Lekarze Psychiatra

Bardzo życzliwy, spokojny, cierpliwy doktor. Dopytuje o objawy i samopoczucie oraz emocje. Wspierający.
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Piotr Chmolewski

NZOZ PARTNER
ulica Lecha 14A
25-622 Kielce

Uprzejmy i rzeczowy. Potrafi słuchać pacjenta co w tej specjalności jest bardzo ważne. Profesjonalista.
Opinia dodana przez: Grzegorz
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Psychiatra
                                       lekarz Anita Domisiewicz

lekarz Anita Domisiewicz

Dolnośląskie Centrum Psychoterapii - Placówka 1
Dyrekcyjna 37/47 (VI piętro)
50-528 Wrocław

B dobry lekarz, szczegolowy i wyrozumiały kilka lat temu korzystałem z porad,ktore mi pomogły.Polecam Wszystkim takiego lekarza

lekarz Marta Nakonieczna

Psychiatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Rejonowo - Specjalistyczna Sp z o.o.
ulica Bożka 13
55-231 Jelcz-Laskowice

Zdecydowanie polecam Panią doktor. Bardzo spokojna, budząca zaufanie. Gabinet komfortowy. Dobrze dobrane leki.
Opinia dodana przez: Tomasz
{'id': 30380, 'name': u'Chotom\xf3w'} Psychiatra
                                       lek. med. Agata Madej

lek. med. Agata Madej

Poradnia Zdrowia Psychicznego EDUCATIO - oddział Chotomów, Legionowo
Tęczowa 5A
05-123 Chotomów

Bardzo miła i kompetentna. Można powiedzieć, że wizyty są przyjemnością a nie koszmarem. Szczerze polecam
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Małgorzata Kostka

Psychiatra

Zakład Lecznictwa Ambulatoryjnego "AMICUS-MED" Sp. z o.o.
ulica Raciborska 8
47-430 Rudy

Byłem u wielu lekarzy, ale doktor Kostka naprawdę tym lekarzem jest. I to na piątkę. Normalna atmosfera, konkretna wizyta. Tak powinno być w każdym gabinecie.
Takich lekarzy powinno być więcej! Bardzo sympatyczny, uprzejmy i wyrozumiały człowiek, a przy tym niezwyle profesjonalny i kompetentny. Polecam serdecznie Pana Doktora. Przywrócił mi radość życia i zaufanie do ludzi! Pozdrawiam

lekarz Katarzyna Tomkiewicz

ul. Kolorowa 26/13
20-802 Lublin

Dr Katarzyna Tomkiewicz-Jakubczak uważnie wysłuchała co mam do powiedzenie, celnie trafiła z diagnozą potem wszystko mi wytłumaczyła. Po jej leczeniu wróciłem do życia. Polecam wszystkim, uratowałam życie.

lekarz Piotr Ciciński

Wałowa 1 lok. 6
37-700 Przemyśl

Bardzo dobry lekarz. Dokładny, wysłucha pacjenta, doradzi, zleci leczenie psychoterapeutyczne i farmakologiczne. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Henryk Dąbrowski

Witkowska 27
62-200 Gniezno

zmarł przynajmniej trzy lata temu byl bardzo dobrym lekarzem

lekarz Jacek Koziej

Szkolna 3d lok. 4
48-140 Branice

bardzo dobry lekarz godny polecenia lekarz naprawde z powołania kompetentny uprzejmy znakomite podejscie do pacjenta

lekarz Julian Murmyło

NZOZ "Res Medica"
Przemyska 44
37-750 Dubiecko

niema lepszego lekarza nad lek. med. Juliana Murmyło. człowiek z ....... fantastyczny ;)

lekarz Eugeniusz Rosenau

Kasprowicza 19
82-500 Kwidzyn

Bardzo dobry lekarz. Wg mnie spełnia wszystkie kryteria tj. jest kompetentny, uprzejmy, tłumaczy chorobę, wzbudza zaufanie, poświęca odpowiednią ilość czasu pacjentowi, jest równym człowiekiem, bardzo po ludzku rozmawia, jeśli chodzi o mnie i o moich znajomego czy rodzinę , to trafił z wyborem leków. Życzę mu dużo zdrowia i w tym miejscu pragnę podziękować.

lekarz Jarosław Torbiński

Żabińskiego 3
Warszawa

Wspaniały, godny polecenia, profesjonalny lekarz z dużą wiedzą i praktyką.

lekarz Sławomir Pietrak

Pracownia Terapii i Rozwoju
ul. Wilcza 31 lok. 7
00-544 Warszawa

Żaden inny lekarz psychiatra, u którego miałam okazję leczyć się do tej pory, nie wywarł na mnie tak korzystnego wrażenia. Wysokie kwalifikacje zawodowe, ogromne zaangażowanie w pracy, traktowanie każdego pacjenta w sposób niezwykle indywidualny oraz umiejętność nawiązywania bardzo bezpośredniej relacji z pacjentem.

dr Agnieszka Bajcer

Psychiatra, Psychoterapeuta

Przychodnia Polskiej Fundacji Gastroenterologii Filia Nr 1
aleja Niepodległości 18
02-653 Warszawa

Polecam, Pani doktor bardzo mi pomogła w wyjściu z ataków Paniki
Brak skali aby ocenić pana doktora.Wyciągnął mnie z ciężkiej depresji.Jest bardzo miły.Po pierwszej wizycie wychodzi się z przekonaniem że będzie dobrze.Polecam każdemu kto potrzebuje pomocy

lekarz Elżbieta Wojnarska

centrum zdrowia psychicznego
Tomaszów Lubelski

Jako pacjent Oddziału Obserwacyjno-Zakażnego tomaszowskiego szpitala bez mojej zgody i wiedzy, czego zabrania Kodeks Etyki Lekarskiej /Art.15/.pani pielęgniarka tegoż oddziału informując mnie tylko ,że idziemy na konsultację wyprowadziła mnie w pidżamie na zewnątrz szpitala.Dopiero przed drzwiami gabinetu pani psycholog zorientowałem się u kogo będzie konsultacja.Nie znając powodów wszedłem.Tu chciałbym podziękować pani dr psychiatrze za rzetelną opinię,która moją wiedzę z dziedziny bakteriologi nie uznała jak pozostali lekarze z oddz.obs.-zakażnego za fobię.Po ...

lekarz Krystian Antoniewicz

Iwaszkiewicza 6/7
59-900 Zgorzelec

bardzo dobry lekarz , mily i kompetentny . naprawde polecam . pomogl mi w trudnej sytuacji , nie zmuszajac do pojscia do szpitala tak jak inny lekarz , ktorego nie wymienie z nazwiska ( bo moze mnie poda do sadu, ja wiem?):-)
Opinia dodana przez: monika

Beata Swendrowska

Filia nr 1 NZOZ CM "PetroLek" Płock
Kolegialna 24
09-402 Płock

Polecam, uzyskałem pomoc tak jak potrzebowałem.