Lekarze Okulista

dr n. med. Małgorzata Fałdzińska-Tętnowska

Wojewódzki Szpital Okulistyczny
Dożynkowa 61
Kraków

Pani doktor Małgorzata Fałdzińska-Tętnowska świetnie zajęłą się naszym synkiem. Jego kanaliki były wcześniej przetykane dwukrotnie u innych lekarzy. Gdy to nie pomogło skontaktowaliśmy się z Panią doktor i pojechaliśmy z maleństwem 150 km. do Krakowa. Wizyta krótka rzeczowa i co najważniejsze skuteczna. Bardzo dobra organizacja. Jeśli tylko rodzice "współpracują" to wszystko przebiega szybko i bezproblemowo. Polecam.

Danuta Horodyńska

Centrum Medyczne MAVIT Ambulatorium nr 1 w Warszawie
Podleśna 61
01-673 Warszawa

Znakomity fachowiec i wspaniały człowiek. Lekarka dla której dobro pacjenta jest sprawą nadrzędną. Od wielu lat ja i inni członkowie mojej rodziny uważamy,że mamy wielkie szczęście iż jesteśmy pacjentami dr Horodyńskiej
Opinia dodana przez: Lucja

dr Lidia Sendal

Ozimska 22
45-057 Opole

Bardzo serdecznie polecam świetny bardzo kompetentny specjalista wysokiej klasy.Kompleksowo podchodzi do leczenia.Pani Doktor jest przemiła,pogodna,uśmiechnięta i szczegółowo wyjaśnia na czym polega schorzenie.Rewelacja.Najlepszy okulista w okolicy.

Magdalena Wojtaszek-Pawlik

Indywidualna Praktyka Lekarska Magdalena Wojtaszek-Pawlik
44-280 Rydułtowy

Bardzo miła i uprzejma pani doktor. Fachowo objaśniła wszystkie dolegliwości, na które od roku szukaliśmy rozwiązania. Spokojnie mogę polecić!!!
Opinia dodana przez: Zosia

lekarz Piotr Rakowicz

Szpital Kliniczny Przemienienia Pańskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
Długa 1/2
61-848 Poznań

Polecam bardzo Pana dr Piotra Rakowicza, wysokiej klasy specjalista. Operował mi oko po odwarstwieniu siatkówki. Dziękuję Panu bardzo, również całemu personelowi z Oddziału Okulistycznego ze Szpitala na ul. Grunwaldzkiej w Poznaniu za jakość i zaangażowanie przy operacji. Życzę Panu i całemu oddziałowi zdrowia, szczęścia i pomyślności.
Opinia dodana przez: Marek / Pleszew

lekarz Renata Gruszecka-Gerkowicz

ulica Graniczna 23/10 A
20-010 Lublin

Doskonały fachowiec,dzięki p.dr po raz pierwszy od 55 lat nie muszę chodzić w okularach!Takich fachowców nam potrzeba.
Opinia dodana przez: Zbigniew

dr hab. n. med. Marcin Stopa

Gabinet
Os. na Murawie 12
61-655 Poznań

A więc tak? Chciałam podziękować z całego serca dr hab. n. med. za to, że się mną opiekował i utrzymywał mnie na duchu w ciężkich chwilach mojej choroby. Jestem mu wdzięczna za to, że jestem i widzę. Tak jak wszyscy zdrowi ludzie. Jestem po zabiegu operacyjnym witrektomii rok czasu. Siatkówka jest idealnie przyłożona. Ciśnienia w oku nie ma . Widzę dobrze i mam nadzieję, że tak zostanie do końca życia. ...
Opinia dodana przez: Angela

dr n. med. Wojciech Myga

Prywatny Szpital Okulistyczny Weiss Klinik

Kompetentny, rzetelny i przy tym sympatyczny lekarz. Przeprowadza dokładne badanie i udziela szczegółowych (zrozumiałych dla laika) wyjaśnień. Polecam.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Ryszard Gattner

ulica Śniegockiego 8
60-681 Poznań

Lekarz z pasją, uśmiechnięty, pozytywny, podbudował moją mamę i przywrócił jej wzrok razem z dr. Pauliną Popowicz. Mama trafiła do Szpitala Klinicznego na Grunwaldzkiej z przedarciem siatkówki. Diagnoza została błyskawicznie i prawidłowo postawiona, lekarze zareagowali szybko i zastosowali baraż laserowy, a to uratowało wzrok mojej mamy. Dziękujemy i polecamy wszystkim.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Aleksandra Mączka

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ORTHOMEDICA
ul. 1 Maja 40b
42-200 Częstochowa

Pani Doktor Aleksandra Mączka świetna specjalistka od usuwania zaćmy w szpitalu na Parkitce w Częstochowie. Standardowy czas usuwania zaćmy to około 40 minut, u mnie 2 godziny. Pani Doktor pod koniec bardzo udanej, ale ciężkiej operacji dzięki której widzę na oko nie mogla rozprostować palcow u ręki, pomógł jej inny lekarz, niestety nie znam nazwiska a któremu bardzo dziękuje. Jestem bardzo wdzięczna Pani Doktor Mączce z uratowanie oka. Dziękuje również ...

lekarz Anna Myć

WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im.L. RYDYGIERA
os. Złotej Jesieni 1 31-826 KRAKÓW
31-826 Kraków

dziekuje serdecznie za zabieg. Ten lekarz to profesjonalista i wie co robi. Nic więcej do dodania.
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Danuta Herbich-Skowrońska

SPZZOZ
ulica Sadowa 9
06-300 Przasnysz

Miałam usuwaną zaćmę. Jestem bardzo zadowolona z efektu. Pani Doktor jest bardzo przemiłą, delikatną, wrażliwą i kompetentną osobą. życzyłabym sobie bym na swojej drodze spotykała tylko takich lekarzy z takim podejściem do pacjenta

lekarz Adam Kozera

Studio Optyczno Okulistyczne
Al Korfantego 62
40-161 Katowice

Chciałbym numer kontaktowy do tego doktora jak by miał ktoś top proszę o kontakt i adres dokładny w tych Proszowicach sprawa pilna dziekuje
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Magdalena Michałojć-Derkacz

Żagiel Med - Szpital
Kazimierza Tetmajera-Przerwy 21
20-362 Lublin

Jestem bardzo wdzięczny Pani Doktor za zbadanie. Pani Doktor postawiła trafną diagnozę co do mojej wady, była bardzo uprzejma, godna polecenia!:)
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Matylda Wardzińska

Przychodnia Zdrowia Psychicznego
Wojska Polskiego 2
97-300 Piotrków Trybunalski

Świetna okulistka, polecam! Pani doktor zna się na swojej pracy, a schorzenia które rozpozna dokładnie opisuje pacjentom, nie zostawiając niedomówień. Kiedy problem przerasta jej kompetencje, potrafi to szczerze przyznać i polecić specjalistę w dziedzinie. Dodatkowo jest bardzo sympatyczna.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Małgorzata Kicińska-Stawniak

pl. Wiosny Ludów 2 lok. 122
61-831 Poznań

U Pani Doktor leczę się od ponad roku na NFZ. Jestem pod wrażeniem jakości wszystkich moich wizyt i zaangażowania Pani Doktor. Pani Doktor jest niezwykle kompetentną, dociekliwą, uprzejmą i pracowitą lekarką. Cenię ją również za kompleksowe podejście do pacjenta, przeprowadzenie dokładnego wywiadu i porady związane z innymi chorobami współistniejącymi. Badania okulistyczne wykonuje bardzo starannie i dokładnie, stawiając diagnozę rozmawia z pacjentem i cierpliwie tłumaczy przebieg dalszego leczenia. Zawsze poświęca pacjentowi ...
Opinia dodana przez: Wiesława

lekarz Beata Adamczyk

Grzybowska 5 lok. 1416
00-132 Warszawa

Prosto po wizycie i b.chcę podziękować za nieśpieszne i dokładne wytłumaczenie specyfiki mojej choroby, rozwianie dręczacych wątpliwości i wskazanie jak mam postępować dalej. Po kilku innych gabinetach, dopiero po wizycie u tego lekarza wiem co mi jest tak naprawdę i co dalej mam robić by zachować wyrok. Dziękuję, MC
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Izabela Chmielewska

ul. Zygmunta Felczaka 8B
71-417 Szczecin

Jestem niezmiernie zadowolony że trafiłem do Pani doktor . Fachowość dokładne wytłumaczenie problemu i właściwa diagnoza która ratuje mój wzrok
Opinia dodana przez: Włodzimierz
Pani doktor jest rzeczowa, analityczna i cierpliwa. Niezwykle uprzejma i rzeczowa. Podczas wizyty miałam pełen komfort, że poświęciła mi tyle czasu ile potrzeba. Nie miałam poczucia chaosu i "gonitwy". Lekarz z wiedzą i powołaniem.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Ewa Tarczkowska

Szpital Wojewódzki w Zielonej Górze Poradnie Przyszpitalne
ulica Zyty 26
65-046 Zielona Góra

Pani doktor świetnie poradziła sobie z czteroletnim dzieckiem z ciałem obcym w oku. Zareagowała szybko i przyjęła nas po 20:00 bez kolejki. Dziecko poczuło ulgę od razu.
Opinia dodana przez: Małgorzata