Lekarze Psycholog

Coach
                                       mgr Marcin Szafrański

mgr Marcin Szafrański

Coach, Psycholog

Bardzo dobry specjalista, ma super podejście do pacjenta. Moje wizyty przebiegły bezstresowo oraz dobrze mnie zdiagozował a mój problem rozwiązał się już po kilku spotkaniach. szczerze polecam
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Terapeuta
                                       mgr Agnieszka Jawornicka-Kazancew

mgr Agnieszka Jawornicka-Kazancew

Terapeuta, Coach

Po-moc gabinet psychologiczny
Chmielna 98
00-156 Warszawa

Terapia, która odmienila moje życie na lepsze. Prawdziwa ulga, niemożliwe stało się możliwe:) po wielu nieudanych terapiach kiedy byłam już całkowicie zniechęcona cudem trafiłam do Pani Agnieszki i moje życie poszło do przodu :)

lekarz Agata Biernacka-Bazyluk

Psychiatra, Psycholog dziecięcy

Puławska 255 a/lok. 1, 2
02-740 Warszawa

Bardzo polecam wizytę u Pani dr Biernackiej- Bazyluk. Dobry kontakt z pacjentem, empatia i zrozumienie. Rozmowa o problemie bardzo pomaga. Słucha i słyszy swojego pacjenta. Nie daje gotowych rozwiązań, ale wskazuje obszary do przepracowania. Po każdej wizycie wychodziłam wzmocniona. Jeśli pacjent jest gotowy na współpracę i rzeczywiście chce sobie pomóc warto skorzystać z pomocy tego lekarza.
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Gabriela Jagielska

Psycholog dziecięcy, Pediatra

Pory 65/6
02-757 Warszawa

Pani Doktor jest wyjątkowym człowiekiem. Pierwszy raz w życiu spotkałam takiego specjalistę, oddanego pacjentowi i jego rodzinie, wyrozumiałego a nade wszystko fachowca w swojej dziedzinie. Uratowała mojego syna, który stał nad przepaścią po traumie, której doznał w swoim życiu. Obecnie jest cały czas pod skrzydłami naszego Anioła, jakim jest Pani Doktor Gabriela Jagielska. Dziękuję za wszystko, Monika O.
Opinia dodana przez: Humanitarny

mgr Marzena Augustyn

Gabinet Psychologiczny
u. Staszica 4
Prudnik

Pani Marzena tonie tylko bardzo dobry psychoterapeutka, ale cudowna i ciepła osoba. Przesympatyczna. Zaangażowana w udzieleniu pomocy. Profesjonalnie podchodzi do pacjenta.Pani Marzena czyni cuda, nauczyłam się być szczęśliwa, śmiać się głośno i do łez. Dziękuję bardzo za pomoc pani Marzeno.
Opinia dodana przez: Agnieszka
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Psycholog
                                       mgr Agnieszka Pastuszka

mgr Agnieszka Pastuszka

Gabinet Psychologiczno-Psychoterapeutyczny Magdalena Bańkowska
Łobzowska 35/1
Kraków

Bardzo profesjonalne podejście, przyjemna atmosfera. Pani Doktor jest osobą o dużej empatii. Zagłębia się w problem pacjenta.
Opinia dodana przez: Magda

mgr Katarzyna Burtna

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Gabinet Psychologiczny Katarzyna Burtna
ul. Kołłątaja 11
Opole

Pełen profesjonalizm. Pani psycholog kompetentna, dzięki niej udało mi się nawiązać na nowo dobrą relacje z moim dzieckiem.
Opinia dodana przez: Anna

mgr Judyta Sołtysik

Przychodnia Rejonowa
Piłsudskiego 2
38-480 Rymanów

Pani Judyta jest świetnym specjalistą, korzystałem z jej usług przez kilka miesięcy i za każdym razem byłem zadowolony z wizyty, jestem jej wdzięczny za pomoc. Szczerze polecam : )
Opinia dodana przez: Mateusz
{'id': 792, 'name': u'Milan\xf3wek'} Coach
                                       mgr Agata Błaszkiewicz

mgr Agata Błaszkiewicz

Coach, Psycholog

Gabinet Psychologiczny Agata Błaszkiewicz
Dębowa 7
Milanówek

Pani Agata to najlepszy psycholog w Milanówku i okolicach. Przerobiłam już chyba wszystkich, ale nie spełnili moich oczekiwań, a u Pani Agaty z pewnością zostanę na dłużej. Szczerze polecam!
Opinia dodana przez: Renata
Pani psycholog jest miłą, spokojną i empatyczną osobą. Daje cenne konstruktywne porady, które mi już zaczynają pomagać... Próbuje zrozumieć człowieka oraz osoby z nim powiązane, co jest kluczem do dobrych relacji międzyludzkich...
Opinia dodana przez: Ewelina

mgr Anna Szeremeta

Psycholog, Psychoterapeuta

Cieszę się że trafiłam właśnie na panią Anie, mądra, wyrozumiała, ciepła, czuje ze jakość mojego życia się poprawia miedzy innymi dzięki pomocy w spojrzeniu na sytuacje w życiu z innej perspektywy
Opinia dodana przez: A.K
{'id': 32253, 'name': u'Rzesz\xf3w'} Psycholog
                                       mgr Filip Łowicki

mgr Filip Łowicki

Gabinet Psychoterapii Filip Łowicki
Ks. Jałowego 6a/24
35-010 Rzeszów

Serdecznie polecam Pana Filipa. Potrafi wysłuchać człowieka, pomóc spojrzeć na problemy z większym dystansem, wesprzeć w szukaniu możliwych rozwiązań. Coś co wydawało mi się problemem nie do przejścia okazało się być w zasięgu moich kompetencji!
Opinia dodana przez: Karolina
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Psycholog
                                       mgr Katarzyna Kuc-Kowalczyk

mgr Katarzyna Kuc-Kowalczyk

Psycholog, Psychoterapeuta

Katarzyna Kuc-Kowalczyk. Gabinet Psychoterapii Ab Ovo.
ul. Rymarska 30/4
Wrocław

Pani Kasia bardzo mi pomogła. Bardzo profesjonalne i emaptyczne podejście. Przez wiele lat szukałam pomocy u różnych terapeutów i specjalistów, ale dopiero terapia u p. Kasi mi pomogła, był moment przełomowy
{'id': 40647, 'name': u'Bydgoszcz'} Psycholog
                                       mgr Magdalena Podolska

mgr Magdalena Podolska

Psycholog

UC Consulting sp. z o. o.
Techników 6/17
Bydgoszcz

Kilkanaście godzin terapii przyniosło już wymierny efekt. Zostały rozpoznane i nazwane emocje, które były podstawą mojej depresji. Teraz pracujemy w terapii nad zmianą stylu życia. Gorąco polecam 👌
Opinia dodana przez: Artur

lekarz Aleksandra Wiatrowska

Psycholog dziecięcy

Wojewódzki Szpital Dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Świeciu
ulica Sądowa 18
88-100 Świecie

Wspaniały lekarz, bardzo fachowe i życzliwe podejście do pacjenta . Fachowość na 5. Zawsze usmiechnięta. Oby więcej takich lekarzy
Opinia dodana przez: Tekla

Magdalena Kicińska

Psycholog, Terapeuta

Pracownia Psychologiczna „Refleksja”
Poznańska 40A/2 (kod domofonu: 302)
60-851 Poznań

Na początku Pani Magda się mnie przestraszyła, gdyż byłem zamknięty i izolowałem się. Pomimo tego próbowała mnie otworzyć i zrozumieć mój problem. Wymagało to wielu spotkań, podczas których Pani Magda wykazała się dociekliwością oraz zaparciem. Gdy w końcu się otworzyłem okazało się, że tam nikogo nie ma. Wspólnie przepracowaliśmy naszą relację oraz naprawiliśmy wyrządzone wcześniej szkody. Wychodząc od Pani Magdy czułem się lepszym człowiekiem. Polecam gorąco wszystkim tym, którzy borykają ...
Opinia dodana przez: Paweł

Adam Kucz

Psycholog, Terapeuta

Gabinet Psychologiczny Marta i Adam Kucz
Opalenicka 71/4
60-362 Poznań

Pan Adam nie tylko posiada wielkie kompetencje zawodowe. Nie odmówił mi rozmowy terapeutycznej nawet przy bardzo napiętym grafiku i kosztem swojej krótkiej przerwy między zaplanowanymi wcześniej wizytami. Czułem się bardzo źle i prosiłem chociaż o krótkie spotkanie. Pan Adam nie odmówił i w tym samym dniu był gotów dać mi zalecenia i motywację. Przekonałem się, że są jeszcze ludzie, którzy na pierwszym miejscu stawiają dobro pacjenta i chęć pomocy innym. ...
Opinia dodana przez: Andrzej

mgr Agnieszka Frankiewicz

Kołłątaja 24
Wrocław

Nie byłam wczesniej u psychologa i się trochę obawiałam, ale teraz jestem zadowolona, że się odważyłam. Kontakt dostałam od znajomej, która kiedyś była u tej pani. Jestem zadowolona z pomocy, którą dostałam.
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Psycholog
                                       mgr Anna Doliwa

mgr Anna Doliwa

www.emotif.pl
Żabińskiego 2
Warszawa

Bardzo polecam panią Annę, ciepła i kompetentna osoba. Otrzymałam wsparcie i dużo konkretnych informaji. Dziękuję

dr Mirosława Nerło

Gabinet Psychologiczny
Sienna 72 lok. 13
00-833 Warszawa

Kobieta, która przywróciła uśmiech na mojej twarzy! Wspaniały specjalista,polecam wszystkim,dzieciom i dorosłym.
Opinia dodana przez: Bogusia