Lekarze Ortopeda dziecięcy

lekarz Łukasz Matuszewski

Ortopeda, Chirurg dziecięcy

CENTRUM MEDYCZNE SANITAS SZPITAL SP. Z O.O.
ul. Jana Hempla 5
20-008 Lublin

Mieliśmy szczęście trafić pod wyjątkowe skrzydła Pana Profesora. Zaopiekował się nami niezwykle troskliwie i wnikliwie, wykazując od początku do końca ogromny profesjonalizm, życzliwość i empatię. Nigdy wcześniej nie spotkałam tak zaangażowanego, przepełnionego misją pracy lekarza - nie do przecenienia są umiejętności Pana Profesora, jego doświadczenie i wspierające podejście do pacjenta i rodziców. Nasz 12 letni syn został zoperowany przez Profesora z najwyższą starannością, co daje mu szansę na powrót do ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

Andrzej Baryluk

Gabinet Baryluk Andrzej
Gliwice

Super lekarz: kompetentny, bardzo pracowity, bardzo dobrze zorganizowany, z pomysłami na udoskonalanie metod leczenia poprzez innowacje, przyjazny (wręcz przyjacielski) dla wszystkich pacjentów (a szczególnie dla seniorów). Lekarz o bardzo wysokim poziomie kultury osobistej. Oby takich lekarzy było więcej.
Opinia dodana przez: Ewa Maria
To najlepszy ortopeda na świecie! I mówię to z pełną odpowiedzialnością! Polecam wszystkim ! Skromny,przemiły, fachowych. Znakomita robota!
Opinia dodana przez: Małgosia

dr n. med. Błażej Pruszczyński

Ortopeda dziecięcy

ZESPÓŁ PORADNI "ZDROWIE"
ulica Zielona 2A
99-200 Poddębice

U Pana doktora byliśmy na kontroli bioderek. Jest to lekarz z prawdziwym powołaniem jakich teraz mało. Pan doktor rzeczowy, odpowiada na wszystkie pytania, cierpliwie tłumaczy a do tego wykonuje swoją pracę z pasją i uśmiechem. Wspaniałe podejście do dzieci. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Piotr Kopecki

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Zespolony w Białymstoku
ulica Marii Skłodowskiej-Curie 26
15-278 Białystok

Wspaniały lekarz. Poświęca każdemu na wizytę od 15 do 30 min, zawsze z uśmiechem. Mistrz jeśli chodzi o rekonstrukcję kolana (wiązadła, łąkotki). Nie mogłem swobodnie chodzić po schodach, dziś mogę. Zaczynam biegać, o czym nie pomyślałbym wcześniej.
Opinia dodana przez: Leszek

lekarz Ireneusz Podkański

Pienista 41A/2
94-109 Łódź

Polecam wszystkim tego lekarza. Byłem u niego na wizycie 2 tygodnie temu w poradni w Aleksandrowie Ł. Pan doktor przepisał mi zastrzyki w kolano. Tego samego dnia wykupiłem receptę i doktor podał mi zastrzyk. Wreszcie przestało mnie boleć!!! Chodziłem od lekarza do lekarza, a dopiero doktor Podkański zareagował konkretnie. Grzeczny i sympatyczny, wszystko wytłumaczył. Widać, że chce człowiekowi pomóc.

lekarz Rafał Curyło

Przychodnia "Kilińskiego"
ul. Kilińskiego 34
80-452 Gdańsk

Wszędzie będę chwalić. Dziękuję za pomoc w moim przypadku - złamanie trój-kostkowe. Ekspert w swoim zawodzie.
Opinia dodana przez: Sebastian

lekarz Karol Krajewski

SPORTALL Karol Krajewski
ul. Jana Pawła II 17/19
95-200 Pabianice

Powiem krótko NAJLEPSZY LEKARZ NA JAKIEGO TRAFIŁAM PRZEZ SWOJE DŁUGIE ŻYCIE. POLECAM WSZYSTKIM Z URAZAMI ORTOPEDYCZNYMI. UPRZEJMOŚĆ, PROFESJONALIZM, CIERPLIWOŚĆ I GODNE TRAKTOWANIE PACJENTA. U TEGO LEKARZA CZUJEMY SIĘ WAŻNI, A NIE JAKO ZAWADZAJĄCY MARUDERZY.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lek. med. Artur Szczerbak

Chirurg ortopeda, Ortopeda

Prywatny Gabinet w Centrum Medyczne Raf-Medic
ulica Partyzantów 21
41-819 Ustroń

Pan doktor Artur Szczerbak jest wspaniałym lekarzem, z dużą wiedzą i doświadczeniem. Ma bardzo profesjonalnie podejście do pacjenta, jest kompetentny, a przy tym jest życzliwym, pomocnym i skromnym człowiekiem. Umie wszystko wytłumaczyć pacjentowi i również go wysłuchać. Bardzo cenię i szanuję Pana doktora oraz szczerze Go polecam. Jest po prostu właściwym człowiekiem na właściwym miejscu!!!
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Cezary Wasilczyk

Wasilczyk Medical Clinic
Kosiarzy 37/80
02-953 Warszawa

05.10.2022r. Szanowny Panie Doktorze! Z potrzeby serca zapragnęłam napisać poniższe PODZIĘKOWANIE. W 2013 roku byłam operowana na kolano. Po operacji zaczęły się komplikacje. Przede wszystkim ogromny ból. Po dwóch tygodniach lekarz, który mnie operował, stwierdził, że potrzebna jest kolejna operacja. I miała miejsce. Ból jednak NIE mijał. W międzyczasie lekarz prowadzący stwierdził, iż potrzebna jest kolejna operacja. Planował włożenie płytek platynowych. (skracam) NIE zgodziłam się. Trafiłam do Pana Doktora Cezarego ...
Opinia dodana przez: Maria

dr n. med. Sławomir Zacha

SPZOZ "Zdroje"
70-752

Lekarz godny polecenia . Kompleksowość podejścia , uprzejmość ...................... Jestem bardzo zadowolona !!!!!!!!!!

lekarz Michał Bogdański

ul. Alojzego Piechowskiego 38/110
83-400 Kościerzyna

Lekarz z powołania , oddany pacjentowi w 100%, świetny diagnosta, bardzo wnikliwy, godny zaufania i polecenia.
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Łukasz Duda

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CENTRUM MEDYCZNE" Sp. z o. o.
Śląska 1
44-206 Rybnik

Ogromna wiedza medyczna. Duża odwaga i zręczność w czasie skomplikowanych operacji. Dobrze komunikuje się z pacjentem, objaśnia zasady i przebieg planowanego zabiegu. Interesuje się przebiegiem leczenia po zabiegu/operacji. Wysoka kultura. Wzbudza zaufanie pacjenta. Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Władysław

lekarz Krzysztof Adamus

NZOZ "OPTI-MED"
ulica 19 Listopada 14D
33-300 Nowy Sącz

Najlepszy ortopeda pod słońcem. Doskonały fachowiec w swojej dziedzinie. 0gromna wiedza i doświadczenie. Dobry kontakt z pacjentem. Doktor Adamus operował mi obydwa kolana. Miałam wystawiane endo protezy stawu kolanowego. Operacje odbyły się w odstępach dziewięciu miesięcy. Z ośrodka rehabilitacyjnego wyszłam już bez kul. Zapomniałam co to znaczy ból. A wszystko dzięki Panu doktorowi. Jeżeli operacje kolan to tylko dr Adausa. Jeszcze raz bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie. Wdzięczna pacjentka. Józefa ...
Opinia dodana przez: Jozefa
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Ortopeda
                                       dr Karol Mochocki

dr Karol Mochocki

Ortopeda, USG ortopedyczne

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Warszawa

Miałam wykonywane badanie usg w placówce,pan doktor bardzo ale to bardzo miły, empatyczny, wszystko mi dokładnie pokazał, wytłumaczył, jestem bardzo wdzięczna za indywidualne podejście i za bycie po prostu ludzkim w tym wszystkim. Dziękuje, oby więcej takich dobrych lekarzy :)
Opinia dodana przez: Patrycja
{'id': 21150, 'name': u'\u0141ask'} Ortopeda
                                       dr n. med. Radosław Grabowski

dr n. med. Radosław Grabowski

Columna Medica
Wakacyjna 8
98-100 Łask

Dziaj z mężem mieliśmy wizytę. Pan doktor wykazał się samymi pozytywnymi cechami: fachowością, komunikatywnością, uprzejmością. Po dokładnym zbadaniu zaproponował metody leczenia kolana. Mimo, iż lubi operować to zaleca wykorzystanie wszystkich metod leczenia a operacja jest ostateczną z nich. Na ekranie komputera pokazał i zinterpretował wynik rezonansu. Bardzo pozytywne wrażenie po pierwszej wizycie i mam nadzieję że tak będzie. Polecam niezdecydowanym.
Opinia dodana przez: Irena

lekarz Marta Burbul

DORMED Centrum Zdrowia Rodziny - Strumykowa
ul. Strumykowa 40 A
03-138 Warszawa

LEKARZ WIDZĄCY PACJENTA PODMIOTOWO - NIE JAKO PRZYPADEK CHOROBOWY. Do mojego problemu - poluzowanie trzpienia endoprotezy biodra - Pani Doktor podeszła z pełnym zaangażowaniem aż do ustąpienia problemu. Serdecznie dziękuję PANI DOKTOR!!!!!
Opinia dodana przez: Jan
Bardzo miły, uprzejmy i odpowiedzialny człowiek. Po badaniu postawił trafną diagnozę, byłam również operowana przez pana Doktora i jestem mega zadowolona. Podziwiam też za cierpliwość wobec pacjenta, odpowiada na każde zadane pytanie.
Opinia dodana przez: Dorota
świetny lekarz, szkoda ,że już niewielu takich

Anna Falak-Wlażlak

Internista, Ortopeda

Łódź

bardzo dobry lekaż dobry kontakt i dbałość o pacjenta