Lekarze Psychiatra

lekarz Anna Limon-Sztencel

NZOZ Caritas Archidiecezji Gdańskiej
Fromborska 24
80-389 Gdańsk

Pani doktor jest świetnym psychiatrą. Ma ogromną wiedzę i długoletnie doświadczenie, co pozwala jej wydać trafną diagnozę. Kontakt z Panią doktor Limon jest zawsze ciepły i serdeczny, a jej śmiech zarazliwy - człowiek nie może doczekać się następnej wizyty. Kulturę osobistą, pasję i profesjonalizm słychać w każdym zdaniu. GORĄCO POLECAM!!!

lekarz Marcin Kubski

ulica Wysocka 13
63-400 Ostrów Wielkopolski

Bardzo dobry specjalista i sympatyczny człowiek mam tylko nadzieje że nie stanie się z biegiem czasu rutyniarzem i zachowa swoje empatyczne podejście do pacjenta pozdrawiam serdecznie Pana Doktora
Opinia dodana przez: Irena

Agnieszka Popiel

Popiel Agnieszka Lekarz Psychiatra
00-672 Warszawa

Bardzo dobry, empatyczny lekarz psychiatra. Byłam jej pacjentką w Szpitalu i, o dziwo, miło wspominam te czasy. Dzięki dr Popiel odzyskałam wiarę w siebie i skutecznie napisałam pracę naukową
Opinia dodana przez: Momo

lekarz Beata Perkowska

Traugutta 39
71-300 Szczecin

Bardzo miła lekarka, dzięki swojej uprzejmosci buduje aure dzieki ktorej mozna sie przed obcym czlowiekiem otworzyć. Polecam :) Jedna z nieiwelu na tej Żołnierskiej przed którą nie hcce się uciekać.
Opinia dodana przez: stefan

lekarz Wioletta Kacprzak

NZOZ Poradnia Zdrowia Psychicznego
ulica Opolska 58
61-433 Poznań

PROFESJONALNE ALE ZARAZEM BARDZO CIERPLIWE I CIEPŁE PODEJŚCIE DO PROBLEMÓW PACJENTA. UWAŻNA I WSŁUCHANA W TRAKCIE WIZYTY. PANI DOKTOR W PROSTY I TRAFNY SPOSÓB TŁUMACZY TO CO SIĘ DZIEJE Z PACJENTEM I OMAWIA SWOJE ZALECENIA. GODNA ZAUFANIA I POLECENIA.

lekarz Valentyna Mishenyova

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego
ulica Koszarowa 5
51-149 Wrocław

Naprawdę bardzo miła pani psychiatra i udziela fachowej porady.Polecam spotkanie z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Mario

lekarz Michał Szafert

smekmed
krasickiego 1
Dąbrowa Górnicza

Wspaniały lekarz!!! Godny polecenia! Konkretny! Bardzo się stara, aby pacjent miał się jak najlepiej!

lekarz Piotr Krzewicki

NZOZ MED-LASER Przychodnia
ulica Młyńska 14A
20-406 Lublin

Poznałem Jego w Szpitalu Psychiatrycznym w Radecznicy na oddziale 3 Męskim w 2014 roku Pana Doktora Piotr Krzewicki byłem strapiony,wstydliwy,przestraszony i dał MI dobre leki i teraz pracuję i zarabiam i chodzię do Kościoła i jestem silny Męski i odważny,staliśmy się Kolegami,znamy się już 9 lat.Nie byłem więcej w Szpitalu Psychiatrycznym w Radecznicy i daję sobie radę. Pan Doktor Krzewicki jest tolerancyjny, inteligentny i pomocny lubi przyrodę zrobiłem Jemu budki ...
Opinia dodana przez: Stanisław

lekarz Joanna Gołaszewska-Pisarek

Psychiatra, Psycholog dziecięcy

SPZPZ Szpital Specjalistyczny MSWIA
Prusa 1/3
05-400 Otwock

Najlepszy psychiatra z jaką miałem uprzejmość pracować. Pani Joanna wyróżnia się swoją empatią, cierpliwością i indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. Z panią lekarz pracuje już 2 lata i za każdym razem wychodzę z gabinetu pod wielkim wrażeniem ,że istnieją na świecie tak cudowne osoby. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Alvin

lekarz Krzysztofa Porada-Wojtaszek

SZOZ Kompleksowa Terapia
ulica Okólna 11
63-400 Ostrów Wielkopolski

super lekarz,kumpel i przyjaciel dyskretna,miła,kompetentna,serdeczna. uczuciowa godna polecenia i zaufania

lekarz Eliza Groman

ul. Romanowska 55A/11
91-174 Łódź

Miałam Zaszczyt i Przyjemność poznać oraz mieć kontakt z Zacną Panią Doktor Elizą Groman.Pani Doktor jest Lekarzem Fachowcem Wielkiej Klasy.Pani Doktor to Lekarz z powołania .Pani Doktor to Bardzo Dobry Człowiek,Wybitny Specjalista.Pani Doktor jest Uprzejma,Konkretna, Empatyczna,Pani Doktor Wspiera osoby niepełnosprawne.Pani Doktor nie Odmawia Pomocy pacjentom.Pani Doktor Bardzo Dobrze dobiera środki farmakologiczne,Pani Doktor kompleksowo podchodzi do każdego przypadku.Pani Doktor pomimo swojej odpowiedzialnej pracy nigdy nie jest zmęczona,Zawsze znajduje czas dla pacjentów..Gorąco ...
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Mariusz Ślosarczyk

Psychiatra, Psycholog dziecięcy

PZP dla Dzieci i Mlodzieży Ośrodek Rehabilitacji
Zgrzebnioka 22
43-100 Tychy

Kiedy jesienią zrezygnowałam z terapii u dr Ślosarczyka, byłam rozbita pod każdym względem. Proces terapii, trwający około półtorej roku (z jedną dłuższą przerwą), był dla mnie nieznośnie ciężki. Towarzyszyły mu poczucie bezradności, myśli i próby samobójcze. Uważam, że dr Ślosarczyk, specjalista t. psychodynamicznej, nie ma mi już nic do zaoferowania. Wciąż zmagam się z wieloma trudnościami, tym razem jednak udaję się do terapeuty innej specjalizacji. Chcę jednak podkreślić, że trudność ...
Opinia dodana przez: Antonina

lekarz Marcin Domka

Dąbrowskiego 31 A/14
35-036 Rzeszów

Znakomity lekarz,bałem się wizyty ,ale potrafił zrobić i zadawać pytania bym czuł się swobodnie,polecam!!!!!
Opinia dodana przez: Dariusz

lekarz Katarzyna Kozak-Broen

Małachowskiego 35 lok. 18
42-500 Będzin

Bardzo dobra i ciepła lekarka, która poświęca dużo czasu na wysłuchanie co pacjent ma do powiedzenia. Trafiłam do niej jakiś rok temu i powoli udaje mi się odzyskiwać zdrowie dzięki niej. W porównaniu do innych psychiatrów z którymi miałam do czynienia nie zależy jej tylko na tym aby nafaszerować pacjenta lekami i udawać, że wszystko jest w porządku. Reasumując - gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Maria Grabowska-Pankiewicz

Narutowicza 97A/2
90-139 Łódź

Bardzo dobrze znam Panią doktor. Jesteśmy przyjaciółmi. Kiedy zachorowałem 16 lat temu, uratowała mi życie. Maja wdzięczność jest ogromna. Nie tylko jest znakomitym psychiatrą ,ale także psychoterapeutą. Fantastycznie moduluje głos, czym świetnie działa na pacjenta. Jest ciągle pod telefonem, aby szybko nieść pomoc dzwoniącym pacjentom. Bardzo wnikliwie przeprowadza wywiad lekarski a następnie bardzo roztropnie stosuje leki. Ma świadomość ich działań ubocznych. Ma pewno pójdzie do nieba. Mam nadziej, że szybko ...
Opinia dodana przez: Jerzy

dr n. med. Natalia Kolesińska

Psychiatra dziecięcy, Psychiatra

Orthomental
Przechodnia 5/1
Włocławek

Pani doktor to miła i pełna empatii osoba. Wnikliwie i ze zrozmieniem wysłucha pacjenta. Uprzejma i znajdująca czas dla pacjenta.
Bardzo dobr lekarz szybko stawia diagnoze,stwierdzila u mojegi dziecka ADHD i przeprowadzila badabie
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Tomasz Grzybowski

Psychiatra

Tomasz Grzybowski specjalista psychiatra Prywatny Specjalistyczny Gabinet Lekarski "FIDES"
Bohaterów Westerplatte 9
65-034 Zielona Góra

To wspaniały lekarz. Jest bardzo miły i serdeczny do pacjentów.

lekarz Karolina Kaja

Przychodnie Oleśnickie i Wiejskie Ośrodki Zdrowia SZPZOZ
ulica Mikołaja Reja 10
56-400 Oleśnica

Bardzo miła i empatyczna osoba ale przede wszystkim doskonały fachowiec.Niezwykle skuteczna w doborze leków i diagnozie danej osoby.Jestem pacjentką pani doktor od 2 lat i czuję się bardzo dobrze, nie wiem co by było gdybym nie spotkała pani doktor.Szczerze polecam
Opinia dodana przez: renata

lekarz Maryla Pędzisz

ul. Giuseppe Garibaldiego 4/155
04-078 Warszawa

Bardzo kompetentna i przyjazna lekarz. Uczciwie polecam. Fachowo wyprowadziła diagnozę u mojej siostrzenicy, skrajnie (z)mobingowanej w jednej z korporacyjnych molochów, zaś zrozumienie sytuacji oraz sposób prowadzenia przez Panią Doktor terapii i galopująca poprawa, wprost ponad wszelkie uznanie. Przy 12 000 samobójstw rocznie w przyjaznym i opiekuńczym państwie prawa (Dane: "Patron" Stowarzyszenie Dobrych Zmian w Warszawie; GUS - 2017 r.), takich lekarzy jak najwięcej...
Opinia dodana przez: Arnold von Lonski