Lekarze Ortopeda dziecięcy

lekarz Krzysztof Kopiński

Przychodnia Specjalistyczna Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ruda Śląska ul. Szpaków 33
ulica Szpaków 33
41-705 Ruda Śląska

Pan doktor Kopiński to świetny lekarz.Przede wszystkim bardzo kompetentny i sympatyczny-z poczuciem humoru.Cierpliwie tłumaczy i chce po prostu pomóc>Polecam!
Opinia dodana przez: mariola

lekarz Mariusz Śniegowski

Przychodnia Specjalistyczna Matopat
Storczykowa 8/10
87-100 Toruń

"Obojętnie gdzie będziesz i co będziesz robił bądź zawsze człowiekiem " - słowa dziś św. Jana Pawła II. . Można mieć wysokie wykształcenie ale lekarz musi mieć mocną głowę i serce dla pacjenta.Nie wystarczy leczyć ale poznawać przyczyny skąd się bierze i od czego ta choroba ? Te wszystkie zalety ma ten wielki charyzmatyczny lekarz dr Śniegowski .Nie kiedy sam nie wierzy , że jest tak mocny i wielki daje ...
Opinia dodana przez: Zofia

Hubert Kazubiński

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne MEDJANA
26-600

Bardzo miły lekarz, który ze spokojem tłumaczy pacjentowi, w czym tkwi problem i jak należy go rozwiązać.

lekarz Sławomir Panek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Andrzej Proszewski Spółka Cywilna A. Proszewski, B. Tryhubczak Proszewska, A. Sikorska
ulica Pieloka 14
46-300 Olesno

Byłem dziś u pana Doktora ,super lekarz ,wysłuchał mnie od a-z ,kompetencje ogromne.Skierował mnie do lekarza reumatologa ,odpowiedział na wszystkie moje pytania związane z chorobą-zrobił zastrzyk bezboleśnie.Po wizycie wyszłem zadowolony.
Opinia dodana przez: Maxio

lekarz Andrzej Walczyński

Moniuszki 19/7
82-300 Elbląg

Polecam. Lekarz rzetelny, profesjonalny, miły i serdeczny.Pan Doktor wszystko dokładnie tłumaczy.Odpowiada cierpliwie i z uśmiechem na pytania pacjenta.
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Wojciech Gołąb

"INTER-MED" s. c. NZOZ
ulica Krasickiego 14
42-500 Będzin

Wspaniały lekarz, fantastyczne podejście do pacjenta , ogromna empatia , wizyta przebiega w spokojnej, bezstresowej atmosferze . Pan doktor ma poczucie humoru i zaraża optymizmem. Jest najpierw człowiekiem, dopiero lekarzem . Bardzo mi pomógł i fachowo podszedł do problemu . Polecam .
Opinia dodana przez: Renata

Bartłomiej Bobójć

PCUZ Polkowice
Polkowice

Tylko raz byłam pacjentką p. doktora i to na NFZ. Jestem zdumiona, że ten młody człowiek z dużą wiedzą, tak niewyobrażalnie miło potraktował mnie, pacjentkę, która mogłaby być jego matką. Wybieram się do p. doktora z zupełnie innym schorzeniem i ufam, że mi pomoże
Opinia dodana przez: Halina

dr n. med. Grzegorz Schmidt

Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Szpitalna 45
62-500 Konin

Profesjonalista z wiedzą i doświadczeniem, który potrafi słuchać pacjenta, dokładnie wyjaśnia przyczynę dolegliwości oraz stosuje skuteczne metody leczenia. W moim przypadku postawił trafną diagnozę i przeprowadził zabieg chirurgiczny, a ręka wraca do sprawności szybciej niż się spodziewałam. Kompetentny, oddany swojej pracy, godny zaufania i przede wszystkim cudowny człowiek. Najlepszy lekarz jakiego spotkałam. Dziękuję Panie Doktorze!
Opinia dodana przez: Małgosia

lekarz Waldemar Szymański

ulica Pojaska 3
23-400 Biłgoraj

Rowniez po artrosk, kolna. Bardzo dobry lekarz , polecam . Kontaktowy, wszystko wyjasnil przed zabiegiem , precyzyjnie i z wysoka dbałościa przeprowadzil zabieg. Bez powiklan , .
Opinia dodana przez: Wioletta

dr n. med. Karol Szymański

Chirurg ogólny, Ortopeda

Prywatna Lecznica Certus Sp. z o.o.
ulica Poznańska 22
62-020 Swarzędz

Polecam wszystkim Pana doktora Karola Szymańskiego. Najlepszy specjalista z chirurgii ogólnej jak i medycyny estetycznej jakiego miałam okazję spotkać. Oprócz tego bardzo miły do pacjentów.
Opinia dodana przez: Nina
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Ortopeda
                                       lekarz Paweł Prostak

lekarz Paweł Prostak

Centrum Medyczne SportsMedic
Dokerska 2A
54-142 Wrocław

Bardzo sympatyczny konkretny super podejście do pacjenta polecam. Pozdrawiam Pana dr.a Witold z usterką kolana. 👌
Opinia dodana przez: Witold

lekarz Mariusz Puszkarz

Stacja Pogotowia Ratunkowego
Energetyków 46
44-200 Rybnik

Wspaniały lekarz ,wizyta u Pana doktora to czysta przyjemność.Bardzo skrupulatnie wytłumaczył przyczynę bólu po operacji endoprotezy biodra .Polecam bardzo miły i konkretny lekarz
Opinia dodana przez: Grażyna

Lucyna Nowakowska

Ortopeda dziecięcy, Psycholog

goławicka 4/32
Warszawa

Takich psychologów jak pani Nowakowska ze świecą szukać!!! Profesjonalistka z ogromem doświadczenia, mimo to rutyna jest jej obca i do każdego przypadku podchodzi ze stu procentowym zaangażowaniem.
Opinia dodana przez: Izabella

lekarz Wojciech Kozłowski

Ortopeda, Traumatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Vita" Praktyka Lekarska Kazimierz Kawecki
7-mej Dywizji 12
59-800 Lubań

Bardzo dobry specjalista. Konkretny,diagnoza postawiona idealnie. Juz po pierwszej wizycie ból był mniejszy. To jest lekarz z powołania leczy przyczynę choroby a nie objawy. Oby każdy lekarz był taki jak Pan Kozłowski to by wszyscy zdrowi chodzili. Polecam.
Opinia dodana przez: Joanna

dr n. med. Ryszard Perner

Ortopeda, Chirurg ogólny

Struga 20 (Medort)
90-513 Łódź

Bardzo kompetentny i życzliwy lekarz. Doskonały fachowiec, który unika wysyłania pacjenta na operację.

dr Piotr Chomicki-Bindas

Klinika Rehabilitacji Sportowej Ortoreh
Solec 18/20
00-410 Warszawa

Doskonały fachowiec. Profesjonalne podejście do pacjenta. Lekarz z powołania - nie jest nastawiony na kasę. Miałem u dr Chomickiego zabieg artroskopii oraz rekonstrukcji więzadeł stawu skokowego. Gdy dowiedziałem się, że muszę poddać się zabiegowi pojawił się strach, ale po doskonałym wytłumaczeniu, przez doktora, na czym polega uraz i jak będzie przebiegał zabieg - obawy zniknęły. W niecałe 1/2 roku po dość skomplikowanym zabiegu w pełni powróciła sprawność - nawet wróciłem ...

lekarz Ryszard Schwartz

Centrum Diagnostyczno-Lecznicze INTERLAB sp.z o.o.
ul. 28 Czerwca 1956r. nr 161
61-505 Poznań

Lekarz godny polecenia .Bardzo dobry specjalista.W2006 roku po wstawieniu endoprorezy tytanowej do dziś czuje się rewelacyjnie .Pozdrawiam i życzę wszystkim aby udało się każdemu trafić na tak dobrego lekarza jak ja trafiłam.

lekarz Piotr Zagórski

Ortopeda, USG ortopedyczne

Orto-Sport Indywidualna Praktyka Lekarska
Bielsko-Biała

Pan Doktor Piotr Zagórski to lekarz z powołania i z dużą wiedzą. Podczas wizyty wszystko dokładnie tłumaczy i chętnie odpowiada na każde pytanie. Poświęca dużo czasu pacjentowi. Do tego jest bardzo miłym i życzliwym człowiekiem. Halina P. Użytkownik zweryfikowany 16.10.2023 r.
Opinia dodana przez: Krystian

dr Wojciech Ferszt

Szpital
Północna 42
91-425 Łódź

Wspaniały lekarz,duża charyzma z właściwym podejściem do pacjenta . Oby było więcej takich lekarzy w dzisiejszych trudnych czasach.polecam każdemu.życząc dużo zdrowia Grażyna konarzewska
świetny specjalista, duże doświadczenie, prawidłowa diagnoza wstępna jeszcze przed odczytaniem rezonansu. a co do przekazywania informacji - jeszcze żaden lekarz mnie tak nie zarzucił informacjami - nie nadążałem rejestrować :)Polecam pana doktora i pozdrawiam