Lekarze Okulista

lekarz Rafał Nowak

Medica Pro Familia
ulica Ziębicka 16
60-164 Poznań

Konkretny,rzeczowy,punktualny secjalista Pan doktor pomógł mi bardzo Moje samopoczucie po operacji b dobre Na pewno zostane pacjenta Pana doktora Polecam wszystkim 😊którzy od lat zmagają się z niedrożnośćia kanału łzowego WARTO
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Alina Nowak-Jankowska

ulica Świerszcza 10
60-185 Skórzewo

Bardzo dobry i kompetentny lekarz-okulista. Ogromana wiedza i doświadczenie a przy tym niezwykła uprzejmość. Zdecydowanie polecam wizytę.
Opinia dodana przez: Nicolaus

lekarz Agnieszka Nasiłowska - Paciorek

LECZNICA OKULISTYCZNA Mega-Lens
Surowieckiego 8
02-785 Warszawa

Pani Doktor Agnieszka Nasiłowska–Paciorek jest wspaniałym lekarzem. Podczas wizyt czułam zaangażowanie Pani Doktor w moją sytuację. Po wysłuchaniu objawów wykonała niezbędne badania a następnie szczegółowo omówiła wyniki moich badań. Dostałam wyraźne zalecenia jakie działania mam wykonywać codziennie. Bardzo cenię Panią Doktor za dociekliwość, pełne zaangażowanie i profesjonalizm. Jest to moja ulubiona Pani Doktor. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Szymon Szczepanik

LECZNICA OKULISTYCZNA Mega-Lens
Surowieckiego 8
02-785 Warszawa

Wspaniały lekarz!!!! Świetny specjalista, bardzo dokładny i zangażowany!!! Bardzo miły, uprzejmy i ze wspaniałym podejściem do pacjenta!!!
Opinia dodana przez: edyta

lekarz Abdul Wakil Alugail

NZOZ TERAMED
Kostrzyńska 3
Poznań

Jest na prawdę doskonałym okulistą. Stwierdził u mnie astygmatyzm, który bardzo trudno jest stwierdzić. Dostosował odpowiednie okulary i wszystko jest bardzo dobrze. :)

lekarz Ewa Anczykowska

Strzelecka 7 lok. 1
74-320 Barlinek

Więc lekarz jest w porządku, ale za to jak się dzwoni to czeka niemiła niespodzianka... Pani która odbiera telefony jest niezwykle aroganca i odnosie się strasznie nieuprzejmie <we wtorek dzwoniłam>, poza tym bez zastrzerzeń...

lekarz Adam Cwynar

5 Marca 10
78-320 Połczyn-Zdrój

OKULISTA Z POWOLANIA BARDZO MILY KONKRETNY TLUMACZY W CZYM JEST PROBLEM DORADZA JEST CHCE POPROSTU POMOC W PROBLEMIE ANGARZUJE SIE W POMOC PACJENTOWI BADA DOKLADNIE BARDZO DOKLADNIE !NIE NA ODPIERDZIEL JAK TO SIE ZDARZA!

lekarz Hanna Gorczyńska

Gołębia 14
71-696 Szczecin

Polecam naprawdę miła i sympatyczna ,chodzę z moim synkiem i napradę ma super podejście do dzieci.
Opinia dodana przez: Kasiulka

lekarz Emanuel Kawa

CM Sanitas Sp. z o.o.
Cicha 10
20-076 Lublin

Bardz dobry lekarz godny polecenia kazdemu!

lekarz Bożena Kobierecka

ZOZ Przychodnia Specjalistyczna "Diagnoza" A.C.Banaszkiewicz
Kłodnicka 16/3
44-100 Gliwice

Bardzo rzeczowa i konkretna okulistka, posiadajaca duża wiedzę nie tylko z dziedziny okulistyki, lecz również chorób istniejących w organizmie a mających wpływ na stan oczu. Okulistka warta polecenia

lekarz Ewa Kościelna

Uphagena 8 (Poradnia Visus)
80-237 Gdańsk

Bardzo miła Pani. Super specjalista. Polecam.

lekarz Beata Pelc

Szopena 43 lok. 3
35-055 Rzeszów

Wspaniały lekarz i człowiek. Swoim spokojem, komunikatywnością,wiedzą i empatią zaimponowała mi.Dziękuję Pani Doktor!

Izabela Sikorska

Przychodnia Specjalistyczna Lekarzy i Stomatologów
Żeromskiego 50
26-600 Radom

Cudowny lekarz i czlowiek. Uprzejma, cierpliwa, mila, wyrozumiala, kompetentna, kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego. Bylam na wizycie prywatnej u Pani Doktor ze swoim staruszkiem Ojcem. Wizyta trwala ponad godzine. Doktor wykonala wszystkie mozliwe w gabinecie badania. Na biezaco wyjasniala co bedzie robic - jakie wykonywac badanie czemu ma ono sluzyc. Mimo, ze wizyta trwala dwukrotnie dluzej niz normalnie cena za nia nie byla wyzsza niz ustalona i co nieslychanie wazne ...

lekarz Stefania Stępień

Diagnostyka Laboratorium Regionu Południowo-Wschodniego
Jagiellońska 74
25-734 Kielce

Wspaniały, ciepły, empatyczny Człowiek, doskonały lekarz. poświęca pacjentowi maksinum uwagi, wszystko dokładnie tłumaczy,. Polecam Panią Doktor z całego serca
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Hanna Szczepka

Ośrodek Leczenia Chorób Nerek
I Dywizji im. T. Kościuszki 24A
11-500 Giżycko

Bardzo dobry i rzeczowy lekarz. Profesjonalne podejście do pacjenta. Dzięki Pani Hannie moja mama miała zdiagnozowaną zaćmę wyleczoną operacyjnie. Czuje się dobrze i co najważniejsze nareszcie widzi na oko( Szpital w olecku tez poleciła Pani Hanna) W odróżnieniu od Pani Hani wszyscy inni lekarze w Giżycku ją zbywali a zaćma się powiększała

dr n. med. Ryszard Przybylski

Okulista, Okulista dziecięcy

Szpital Wojewódzki
Poniatowskiego
Siedlce

kompetentny, doświadczony z zaangażowniem podchodzący do problemów pacjenta

dr n. med. Stefania Pająk

wojwwódzki szpital okulistyczny
Kraków

Starsza lekarka,która nauczyła strabologii wielu okulistów.Znakomity fachowiec.Zna się na zezach ,jest cierpliwa,nie podejmuje pochopnych decyzji co do zabiegu.Wiele dzieci wyleczyła z zeza okularami bez zabiegu.POLECAM póki jeszcze pracuje.

Krzysztof Górski

szpital okulistyczny
40-952 Katowice

Pan Krzysztof jest moim lekarzem prowadzącym i w razie jakichkolwiek moich wątpliwości zgłaszam się do Niego, a on mi wszystko na spokojnie tłumaczy, nie jest taki szorstki, zawsze miło rozmawia... Naprawdę polecam Go Wszystkim... Zgadzam się z wypowiedzią niżej: Jemu nie zależy na pieniądzach, tak na prawdę zależy Mu na tym by pomóc człowiekowi...
Opinia dodana przez: zonka

Okulista, Okulista dziecięcy

Szpital Wojewódzki
Poniatowskiego
Siedlce

Super pani polecam serdecznie i pozdrawiam serdecznie miłego dzionka :))..............pozdrawiam z rodzinką cześć jak