Lekarze Psychiatra

lekarz Barbara Balawajder

Chopina 7
99-300 Kutno

Pod opieką psychiatry jest od 40 lat. Od kilku lat opiekuje się moją mamą pani doktor. Obie z mamą jesteśmy z tego bardzo zadowolone. Pani doktor Balawajder jest lekarzem, który bardzo czasu poświęca pacjentowi podczas wizyty. Jest bardzo miła, uprzejma. Cierpliwie tłumaczy choroby i leczenie. Jest to lekarz godny zaufania i polecenia.
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Grażyna Usar-Czerwiec

ulica Lipowa 12/20
20-024 Lublin

Wizyta trwała godzinę, to niesamowite , że lekarz poświęcił mi tyle czasu. Bardzo profesjonalne i życzliwe podejście. Dodatkowo miłe usposobienie Pani doktor,powoduje, że poczułam nadzieję.
Opinia dodana przez: Maryla
Bardzo dobry lekarz. Niezwykle serdeczny i kompetentny. Zawsze będę wdzięczna za pomoc i opiekę nad moją córką. Niestety już jest na emeryturze. Nie wiem czy jeszcze gdzieś przyjmuje.
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Urszula Hybel

ul. Ceglarska 27
30-652 Kraków

Bardzo dobry lekarz, poświęca dużo czasu na rozmowę i zrozumienie pacjenta. Z Panią Urszulą można pogadać na każdy temat, nie czuje problemu ani skrępowania żeby się otworzyć. Naprawdę bardzo sympatyczny, wyrozumiały i empatycznay lekarz.

lekarz Joanna Duszyńska

Psychiatra

Szpital Powiatowy w Rawiczu Sp z o.o.
ulica Grota Roweckiego 6
63-900 Rawicz

Od 10 lat leczę się u Pani doktor i jestem bardzo zadowolona. Konkretna, rzeczowa i kompetentna. Można skorzystać z wizyty prywatnej, ale także na NFZ. Można do Pani doktor zadzwonić i zapytać, doradzić się, Pani doktor odbiera telefon! :)
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Marcin Wojtera

Kamińskiego 7/9
90-225 Łódź

Jestem bardzo zadowolona z współpracy z Doktorem - to jest pierwszy lekarz z którym czuje się swobodnie i mogę o wszystkim powiedzieć i zaufać. A chyba o to chodzi w skutecznym leczeniu. Miliony gwiazdek dla Doktora. Bardzo polecam.Mirosława Wąsowska
Opinia dodana przez: Mirosława

Joanna Maj

Centrum Medyczne Spychalscy
63-000 Środa Wielkopolska

Świetny psychiatra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lekarz Andrzej Hoc

Dolnośląskie Centrum Medyczne "DOLMED" S.A
ulica Legnicka 40
53-674 Wrocław

Wszyscy lekarze powinni być tacy jak ten Pan doktor. Lekarz, który nie ocenia, a tworzy atmosferę zrozumienia i wsparcia. Kompetentny, z powołaniem. Niczego pacjentowi nie narzuca, zamiast tego wskazuje właściwą drogę i wspiera w niej. Polecam gorąco.
Opinia dodana przez: Radosław

lekarz Joanna Sadaj

Psychiatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Diagnostyka Medyczna "MERIDIAN"
Narutowicza. 63B
64-100 Leszno

Najlepsza pani doktor na świecie wyslucha pacjenta i zrobi wszystko żeby pomóc pacjentowi dobrze do stosuje leki aby pacjent czuł się lepiej
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Barbara Sanecka

Drzewieckiego 9 lok. 3
54-129 Wrocław

Terapia zakończona, pełen sukces, myślę, że żyję. Z całego serca dziękuję za wyjątkowe dary, którymi zostałam obsypana, za piękno, w które zostałam wyposażona. A to moje zadanie na dalszą drogę, próbować pojąć; „Grunt nie przywiązywać się do niczego. Do czego się przywiążesz, to chciałbyś zatrzymać. A zatrzymać w życiu nie można nic.” – Erich Maria Remarque, „Trzej Towarzysze”.
Opinia dodana przez: R

lekarz Joanna Brodzicka

ulica Krowoderskich Zuchów 12/60
31-272 Kraków

Cudowna Pani doktor! Ciepła kobieta, słuchająca uważnie pacjenta. Przyszłam do Pano doktor w kiepskim stanie z którego bardzo szybko mnie wyprowadziła. Lekarz godny zaufania, polrcam!
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Paweł Ziomka

ulica Bema Józefa 70G
91-492 Łódź

Pan Doktor Paweł Ziomka to Wybitny Fachowiec w swojej dziedzinie Bardzo Dobry Człowiek,Podchodzący Indywidualnie do pacjenta,.Pan Doktor nie bagatelizuje problemów.Bogata Wiedza Medyczna,Uprzejmość,Kompleksowość.Jestem pacjentką Pana Doktora od wielu lat Pan Doktor wielokrotnie prowadził mnie w oddziale szpitalnym,gdzie pełni funkcje Ordynatora Jestem pod Wielkim Pozytywnym Wrażeniem Farmakoterapia przyniosła oczekiwane Pozytywne Efekty normalnie funkcjonuje, pracuje,cieszę się życiem.Pan Doktor nie skreśla swoich pacjentów,Umie Życzliwie z zachowaniem zasad empatii podejść do klienta.Pacjent u Pana Doktora ...
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Justyna Wysieńska

Psychiatra

Centrum Prewencji i Leczenia Chorób Cywilizacyjnych "CIVILMED"
ulica Mehoffera 103B
03-158 Warszawa

Dr Justyna Wysienska to świetny specjalista, bardzo wytrwała w leczeniu pacjentów i z uwagą słucha ich osobistych problemów związanych z nekajaca ich choroba. Jeśli ktoś oczekuje ze zostanie uzdrowiony po pierwszej wizycie to jest w dużym błędzie. Nikt nie jest cudotworca. Dr. Justyna Wysienska z uporem i wytrwaloscia stara się pomóc pacjentowi i dobrać dla niego odpowiednie leki .Trzeba być jednak cierpliwym i dokładnie słuchać zaleceń lekarza. Ja zmagam sie ...
Opinia dodana przez: Hanna
Pani Doktor jest wspaniałym człowiekiem.Prawdziwy lekarz z powołaniem, a w dzisiejszych czasach to rzadkość. Empatia, ciepło a przede wszystkim profesjonalne podejście do pacjenta. No i ten cudowny uśmiech. Do oceny chętnie dołożyłbym kilka kolejnych gwiazdek. Brak słów, aby wyrazić moją wdzięczność dla Pani Doktor.
Opinia dodana przez: Sławek

lekarz Andrzej Romer

Psychiatra, Neurolog

Dolna Wilda 88
61-501 Poznań

Lekarz cudotwórca, nie znajdziecie lepszego lekarza w tej dziedzinie coś o tym wiem, przeszedłem z dwunastu lekarzy dopiero on mi momógl. Czyta z dna oka i ma 100 % trafne diagnozy. Oby żył jak najdłużej.
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Jacek Gierszewski

Medicus Gabinet Ginekologiczny
os. Bolesława Śmiałego 35
60-682 Poznań

Pan doktor Jacek Gierszewski to bardzo miły i sympatyczny lekarz który pomaga leczyć mi depresje oraz pomaga mi z innymi problemami emocjonalnymi walczyć . Doktor Jacek Gierszewski również mi pomaga się dostać do różnych specjalistów. W dodatku ma ogrąmną wiedzę medyczną i jak ogromne doświaczenie medyczne. Doktor Jacek Gierszewski jest godny polecenia i zaufania. Ma bardzo wielką kulturę osobistą . Ten doktor nie jest człowiekiem trudnym bo jak chcesz sierowanie ...
Opinia dodana przez: Zuzanna

lekarz Agnieszka Misiołek

Psychiatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Mazowieckie Centrum Medyczne"
ulica Sportowa 2
09-402 Płock

Uprzejma i godna polecenia Pani Doktor . Gdy mnie prowadziła na oddziale była pomocna i wyrozumiała . Dużo mi pomogła i trafnie postawiła mi diagnozę .
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Małgorzata Bińkowska

ul. Władysława Stanisława Reymonta 5/2
59-900 Zgorzelec

Była moim pierwszym lekarzem kilka lat temu.Wspominam ją jako bardzo miłą i ciepłą osobę.Wzięła mnie pod swoje ,,skrzydła'' w tych najtrudniejszych moich chwilach i dzięki jej za to .
Opinia dodana przez: CZESŁAWA

lekarz Marcin Przybysz

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego
ulica Koszarowa 5
51-149 Wrocław

Doktor godny polecenia .Dobrze tłumaczy chorobe ,jest dość bezpośredni ,odstawia leki gdy pacjent zgłasza niepożądane skutki uboczne .Dość sympatyczny.
Opinia dodana przez: Klaudia

lek. med. Paweł Nowak

Lifemedica
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3 (Budynek „Polon Park”, II piętro)
80-210 Gdańsk

Lekarz godny polecenia. Kompetentny z indywidualnym podejściem do pacjenta. Wzbudza zaufanie, wspiera rozmową.