Lekarze Pediatra

Najlepsza pani doktor. Godna zaufania. Bardzo dobry czlowiek. Ma swietny kontakt z dziecmi i rodzicami.

lekarz Hanna Błaszczyńska

Promocja Zdrowia
ulica Conrada 15
01-922 Warszawa

Pani doktor leczyła moje dzieci od urodzenia (wizyty domowe tuż po porodach)aż do dorosłości. Nigdy się nie zawiodłam, nie rozczarowałam, nie czułam się pomijana. Moje dzieci bardzo Panią Doktor lubiły. Ciepły,serdeczny, miły i dobry człowiek. Życzę dużo zdrowia i długich lat. Pacjentom polecam z całego serca. Jolanta Stelmaszczuk.

lekarz Grażyna Danek

Pulmonolog, Pediatra

Gryfitów 5 lok. 25
72-200 Nowogard

bardzo miła pani,zna się na rzeczy i umie podejść do dziecka sam jak byłem dzieckiem to leczyłem się u tej pani i z własnym dzieckiem też chodzę polecam na 100%
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Piotr Gruszka

Kościuszki 46 (wejście od Grunwaldzkiej)
59-220 Legnica

Bardzo dobry lekarz,mimo iż nie jesteśmy z Legnicy to za każdym razem będę jeździć z córką do pana doktora,gdyż jest godny zaufania i wiem,że dziecko jest w dobrych rękach

lekarz Robert Mazur

SG ZOZ w Żabnie
ulica J. Piłsudskiego 7
33-240 Żabno

Lekarz z powołania! Należą mu się ogromne podziękowania za to co zrobił parę(naście) lat temu,mianowicie dzięki jego natychmiastowej reakcji uratował mojego syna.Moja wdzięczność dla tak zacnego czynu jest nie do opisania.Oby więcej takich lekarzy!.Nigdy nie zapomnę Pana ,Panie Doktorze.Polecam każdemu ,ponieważ to więcej niż lekarz!To człowiek o niesamowitym sercu.
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Maria Pieszak

Neonatolog, Pediatra

powiatowy
11-300 Biskupiec

Kompetentna Pani Doktor. Wspaniałe podejście do dziecka. Elastyczne godziny pracy. Godna polecenia.
Mój syn od 7 lat jest pacjentem pani doktor. Zawsze mogliśmy liczyć na Jej pomoc. Nawet w niedzielę, dzwoniąc na jej prywatny numer telefonu. Zawsze, z cierpliwością tłumaczy rodzicom(czasem rozhisteryzowanym)co mozna zrobić i co się dzieje, czujnie przypatruje się objawom choroby. Często nawet na wyrost, aby tylko czegoś nie pominąć. Nie robi problemu ze skierowaniami do specjalistów i badaniami. Nie próbuje leczyć chorób, które należą do kompetencji specjalisty.
Polecam. Lekarka z powołania. Nie wyobrażam sobie, żeby inny pediatra prowadził moje dziecko.

Agnieszka Nowicka

Ostrów Wielkopolski

Pani doktor Agnieszka Nowicka to lekarz, który zasługuje na polecenie. Jest niezwykle empatyczną i profesjonalną osobą, cechuje ją nie tylko ogromna wiedza, ale również znakomita intuicja. W sposób serdeczny, ciepły i zaangażowany podchodzi do dziecka, a także do nas jako rodziców, szczegółowo i zrozumiale opisując schorzenie naszego synka. Dzięki temu od wielu lat czujemy się spokojni, mając takiego wybitnego lekarza opiekującego się naszym bezcennym skarbem. Pani Doktor to nie tylko ...
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Leszek Danecki

Lekarz rodzinny, Pediatra

NZOZ"SANA-MED"s.c
Buchowieckiego 15a
32-300 Olkusz

Pomógł zdiagnozować poważną chorobę mojego wnuka. Jestem mu niezmiernie wdzięczna. Przemiły sympatyczny człowiek i kompetentny lekarz. Dziękuję i polecam!
Opinia dodana przez: Eleonora

dr Stanisława Hajduk

Specjalistyczna indywidualna peaktyka lekarska
Jastrzębie-Zdrój

Przewspaniała Pani Doktor. Byłam jej pacjetką jako mała dziewczynka,zawsze miła,uśmiechnięta i serdeczna. Diagnozy zawsze były trafne, a wdrożone leczenie skuteczne. Już jako dorosła osoba trafiłam do Pani doktor z moim małym synkiem. Pani doktor pomimo tylu lat doskonale pamiętała moje imię, co bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło. Nie zawiodlam sie, ponieważ mojemu synkowi również pomogła. Myślę,że gdybym nadal mieszkała w Jastrzebiu, byłaby naszym lekarzem prowadzącym. Pozdrwaiam! Polecam
Opinia dodana przez: Aśka

lekarz Małgorzata Skorek-Gawlik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej DENTIMA lek. stom. Magdalena Gryma
ulica Stalowa 3
41-200 Sosnowiec

Najlepszy lekarz pediatra jaką znam. Polecam dla wszystkich. Wspaniałe podejście do pacjenta, super kontakt.
BARDZO MIŁA,SUPER PODEJŚCIE DO DZIECI,POŚWIĘCA DUŻO CZASU DLA PACJĘTA I DOKŁADNIE TŁUMACZY O CHOROBIE JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z TEGO LEKARZA BO DZIEKI NIEJ MOJE DZIECI SZYBKO WRACAJĄ DO ZDROWIA
Opinia dodana przez: Gabriela

lek. med. Grażyna Jarząbek

Jarząbek Grażyna
Mokre
86-300 Grudziądz

Pani doktor jest najlepsza. Za każdym razem rozpozna co dolega mojemu dziecku! Dokładnie rozpisuje leki Jest sympatyczna i spokojna. Jedyny normalny lekarz w przychodni Jedynka. Naprawdę polecam 😀
Polecamy Pana doktora. Zawsze znajduje dla nas czas. Ma niesamowitą intuicję i jest świetnym diagnostą. Mieliśmy kilka sytuacji, w których nasz lekarz rodzinny pomylił się i źle rozpoznał choroby (w przypadku syna skończyło się to szpitalem). Teraz nie ryzykujemy i w sytuacjach awaryjnych jedziemy do P.Proniaka.

lekarz Andrzej Konończuk

Lekarz rodzinny, Pediatra

NAZOZ
12-200 Pisz

najlepszy pediatra w Piszu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lekarz Monika Gajewska

Ludmiły 12
61-054 Poznań

Pani dr jest niesamowita. Poświęca dziecku bardzo dużo czasu, zawsze słucha uważnie w czym jest problem i zleca potrzebne badania. Chętnie odpowiada na każde pytanie, tel, sms...100% lekarz z powołana! Cudowne podejście do dzieci - trafne diagnozy...same pozytywy. Taki lekarz nie zdarza się co dzień. Cieszę się bardzo, że trafiliśmy do niej z naszą córeczką!

lekarz Teresa Kaczmarska

Pulmonolog, Pediatra

Kościuszki 18
33-200 Dąbrowa Tarnowska

świetna pani doktor indywidualne podejscie do pacjenta skuteczna i bardzo życzliwa . serdecznie polecam
Opinia dodana przez: aga

lekarz Bronisław Kopeć

Radosna 8b
42-504 Będzin

Jest to najlepszy lekarz jakiego poznałam w swoim życiu!!!! A znam ich wielu!!!! Potrafi postawić trafną diagnozę w każdym przypadku i zastosować najlepsze metody pokonania choroby!! Jego diagnozy- w przeciwieństwie do innych lekarzy -są zawsze trafne. Oprócz szerokiej wiedzy, intuicji i doświadczenia posiada bardzo dobry kontakt z pacjentem, ogromne zaangażowanie i chęć niesienia pomocy drugiemu człowiekowi. Poświęca maksymalnie dużo czasu pacjentowi, wszystko dokładnie tłumaczy, przy tym wszystkim bardzo uczciwy i ...
Opinia dodana przez: agnieszka

Katarzyna Młudzik

Kardiolog dziecięcy, Pediatra

ICZMP
łodź, ul. Rzgowska 271/279
93-338 Łódź

Pani doktor jest wspaniałą osobą mającą bardzo dużo empatii dla drugiego człowieka. W pracy 100% profesjonalizmu. Mojego syna leczy od urodzenia czyli już od ponad 14 lat. Mieliśmy wielkie szczęście, że trafiliśmy pod opiekę medyczną Pani Katarzyny Młudzik.
Opinia dodana przez: Magda