Lekarze Onkolog

lekarz Lidia Popławska

Onkolog, Internista

Warszawa

Pani Dktor jest fantastycznym lekarzem. Ma dużo cierpliwości do pacjenta. Wysłucha do końca. Dzięki niej jeszcze poruszam się po tym świecie. Bardzo dziękuję Droga Pani Doktor. Waldemar Ś
W poniedziałek 4 marca Pan Doktor Jerzy Mituś operował moja mame,wycia ogromnego guza.Operacja była ciężka i długa i Pan Doktor przeprowadził ja idealnie.Pan doktor jest cudownym człowiekiem.Ma ogromną wiedzę i dużą empatię dla ludzi.Jest serdeczny i ciepły dla pacjentów ale też i ich rodzin.Gdyby wszyscy lekarze byli tacy jak Pan Mituś Polska służba zdrowia byłaby na najwyższym poziomie.Polecam serdecznie
Opinia dodana przez: Dominika

dr n. med. Dariusz Godlewski

Pracownie Diagnostyki Chorób Piersi
Kazimierza Wielkiego 24 / 26
61-863 Poznań

Doskonały lekarz, komunikatywny, grzeczny, profesjonalny ,gdyby wszyscy tacy byli ........ Pacjent wychodzi z gabinetu doktora podniesiony na duchu i chętny do walki z nią.

Leszek Rumianowski

Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska
62-023 Żerniki

Pan Doktor , Leszek Rumianowski , to Doktor Judym współczesnych czasów , XXI wieku . Znam Go od 2000 roku , kiedy to , po mojej ciężkiej operacji , z wielkim zaangażowaniem , wraz z zespołem swoich współpracowników , ratował moje zagrożone życie na Oddziale Chemioterapii Szpitala Klinicznego numer 1 Akademii Medycznej w Poznaniu . Taki sam pozostał do dzisiaj . Kompetentny , o olbrzymiej wiedzy medycznej , cierpliwy , ...
Opinia dodana przez: Waldemar

lekarz Tomasz Dudzik

Kolejowa 11
62-510 Konin

Świetny lekarz,miałam szczęście że na niego trafiłam. Polecam!!

Piotr Faron

Chirurg onkolog, Urolog

Szpital Onkologiczny UJ
Gancarska 2
Kraków

Bardzo dobry lekarz . Rzeczowy oddany pacjentom nie zbywa medycznymi terminami( nie wszystkim zrozumiałe.) ze spokojem polecam.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Jerzy Kaczmarek

Internista, Lekarz medycyny pracy

Hryniewickiego 10
81-374 Gdynia

zadowolenie z wizyty na 4+, troche trudny do zrozumienia ale wystawia dobre diagnozy

Krzysztof Skowronek

PPZOZ
ul.26-marca 51
44-300 Wodzisław Śląski

Świetny lekarz, kompetentny, bardzo dobre podejście do pacjenta,

dr n. med. Marian Milewczyk

Topolowa 69
26-110 Skarżysko-Kamienna

Bardzo miły, życzliwy i przede wszystkim kompetentny lekarz. Błyskawicznie wyznaczone wizyty, przeprowadzone badania, konsultacje itd. Co w przypadku ludzi chorych jest bardzo ważne tak samo jak dobra rada i słowo której pan dr udziela.
Opinia dodana przez: Urszula

dr n. med. Zbigniew Michniewicz

Chirurg onkolog

ulica Szeroka 25
87-100 Toruń

Dr. Michniewicz operował mnie, gdy mialam raka piersi. Na podstawie mamografi/tylko spojrzal/ postawil diagnoze, ktorą w 100% potwierdzila sie, gdy dostalam wynik histopatologiczny. Konkretny, rzeczowy i dbajacy o pacjenta.Blizna po operacji "ładna".

lekarz Robert Janiszewski

Chirurg onkolog

Wojewódzki Szpital Onkologiczny
Opole

bardzo dobry lekarz. Poszłam do niego prywatnie z guzami na węzłach chłonnych, które okazały się nieszkodliwe. Wybadał, że mam powiekszoną tarczycę. Badanie było długie i dokładne. Polecił mi dobrego radiologa w Opolu, który ma dobry sprzęt.

lekarz Jerzy Ogłuszka

Chirurg onkolog, Onkolog

Bełchatów

Lekarz wytłumaczył mi na czym polega choroba taty i jakie mogą być dalsze etapy. poświęcił mi bardzo dużo czasu, był uprzejmy, pokierował dalej do przychodni i co mam dalej robic.

Jacek Kabut

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 3
44-200

Najlepszy lekarz z jakim miałem do tej pory do czynienia,wyjątkowe podejście do pacjenta,super-kompetentny,wysoka kultura osobista,bardzo komunikatywny z ogromną wiedzą , cierpliwością i sercem otwartym na pacjenta.. Bardzo polecam tego lekarza
Opinia dodana przez: pacjent

Ewa Flis-Szombara

Onklomed-Lecznica Onkologiczna
Nowoursynowska 139L(Rosoła róg Płaskowickiej)
02-776 Warszawa

Pani Ewa jest bardzo kompetentną i miłą specjalistką w swoim fachu. Posiada bardzo dużą cierpliwość i sympatje do ludzi. Bardzo gorąco ją polecam

lekarz Robert Rojewski

RSzS -Poradnia Specjalistyczna
ulica Lekarska 4
26-600 Radom

Godny polecenia lekarz. Pomógł mi w bardzo uciążliwej dolegliwości. Nadzwyczaj szybko doszedłem do siebie. Sympatyczny facet.
Opinia dodana przez: Marek M

lekarz Andrzej Kamiński

AWICENNA Sp. z o.o. Zespół Poradni Specjalistycznych
ulica Cyganerii 1
43-100 Tychy

Bardzo dobry specjalista, zyczliwy i bardzo uprzejmy. Dobro pacjenta stawia ponad wszystko. Duzo caluskowwwww
Opinia dodana przez: Kalina

lekarz Arkadiusz Ciupak

Poezji 2
05-077 Warszawa

Wspaniały, skromny i kompetentny lekarz. W rozmowie z pacjentem nie stwarza dystansu. W 2009 r. przeprowadził mojej mamie bardzo skomplikowany zabieg resekcji trzustki (guz trzustki) i nie wystąpiły żadne powikłania pooperacyjne. Upłynęło 8 lat, mama ma się dobrze, a Pan doktor awansował w szpitalu na Zastępca Dyrektora ds. Lecznictwa. A ja nie znalazłam wcześniej czasu by wystawić panu doktorowi opinię. Robię to dziś. Zasłużony awans. Panie doktorze... bardzo raz jeszcze ...
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Joanna Mykała-Cieśla

Internista, Onkolog

Prywatne Centrum Medyczne NZOZ
ulica Kotlarza 6
40-139 Katowice

Kompetencja, uważne i ludzkie podejście do pacjenta. Zawsze uśmiech na twarzy, cierpliwość i życzliwość. Gorąco polecam.

lekarz Katarzyna Waśniewska

MAZOWIECKI CENTRUM ONKOLOGICZNE
WIELISZEW, KOŚCIELNA 66
Wieliszew

Wspaniała pani doktor. Trafiłam do doktor z dotkliwymi bólami po operacji onkologicznej oraz w złym stanie psychicznym. Pani doktor nie zbagatelizowala moich problemów, dała skierowania na różnorodne badania. Postawiła też wstępnie diagnozę, która się ,na szczęście sprawdziła. Oby wszyscy lekarze byli tak empatyczni i kompetentni. Dziękuję z całego serca.
Opinia dodana przez: Marzanna

dr n. med. Artur Piktel

Wojewódzki szpital dzieciecy
ul.Żołnierska
Olsztyn

Bardzo dobry lekarz ,hirurg super zna się na rzeczy. godny pole enia