Lekarze Psycholog dziecięcy

mgr Anna Doliwa

www.emotif.pl
Żabińskiego 2
Warszawa

Bardzo polecam panią Annę, ciepła i kompetentna osoba. Otrzymałam wsparcie i dużo konkretnych informaji. Dziękuję

dr Mirosława Nerło

Gabinet Psychologiczny
Sienna 72 lok. 13
00-833 Warszawa

Kobieta, która przywróciła uśmiech na mojej twarzy! Wspaniały specjalista,polecam wszystkim,dzieciom i dorosłym.
Opinia dodana przez: Bogusia

mgr Lidia Gębicka

ulica Drzymały 12/1
41-500 Chorzów

Tylko do Niej mam zaufanie. Polecam ją wszystkim bezradnym rodzicom.

mgr Iwona Peczka-Przygoda

Neurologopeda, Neurologopeda dzieciecy

Iwona Peczka-Przygoda
Przemysłowa
Lubań

Fachowa neurologopedka z ogromnym zasobem wiedzy i kompetencją. Doskonałe podejście do dzieci. Sympatyczna i kontaktowa.Chodziłam do tej Pani z moim dzieckiem,bardzo nam pomogła. Polecam

mgr Beata Borkowska

Przychodnia Polskiej Fundacji Gastroenterologii Filia Nr 1
aleja Niepodległości 18
02-653 Warszawa

Lekarka bardzo miła,najlepszy psychiatra z jakim mialam do czynienia.Bardzo mi dobrze leki dobrała.Polecam!
Opinia dodana przez: Kasia

mgr Magdalena Nowak-Strelnikov

Interpsyche
Solidarności, 113/7
Warszawa

Pelecam. Pani Magda jest bardzo ciepla i cierpliwa, uważnie słucha pacjenta i skupia się na jego problemie. Tłumaczy różne mechanizmy działań i pomaga dojść do skutecznych rozwiązań. Mam do niej bardzo duże zaufanie.

dr hab. n. hum. Barbara Gierat Semik

gabinet Psychologiczny
kraków
31-344 Kraków

Pamiętam jak miałam problemy nerwicowe - poprawiałam maturę aby dostaż się na studia medyczne. Kilka lat później dostałam ciężkiej depresji z zaburzeniem pamięci po traumie i Pani Barbara pomagała mi wtedy przez skype bo byłam za granicą. Postawiła mnie terapią na nogi, przepracowała przeszłość i znowu uwierzyłam w siebie. Wcześniej miałam (nie) przyjemność trafić na innych psychoterapeutów, którzy nie byli tak kompetentni i nie przynosiło to poprawy. Za mną długa ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

mgr Anna Pyla-Mazur

Inmentis
pl. Matejki 9/9
31-157 Kraków

Wstrzymywałem się z wystawieniem komentarza, bo pomyślałem, że zrobię to po kilku wizytach. Dzisiaj było to 10 spotkanie i mogę powiedzieć, że jeśli ktoś ma problemy natury psychologicznej to śmiało może udać się do Pani psycholog. Dla mnie to nie pierwszy terapeuta ale na pewno mogę powiedzieć, że jeden z lepszych z jakimi miałem do czynienia. Nie pisałbym tego gdyby tak nie było.

mgr Maria Zapolska-Downar

Psycholog dziecięcy, Psychoterapeuta

Warszawski Instytut Psychoterapii
Al. Niepodległości 54 lok. 27
03-741 Warszawa

Pani Maria jest bardzo miłą, ciepłą osobą, a przy tym profesjonalną. Trafiłam do niej w związku z rozwodem. Wskazała nam jak najlepiej przeprowadzić przez to córkę, co z perspektywy czasu uważam, że się udało. Myślę, że te spotkania pomogły też poprawić nasze relacje z byłym mężem lub chociaż nauczyliśmy się komunikować bez ranienia i złośliwości, a to już bardzo dużo. Szczerze polecam. Agnieszka

mgr Wioletta Kania

Agmed
3 Maja 31
58-260 Bielawa

Indywidualne podejście . Maximum poświęconego czasu i pełen profesjonalizm. JESTEM POD WRAŻENIEM DOŚWIADCZENIE TAK MŁODEJ OSOBY.

Ewelina Dresler

Biała Podlaska

Do p.Eweliny Dresler trafiłam w trudnym momencie mojego życia, rodzina nie potrafiła mi już pomóc. Do terapii zostałam po części zmuszona, lecz już po pierwszym spotkaniu poczułam wielką ulgę, a z każdym kolejnym coraz bardziej rozumiałam mój problem. Czułam się przy tym zrozumiana i wspierana. Przełamałam poczucie wstydu i przestałam się bać mówić o tym, z czym sobie nie radzę, co mnie boli. Czułam się swobodnie podczas rozmów. Pani Ewelina ...
Opinia dodana przez: Wiolka

Bożena Banasiak

Piotrkowska 204/210
90-360 Łódź

Sympatyczna, miła z dużym zaangażowaniem podchodzi do pacjenta,bardzo szczegółowa konsultacja. Polecam !!!

mgr Magdalena Pikulska

Prywatny Gabinet
ul. Smocza 4a/12
Kraków

Bardzo dobra Pani psycholog. Po śmierci brata pomogła mojej mamie uporać się z pogłębiającą depresją. Mimo wielu obaw mamie udało się pomóc, znów zaczyna cieszyć się z życia. Może jeszcze nie jest jak dawniej (bo pewnie już nigdy nie będzie) ale wierzę, że dalsza terapia przyniesie efekty. Pozdrawiam serdecznie i życzę Pani Magdo samych sukcesów, dziękujemy!
Opinia dodana przez: Antosia

mgr Anna Winiarek-Sobieraj

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Fundacja Centrum Praw Kobiet
Plac Jana Pawła II 3
96-300 Żyrardów

Bardzo dobra fachowa pomoc. Bardzo długo wahałem się przed wizytą psychologiczną, nie wiedziałem jakiego specjalistę wybrać. Zdecydowałem się zaufać Pani Annie. Jestem bardzo zadowolony. Szczerze polecam!
Opinia dodana przez: mikron

Barbara Piątkiewicz

Gen. J. Hallera 127/9
80-416 Gdańsk

P. Basia to cudowna osoba, z bardzo profesjonalnym podejściem do dziecka. Cudownie wyciszyła i moją córkę i mnie. Ma doskonały warsztat. Umie słuchać i służy radą. Dziecko ma poczucie, że zawsze może do niej wrócić, jakiekolwiek problemy go nie spotkają. na prawdę polecam.
Opinia dodana przez: Monika

mgr Maja Filipiak

Akademickie Centrum Psychoterapii SWPS
Gocławska12
Warszawa

10 lat leczyłam się na bezpłodność. Bezskutecznie. Do p. Mai trafiłam kiedy lekarze z kliniki bezpłodności nie chcieli już rozmawiać o kolejnym in vitro. Po 5 rozmowach z p. Mają zaszłam w ciążę! Pierwszy raz w życiu. Wprawdzie poroniłam, ale wiedziałam już, że coś drgnęło. Nadzieja wróciła.

mgr Magdalena Hajncel

Psycholog

Zakład Opieki Zdrowotnej MULTIMED s.c.
ul. Chudoby 16, Gniezno
62-200 Gniezno

Pierwsza wizyta i szok wita mnie bardzo młoda kobieta z usmiechem na twarzy! Po pierwszej wizycie poczułam że trafiłam nareszcie na odpowiednia osobę( a wcześniej byłam u innych specjalistów w tej dziedzinie z których nie byłam zadowolona). Przemiła osoba, z ogromną wiedzą, potrafi słuchać, kometuje na bierząco, tłumaczy zachowania, odczucia, pokazuje gdzie robi sie błąd którego nie dostrzegamy, dopytuje jesli uważa że może to pomóc coś zrozumieć. Prowadzi bardzo ciekawe ...

Anna Kuźma

Gabinet Lekarski
Gniewomierz

Profesjonalne podejście. Ponadto duża kultura osobista, empatia, zapewniające odpowiednią atmosferę do analizy problemu i jego rozumienia. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Ala

Marta Drażyńska

Psycholog

Między nami. Terapia i rozwój osobisty gestalt
53-411 Wrocław

Pani Marta jest według mnie bardzo dobra w tym co robi. Pomogła mi w kilka miesięcy rozwiązać problemy z którymi borykałam się od wielu lat i z którymi inni terapeuci nic nie umieli zrobić. Jest bardzo uprzejma i widać że jej zależy na tym, żeby pomóc pacjentowi. Nie sporządza notatek a mimo to pamięta wszystkie tematy poruszane na kolejnych spotkaniach. Trafia w sedno problemu i pracuje z pacjentem aż do ...
Opinia dodana przez: Marysia

mgr Aleksandra Tyszka

NZOZ Femina Poradnia Zdrowia Psychicznego
Katowice

Lekarz z powołania -pełen profesjonalizm ,podejście do pacjenta- szczerze polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Gosia