Lekarze Okulista

lekarz Urszula Pędzińska

Przychodnia
Kilińskiego 28
27-200 Starachowice

Pani Doktor jest wyjątkowynnm lekarzem poświęca dużo czasu pacjentowi kompetentna w swojej pracy o wysokiej kulturze osobistej polecam potencjalnym pacjentom
Miła pani z dobrym podejściem do pacjenta sumienna w swojej pracy

dr Katarzyna Górska-Butowska

Laguna Medical
Pl. Kaszubski 1
81-350 Gdynia

Z czystym sumieniem polecam! Bardzo staranna i kompetentna osoba. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile trzeba. Prawdziwy lekarz z powołania. Jak tylko może proponuje terminy z NFZ, tak aby nie obciążać pacjenta dodatkowy kosztami wizyty prywatnej. Nawet, gdy jest niewielkie podejrzenie jakiegoś schorzenia, to natychmiast wysyła na dodatkowe badania, aby mieć pewność, że wszystko w porządku. Cieszę się, że trafiłem do gabinetu Pani Doktor.

lekarz Krzysztof Leszek Kosiński

"PRAXIS" Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Filia
5 Marca 12
72-200 Nowogard

Lekarz i fachowiec w jednym. Bardzo fajne podejscie do pacjenta, zawsze uśmiechnięty a przy tym bardzo rzeczowy, polecam!
Opinia dodana przez: sławek
Wspaniałe podejście do pacjenta,szacunek,punktualność wspaniała organizacja.Bardzo dobrze wyposażony gabinet.
Opinia dodana przez: Andrzej
Polecam Panią doktor Katarzynę Kowalską, okulistkę. Byłam u niej na wizycie w przychodni w Radomiu na ul. Olsztyńskiej. Fachowa, przesympatyczna kobieta. Badanie wzroku przeprowadzone, że szczególną dbałością. Pani doktor wyjaśniła mi wszystkie wątpliwości w związku z doborem szkieł korekcyjnych do mojej wady. Gdy nie byłam pewna co do wyboru zmiany szkieł rozważyła ze mną wszystkie za i przeciw. Doradziła szczerze. Podejście do pacjenta ze współczuciem i wyrozumiałością. Pani doktor pozytywnie ...
Opinia dodana przez: Martyna

lekarz Katarzyna Przybylska

Stomatologiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Monika Rajca-Drugacz, Janusz Drugacz
Jana Kilińskiego 46/XII
41-200 Sosnowiec

TRUDNO ZNALEŹĆ SŁOWA UZNANIA DLA FACHOWOŚCI I UROKU TEJ LEKARKI. AŻ CHCE SIĘ CHOROWAĆ I LECZYĆ. TRAFIŁEM DO GABINETU PRZYPADKOWO, ALE BYŁ TO PRZYPADEK ZE WSZECHMIAR KORZYSTNY.
Opinia dodana przez: KARLIK
Bardzo dobry lekarz. Profesjonalizm. Sympatyczne pi uprzejme odejście do pacjenta. Dobre wytłumaczenie stanu choroby.5+
Opinia dodana przez: Tomasz
Świetny lekarz! Miła, uprzejma, polecam każdemu.
Pięć gwiazdek to za mało .... fantastyczna osoba z cudownym podejściem zarówno do małego pacjenta jak i podmiotowym podejściem do rodzica, poza tym niezwykle kompetentna,

lekarz Dorota Wodzisławska-Wącior

ulica Kolejowa 1
78-100 Kołobrzeg

Kompetencja i wspaniałe podejście do pacjenta. Leczę się od pół roku. Wiem,że zostanę wyleczona. Polecam emerytom Panią Doktor.

lekarz Barbara Zatorska

ulica Bydgoska 24
41-800 Zabrze

Dobrze że są jeszcze Ludzie dobrego Serducha .A.P./A.F. ....................................................................................................
Opinia dodana przez: Andrzej .P Andrzej.F

Maria Rybczyk

Gabinet Okulistyczny
38-300 Gorlice

Pani doktor po wykonanym badaniu przeanaliziowała problem i postawiła słuszną diagnozę. W moim przypadku zmniejszyła moc szkła w jednym oku. Problem ustąpił. Poświęciła mi wystarczająco dużo czasu i zaangażowała się by mi pomóc. Ze swojej strony mogę ją polecić.
Kobieta miła i uprzejma, poświęciła nam tyle czasu ile potrzebowaliśmy. Odpowiedziała na wszystkie pytania, powiedziała co można zrobić dalej, poradziła co sama by zrobiła. A co najważniejsze: kompetencja! Jako pierwsza poznała się na wadzie synka. Gdyby nie dr Mikurenda, mój syn nie widział by w ogóle na jedno oko!
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Elwira Wolniak

ulica Rynek 14
63-840 Krobia

Polecam Pani doktor miła uprzejma i bardzo fachowo podchodzi do swojej pracy Zawsze pomocna. Widać że bardzo lubi to co robi....
Opinia dodana przez: Magdalena

lek. med. Robert Chrabański

Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów
ul. Waryńskiego 9
00-655 Warszawa

Najlepszy lekarz u jakiego byłam. Trafiłam do Pana doktora z córką lat 7 z zaburzeniami ze spektrum (według opini pediatry). Pan dr. Już od drzwi zbudował relacje z dzieckiem, cały lęk dziecka rozwiał uśmiechem, wspaniałym podejściem, traktowaniem małego pacjenta w taki sposób, że wszelkie leki i obawy opadły. Olbrzymia cierpliwość, profesjnalizm i poczucie bezpieczeństwa, że jesteśmy w dobrych rękach, sprawiły, że dziecko normalnie rozmawiało i współpracowało podczas badania ( dwóch ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Monika Jasielska

Bazylianówka 75
20-144 Lublin

Wiedza, profesjonalizm i serce to cechy Pani dr Moniki, bez względu na wiek pacjenta okazuje wiele cierpliwości i zrozumienia co może mieć też wpływ na przebieg leczenia a uroda Pani doktor jest bez konkurencji
{'id': 34944, 'name': u'Piaseczno'} Okulista
                                       lekarz Aleksandra Kowalska - Ćwik

lekarz Aleksandra Kowalska - Ćwik

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
05-500 Piaseczno

Konkretna, dokładna, profesjonalna, bardzo pomocna. Z zaangażowaniem podchodzi do pacjenta. Lekarz z powołania. Polecam!
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Justyna Sierocka-Stępień

Plac Jana Pawła II 2a/1
41-709 Ruda Śląska

Godna zaufania okulistka, fachowe podejście do pacjenta. Pani Doktor pomogła mi uratować wzrok, jestem pod stałą kontrolą, co pozwala na szybkie zareagowanie kiedy coś złego się dzieje. Dziękuję Pani Doktor za pomoc i uratowanie wzroku. Każdemu polecam.
Opinia dodana przez: Leszek

dr Elżbieta Kornobis-Wieczorek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "APEX-DENT"
Powstańców Śląskich 8
42-400 Zawiercie

Jest to najlepsza specjalistka w dziedzinie okulistyki jaką spotkałem.Dokładne badanie,diagnoza bezbłędna i leki przynoszące ulgę.Lekarka z powołania z dużą wiedzą oraz analizą przebiegu choroby.Polecam bardzo miła Pani doktor.
Opinia dodana przez: Andrzej