Centrum Medycznym KARDIOTEL w Sopocie. Zarówno cała obsługa placówki medycznej KARDIOTEL, jak i Pani dr spisała się na 6. Bardzo profesjonalna obsługa i pełna empatii kochana dr. Polecam każdemu, kto nie wie, gdzie usunąć zaćmę.
Opinia dodana przez: Albina

dr n. med. Anna Rogowska-Godela

Okulistyka Gabinet Specjalistyczny Anna Rogowska-Godela
Focha 22A lok.1
42-217 Częstochowa

Jestem pacjentem Pani doktor od 2.5 roku po laserowej korekcji wzroku. Zabieg który został wykonany perfekcyjnie całkowicie pozwolił zapomnieć mi o okularach. Nie mam żadnych dolegliwości a jakość wykonanej korekcji i ostrość widzenia cały czas jest taka sama jak po zabiegu. Serdeczne dziękuję Pani Doktor za operacje. Życzę dalszych sukcesów. Polecam doskonałego fachowca.
Opinia dodana przez: Wojciech

lekarz Jarosław Kraśnik

CENTRUM OKULISTYKI Klinika Okulistyczna
Botaniczna 8
60-586 Poznań

Witam, chciałaby napisać coś od siebie o panu doktorze. Leczę się u pana doktora na jaskrę i odwarstwienie siatkówki. Chodziłam do kilku specjalistów i nie potrafili mi pomóc, na początku próbowałam nawet państwowo w szpitalu podjąć leczenie ale nie miało to sensu kolejki długie a i sama opieka wątpliwa. Kiedy trafiłam do doktora mój wzrok był już bardzo słaby, obawiałam się utraty wzroku, szczególnie w oku lewym którym widziałam już ...
Opinia dodana przez: Marysia281

lekarz Małgorzata Gąsior-Kwaśniak

Szopena 43 lok. 3
35-055 Rzeszów

Gdyby wszyscy lekarze byli tak skuteczni i uprzejmi jak Pani doktor, to do Polski na leczenie zjeżdżałyby się elity z całego świata. Moje zadowolenie po wizycie przewyższa każdą istniejącą skalę. Wreszcie zacząłem widzieć wyraźnie!
Opinia dodana przez: Bartek

dr n. med. Bogna Patelska-Wytyk

Grochowska 28
61-525 Poznań

Godny zaufania lekarz o ludzkim podejściu do pacjenta. Wspaniały człowiek. Nie powinienem polecać gdyż dla mnie zabraknie czasu.
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Ewa Jakubiec-Blajer

Szopena 43 lok. 3
35-055 Rzeszów

Leczę się u dr Blajer już od kilkunastu lat i jestem bardzo zadowolona. Jest dobrym fachowcem i miłym człowiekiem. Polecam